Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Sviraj kraj sudija 😄

 

Vucevic mozda i najgori kod CG ko da mu je neko ukrao osjecaj pa baca ove cigle sa mjesta odakle obicno pogadja, kako sa slobodnih tako i ove floatere njegove. Dobar sut za 3 nas drzi u prednosti i neke smijesne faulove posebno zadnja 2 dosudise Todorovicu samo jer je preko puta bio Gobert al jbg mora se zivjet sa tim.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Za mene nema dileme, nakon otkaza Simmonsa i ovih kanadskih NBA igrača, ko su najboljih 5 ekipa na prvenstvu: USA, Srbija, Španija, Francuska, Grčka. Ne nužno tim redosledom. Ima dosta ekipa koje mogu da iznenade nekog od ovih, na prvom mestu Litvanija, Australija i Argentina, a kao potencijalno prijatno iznenađenje ističem Nigeriju i Nemačku, koje imaju skroz korektne sastave. Ne verujem da neko od preostalih evropskih ekipa može nešto ozbiljnije da uradi, još jednom - ogromna šteta što nema Slovenije i Letonije ovde.

Manje vise se slazem. Mislim da ce Brazil biti dobar isto. Odlucivace ovde nijeanse. Argentina mi je overate, mogu da iznenade ali mislim da ce to malo teze da ide. U principu kad dodje 1/4 letece perje. Jak je sastav Brazila. Argentini fali  nesto,fino popunjen tim, ali mislim sto bude vise bio kraj prvenstva da ce padati.

 

Nemci su dark horse i bice veoma zajebani, tvrdi i imaju odlican sastav. Nigerija ima jako dobar napadacki kapacitet, imaju i defanzivni ali ga malo koristi. Atipinco igraju za Africku kosarku,na kos vise. Ja sam njih uzeo na 7kv za pobednike grupe.

 

Ima tu zanimljivih reprezentcija kojimkad bude dan mogu da iznenade, Japan, Novi Zeland i naravno zaboravio sam Tursku. Oni imaju dobar tim, ima ko da trpa na kos, ko igra odbranu, ko radi prljave poslove. Jasno definisane uloge u celom timu Turske. Crna Gora je ok, ali samo na centru i na pleju su solidnii. Ostalo je ispod proseka za nesto vise.

 

Portoriko moze biti zanimljiv,  mada se oni jos nisu ni sakupili i imali su problema sa Holandom koji nece igrati.

 

Mislim da ce biti jako zanimljivo od 1/4,  bukvalno lutrija, ko ustane na koju nogu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Beonegro said:

Kitolina sa trice hitnuo lopticu u šumicu, a kometator kaže kako da imate povjerenje u sebe kad igrate u Knicksima 😂

 

i bez toga je bio nula u napadu ali je zato u drugom poluvremenu odjebao nidama najstrasnije, nije mogao da pomisli na neki potez.

sto je najveca fora i to je ispod proseka za njega odbrambeno, sa pola snage.

 

edit

to je opasna fora kod ntilikine  = cak i kada ga radi neko kao nidham u prvom poluvremenu, on brzo uci i koriguje svoj difens.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Beonegro said:

Kitolina sa trice hitnuo lopticu u šumicu, a kometator kaže kako da imate povjerenje u sebe kad igrate u Knicksima 😂

 

Sta su ovo pricali o Teodosicu u jednom trenutku?

 

Solidna utakmica inace, Francuzi pokazali razliku u klasi na kraju. Fournier povukao na obe strane terena, Tupan pogodio neke teske trojke, Frankie zatvorio Needhama. Komsije mogu da budu zadovoljne igrom, ukoliko Vucevic dostigne formu iz prosle sezone mogu da imaju dobro prvenstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

They know my son is nice.

Vucevic congrats frank for his game :

" he was a game changer for the French team, he helps them to score easy basket and move the ball great , and on defense he just stop us possession after possession , he is tough ! "

 

 

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...