Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

12 hours ago, Kankkunen said:

Vredi pogledati ... Lukman

 

 

Baš dobra epizoda. Mada voleo bih da znam odakle tolika netrpeljivost prema Lorenzo Brownu. Dobili su pitanje šta misle o tome što će Lorenzo igrati za Španiju, pa iako je poznato da Kuzmanović nije imao lepo mišljenje o njemu ovde mi nekako to diže na viši nivo izjavom on je meni svakako katastrofa, a Lukman ironično kaže dobar dečko i dodaje samo da je što dalje od nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, i meni je to zasmetalo, pogotovo što biranim rečima govori o bukvalno svima, osim što je malko potkačio loyda.

uglavnom, odlična epizoda, usra me kankunen, tri sata sam proveo gledajući u telefon, jer sam u startu mislio da je neki isečak iz epizode a sve mi je bilo zanimljivo :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

da, i meni je to zasmetalo, pogotovo što biranim rečima govori o bukvalno svima, osim što je malko potkačio loyda.

uglavnom, odlična epizoda, usra me kankunen, tri sata sam proveo gledajući u telefon, jer sam u startu mislio da je neki isečak iz epizode a sve mi je bilo zanimljivo :lol_2:

 

Hahahaha i mene je upropastio uopšte nisam planirao da subotu veče provedem slušajući tri i po sata podkasta, jedina prednost je što sam slušao preko google podcasta, pa sam mogao da obavim i neku drugu aktivnost na telefonu i generalno tad ostavim telefon po strani i samo slušam, a kad gledam na youtubeu onda se istripujem da stvarno moram da gledam u ekran 😂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nama treba samo jos dobar bek i da zatvaramo radnju. Na 3 Dobric i Holland a od Lazerevica probati napraviti tog 3/4 . 

Idealno bi bilo da umesto White uleti neka pretezno defanzivna, two-way bekcina

Link to comment
Share on other sites

ne znam lepši način da vam ovo saopštim ali 2way bekčina mora da odigra 20ak mins, što znači da nedović može komotno malo da backupuje na PG sa pefijem, što značu da nam džoni ne treba (a jeftinije je schilbovanje od whitea, kad već whitea pominjete)

 

a pominjete whitea zato što ste ubeđeni da dalibor ilić prve sezone može da iznese 15-20mins u euroleague i ključnim aba tekmama, dok ja mislim da je on pazar za budućnos' i da ne mora obavezno da isporučuje kao besan, jer ima igrača koji mogu odmah da se bore za rezultat.

 

inače, lukman u onom podcastu prilično afirmativno govorio o whiteu, verovatno i najviše pored dobrića i dede, ako izuzmemp hollinsa i kalinarija.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

ne znam lepši način da vam ovo saopštim ali 2way bekčina mora da odigra 20ak mins, što znači da nedović može komotno malo da backupuje na PG sa pefijem

 

Nedovic, ako bude igrao vise od 25 min u proseku, nema sanse da u ritmu ABA i EL izdrzi sezonu ...  koliko god da je spreman. Nama taj bek treba za nekih maksimum 15tak min.

A da ga glumi Dobric ... neka hvala, videli smo kako to izgleda

Edited by Plant
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

bjelica-bentil-white-dalibor

hassan-petrušev-luka-kuzma

= mogli bi da napravimo 40 faulova za 40 mins na visokim pozicijama, pod uslovom da ne uđemo u produžetke

Just now, Plant said:

 

Nedovic, ako bude igrao vise od 25 min u proseku, nema sanse da u ritmu ABA i EL izdrzi sezonu ...  koliko god da je spreman. Nama taj bek treba za nekih maksimum 15tak min

 

za 15ak mins teško da možeš da privoliš 2-way igrača da dođe, za to je dovoljan i neki defanzivac koji može da zabode trice (lazić) ili trojkaš koji može da zabode dobru odbranu (dobrić) plus lazarević

 

pojma nemam ali ne verujem da tu ima mesta za nekog jako dobrog igrača, pre na krilu starter ili na pleju backup defanzivac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba nama bek nama treba krupna trojka neki 3/4 igrač, EL je prepuna tih krupnih trojki koje ili igraju na niskom postu ili mogu lako da sutiraju preko nižih trojki. 

Naš defanzivni bedem Kobra Pitbul neće primati mnogo poena i faulova jbg kad ponestane igraćemo i sa 3 pleja. 

Znači krupna trojka i to prva kakav rezervni bek. Ponitka, Hanga, Teylor, Kuruc, neki višak NBA tako nešto

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Babaduka said:

Ponitka, Hanga, Teylor, Kuruc, neki višak NBA tako nešto

 

sve bi ovo bilo dobro u teoriji, u zavisnosti od mogućnosti. čak kontam da je kurucs dovoljno lud i inadžija da porobi sezonu kada bi došao.

edit: kažem u teoriji pre svega zbog dostupnosti, svi su provereni igrači minus rodions

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

ne znam lepši način da vam ovo saopštim ali 2way bekčina mora da odigra 20ak mins, što znači da nedović može komotno malo da backupuje na PG sa pefijem, što značu da nam džoni ne treba (a jeftinije je schilbovanje od whitea, kad već whitea pominjete)

 

a pominjete whitea zato što ste ubeđeni da dalibor ilić prve sezone može da iznese 15-20mins u euroleague i ključnim aba tekmama, dok ja mislim da je on pazar za budućnos' i da ne mora obavezno da isporučuje kao besan, jer ima igrača koji mogu odmah da se bore za rezultat.

 

inače, lukman u onom podcastu prilično afirmativno govorio o whiteu, verovatno i najviše pored dobrića i dede, ako izuzmemp hollinsa i kalinarija.

Ne znam da li smo gledali istog White prosle sezone. Po meni nista pokazao nije i nikako nije zasluzio da bude produzen.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LightWeight said:

Ne znam da li smo gledali istog White prosle sezone. Po meni nista pokazao nije i nikako nije zasluzio da bude produzen.

 

 

nije zaslužio ali je produžen. nije pokazao ni džoni ništa što bi nas uverilo da će biti bolji sledeće sezone ali eto ga i on ovde, pošto ima ugovor.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ja baš mislim da Kuruc ima strašan potencijal, telo milion dolara(ko je rekao Vlado Golubović😂

Sut, snagu defanzivni potencijal, da li bi u kupu kad je baš jako krenuo i da dobija duel sa Kalinom ali onda faulovi, pa klupa pa kucanje na klupu itd. Samo kad bi mogao da održi fokus

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

nije zaslužio ali je produžen. nije pokazao ni džoni ništa što bi nas uverilo da će biti bolji sledeće sezone ali eto ga i on ovde, pošto ima ugovor.

 

Šilbovanje Markovića je najjeftinije i najbolje. Da se ima 2 grama mozga, najurili bi ga motkom. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Šilbovanje Markovića je najjeftinije i najbolje. Da se ima 2 grama mozga, najurili bi ga motkom. 

 

nije samo stvar jeftinoće, već i kompatibilnosti sa prvim plejmejkerom i bekovima. takođe, pisalo se ovde da pefi nije jeftin

 

4 minutes ago, Miki28 said:

Uini i Dzoni, iconic duo😀

 

vidiš kako je dobrić napredovao, tako će i džoni ako nastavim da ga blatim (btw ne blatim ga, samo skrećem pažnju da nije jedino white igrao ispod očekivanja)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Šilbovanje Markovića je najjeftinije i najbolje. Da se ima 2 grama mozga, najurili bi ga motkom. 

Uf,dosta veliki promasaj od izjave,tebi nesvojstveno.Dolaskom Adamsa Markovic je nama pod moranjem(osim ako se ne dovede neko slican kao zamena a verovatno nece),doslovno je jedini igrac spolja drugacijih karakteristika,da ne kazem jedini nije midzet trpac.Tako da voleli mi to ili ne on je jako bitan u ovom rosteru makar kao opcija.

 

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sve što može Marković, Džoni može bolje. Sve što ne može Džoni, ne može više ni on. 

Au sad si ga tek preterao.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Sve što može Marković, Džoni može bolje. Sve što ne može Džoni, ne može više ni on. 

 

zato je marković ulazio da rasporedi igrače i odigramo pozicioni napad. radonji bilo bezveze koliko to džoni dobro radi i generalno kako sjajno prenosi loptu preko pola

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...