Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Dvajt Pauelu je izgleda sudbina da nema nikad nikakvu konkurenciju u ekipama i da mora da igra bez obzira sto je bezveznjak 😂

 

inace, ako od ovih 18 budu birali 12 prema kvalitetu, a ne otkazima, bice ovo paklena ekipa. Shai Murray RJ Dort i Olynik mogu da pice neki zajeban small ball, koji tesko ko moze da isprati.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Dvajt Pauelu je izgleda sudbina da nema nikad nikakvu konkurenciju u ekipama i da mora da igra bez obzira sto je bezveznjak 😂

 

inace, ako od ovih 18 budu birali 12 prema kvalitetu, a ne otkazima, bice ovo paklena ekipa. Shai Murray RJ Dort i Olynik mogu da pice neki zajeban small ball, koji tesko ko moze da isprati.

 

 

I Powell je u ovoj prici sa ovako jakim spoljnim igracima odlicna opcija na C. Njima i treba neki poput njega, da igra u p&r, postavlja jake blokove, hustluje u odbrani i skace. Olynyk ce biti zajeban u popu.

 

Jamal i SGA a odbranu Dort i Brooks kad zategnu haos a ni prva 2 nisu teske rupetine na tom dijelu pa jos tu onda i RJ koji je sasvim dobar defanzivac. 

 

Ozbiljan sastav, jedva cekam da ih vidim na terenu. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

14 minutes ago, DameTime said:

Italija, Grčka, Finska, Srbija - eo ti 4.

Bicu tu i Kanada. Jeste da nikada nista osvojili nisu, nikakvu medalju od 1936.godine na OI ili SP, jeste da im je najbolja opcija za selektora Spanac koji je pomocnik u NBA, jeste da im tim nije izbalansiran i da su svi nosioci i top igraci na spoljnim pozicijima, jeste da im igra onaj saban i kancer za ekipu Bruks, jeste da su neuigrani i nemaju iskustvo igranja zajedno... ali mislim da preterujes kada kazes da nece uci u 8 i da ce ispasti pre toga.

Verujem da ce na osnovu individualnog kvaliteta uspeti da se bore za peto mesto.

Link to comment
Share on other sites

Pa eto, mi smo medalju osvojili čak 2017. godine, pa smo opet neuigrani, selektor nam je prilično pogubljen i još uvek nemamo spisak reprezentativaca. Plus nam niko ne garantuje da i mi nemamo kancere u ekipi.

 

Ja se malo sprdam ovim "izborom", ali mi prilično ide na ganglije potcenjivanje većine sastava koje se malo-malo provuče na temi. Ne bih da dižemo nos (ponovo), a na terenu truba.

Link to comment
Share on other sites

@DameTime

Tebi se opet prividjaju Srbi i Jokicevci.

 

Aj' sad se vrati i nadji neki post koji spominje nasu reprezentaciju.

 

Nisam rekao da cemo ih mi izbaciti, sve i da se mi nismo plasirali, imao bih sumnje vezano za Kanadu i ne predvidjam im neki vrhunski rezultat.

 

Bukvalno nidje veze izmedju upisa oko Kanade i nas, to si samo ti povezala i niko drugi.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Snjofko said:

Dobri su, mogli bi da upadnu u borbu od petog do osmog mesta.

 

Ovo se zove neargumentovana nebuloza, ali sam prvobitno odgovorila u šaljivom tonu. Samo povezujem šta pišeš na temi naše reprezentacije i ovde. 

 

Za ostale stvari koje pišeš, ako imaš neki problem sa mnom - stavi me na IL i ne stalkuj me po temama. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Stvarno bih voleo da vidim SGA i Mareja na terenu.

Masakr svake odbrane na prvenstvu, SGA je na obruču kad god poželi, Murray sa FIBA trojke... nemile scene.

 

EDIT: zamišljam Micića na SGA i ne znam da li da plačem ili da se smijem.

Edited by Beonegro
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Nik Nurs

 

nurse je odstranjen na zahtev sixersa.

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Dort i Brooks su beton odbrana, na FIBA nivou mogu da brane obojica sve od 1 do 4.

 

i alexander-walker je vrlo dobar defanzivac.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Masakr svake odbrane na prvenstvu, SGA je na obruču kad god poželi, Murray sa FIBA trojke... nemile scene.

 

srećom po SGA, dečko ume da se na ulazu digne na midrange šut kad god poželi, pošto na obruču u fiba košarci ne može da se živi zbog skupljanja u reketu.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

srećom po SGA, dečko ume da se na ulazu digne na midrange šut kad god poželi, pošto na obruču u fiba košarci ne može da se živi zbog skupljanja u reketu.

Ti što skupljaju će biti odučeni od toga sa nekoliko postera. Lik je nestvaran, ima skoro 2 metra, a po eksplozivnosti je prva liga sa Ja Morantom i DeAaron Foxom. Dante Exum za gnusno bogate.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...