Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Bila neka teretana u kojoj su napucani likovi trenirali dan i noć, a neko na zidu napisao grafit: Samo vi trenirajte, ja skupljam za utoku.

 

Na to me podsetilo dovođenje Nanelija u komšiluk, koji se sa Obradovićem pojačava kao nekada Fenerbahče (čak Želimir dovodi i istog igrača), pa kad se tome dodaju Egzum, Panter i Ledej, a još nije kraj milionskim transferima i onima koji će dobiti od KKP milion plus sledeće sezone, jasno je da su skupili za utoku.

 

Ono što je, međutim, čudno, jesu Čovićeva mantranja sa nekakve visine, i to u trenucima kad i on zna da su na scenu izašli neki koji su finansijski mnogo jači nego što je to klub kojim predsedava ikada bio. Odakle mu onda municije za to kurčenje bez pokrića, ili mlati kitom u prazno pod stare dane tek da bi mlatio?

 

Kojim će budžetom da im se suprotstavi kada se iz brzog voza vidi da je Ostoja namakao ozbiljniju lovu? Kako će da parira treneru od milion ili dva po sezoni (što ne znamo tačno budući da je na snazi i dalje ona nebuloza da Obradović radi bez ugovora) sa trenerom koji nikada nije imao više od 200 soma?

 

Jel to paritet? 

 

I onda se danas ceri u onom studiju kao da je dobio na lutriji...  A samo je trebalo da ostavi Radonjića i nakrivi kapu, jer je taj Radonjić pokazivao i panterima, i nanelijima i obradovićima koja čarapa ide na koju nogu,

 

Budala.

  • Like 23
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisu oni tema, ali ukratko ako ce Exum da im glumi pleja, treba biti jako pametan jer su nam sanse mnogo vece nego sto se misli. 
I Lessort da ostane i bombona.

 

ono sto je jasno je da nam je NEOPHODAN JEDAN VRHUNSKI DEFANZIVAC SPOLJA (i zbog njihove ovakve ekipe i zbog Shabazz Nedovic dua - pisem velikim slovima da bi Vujcin video i preneo Chou)

 

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisu oni tema, ali ukratko ako ce Exum da im glumi pleja, treba biti jako pametan jer su nam sanse mnogo vece nego sto se misli. 
I Lessort da ostane i bombona.

 

ono sto je jasno je da nam je NEOPHODAN JEDAN VRHUNSKI DEFANZIVAC SPOLJA (i zbog njihove ovakve ekipe i zbog Shabazz Nedovic dua - pisem velikim slovima da bi Vujcin video i preneo Chou)

 

Сигурно да неће Егзум да игра плеја. Довешће Госа, Вонамејкера...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisu oni tema, ali ukratko ako ce Exum da im glumi pleja, treba biti jako pametan jer su nam sanse mnogo vece nego sto se misli. 
I Lessort da ostane i bombona.

 

 

Ma kakav,dovesce i pleja i centra. Lesor je drugi centar a Exum ce da uskace od 1-3 u zavisnosti od potrebe.  Mi stavrno nema potrebe da se trkamo sa njima jer to bi bilo kao da pokusavamo da pariramo Feneru,Barceloni ili Realu. Da mi sastavimo pristojnu ekipu i da mozemo gledati zanimljive utakmice dok navijamo za nasu Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisu oni tema, ali ukratko ako ce Exum da im glumi pleja, treba biti jako pametan jer su nam sanse mnogo vece nego sto se misli. 
I Lessort da ostane i bombona.

 

 

Ja se slažem. Samo se bojim da Čovke sprema kontru u obliku Justina Cobbsa. Da i mi malo pripucamo. 

 

U sopstvena kolena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidjecete kad Nunnaly udari u duelu na Lazarevica, pa osjeti svaku kosku u rebrima.

 

Polako samo, tako je i Lidej mislio da ce biti lako pa kad udari na DeDu dobro je razmislio.

 

Zato se ne treba plasiti njihovog tima, ja se vise brinem kako cemo rijesiti tu logistiku da je normalno i prirodno da oni osvoje sve .

Vidjeli smo sta su pokusali u finalu ABA lige, i zamalo im je uspjelo, uradice isto ove godine i prosto ne znam kako da se odbranimo od toga jer nam je to mnogo veca prijetnja od njihovih preplacenih stranaca.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Decembarski said:

Nema sanse.

Žoc reko samo domaće.

A Žoc nikad ne laže.

У суштини код њих ће само Аврамовић (будући капитен 😅) и Анђушић имати минуте од домаћих играча. Али праве паклен тим од странаца, свако у рукама има 20+ поена.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...