Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, Guru said:

 

Bilo bi lepo ako želimo da imamo najgoru odbranu u EL, al' zvučna su imena i ima tog famoznog talenta kojeg cigani priželjkuju, tako da why not... 

 

 

Defanzivni potencijal zavisi od timske odbrane , individualnog zalaganja i sitnica   , dok ofanzivni repertoar zavisi od individualnih mogućnosti, limita , što se do sada ispostavilo da je uvijek nedostajalo. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, CoCaniggia said:

Uuu jak mi je neki trener..Bio nekad.Kakvu ekipu napravio, krstenu akciju nisu imali, igrali 1v1 all day.Dobijemo ih mi sa Davidovcem i Mitrovicem na petici, bez Kuzmica koji igra samo na pocetku, Vajta, Cirbesa, Simonovica..Stvarno izuzetan trener.Uz svo postovanje, zna kosarku u dusu, ali to je to od njega.Gde je budzet egal, teska posla. Ali kad ima par miliona vise ili tipa 5,10m onda je frajer i veliki trener.

 

Dok nas trener pripada samom vrhu EL trenera :wink2:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Markoss said:

KKP sve i da nikog nije doveo, ima ogromnu prednost u odnosu na nas u smislu kontinuiteta (zadrzali su sve igrace koje su hteli) i trenera koji je za 10 nivoa iznad naseg. Sve i da se pojacamo i da napravimo ne znam kakav tim, zaista ce komsije biti jos izrazeniji favoriti, jer su ove dve stvari iz prve recenice, jako bitne u kosarci, pogotovo u ovoj nasoj. 

 

Sabac, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Sajok

Holand, Dobric, Lazic

Vilijams, Ilic, Lazarevic

Dubljevic, Hasan, Mitrovic

 

Ovako bi nesto bilo lepo. Mada ovo je moj squad, nema toliko veze sa realnosti, iako su Sabac i Ilic vrlo, vrlo blizu. Tacnije Ilic je done deal, ne znam sto ga ne objavljuju. 

Mislim da na ovu ekipu ne treba Sajok, nego neki top defanzivac, da li je to onaj Carli JR koji stvarno deluje da ne zna nista u napadu ili neko drugi ne znam, ali pod MUST je dobar defanzivac ovde. Poena ima dovoljno u rukama ostalih

Link to comment
Share on other sites

 cast izuzetcima ali brate mnogo smarate sa dolascima kod komsija...kako ko dodje napise se par stranica o tome...ajde sad da komentarisemo svaki transfer koji se dogodi u ABA klubovima jer su nam to sve rivali...

11 hours ago, Maverick88 said:

Msm da je pre mislio na visegodisnju svoju zelju, Dubljevic 

ako bi kojim slucajem dosao Dubljevic dal je realno onda da osta e Luka?

ne bih rekao...ne bi bilo tu minuta za sve trojicu...jedino ako Luka pristaje da bude trece centar...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, hakeem said:

 cast izuzetcima ali brate mnogo smarate sa dolascima kod komsija...kako ko dodje napise se par stranica o tome...ajde sad da komentarisemo svaki transfer koji se dogodi u ABA klubovima jer su nam to sve rivali...

Ne brinu mene dolasci kod komsija nego me brine odlazak kapitena, ozbiljno pojacanje za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nunilo said:

Ne brinu mene dolasci kod komsija nego me brine odlazak kapitena, ozbiljno pojacanje za njih.

Valjda ce produziti Lesora, ja se iskreno nadam, a tu je i Avram, sto ostavlja nadu pored ovih zveri.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, bosMan_jr said:

Mislim da na ovu ekipu ne treba Sajok, nego neki top defanzivac, da li je to onaj Carli JR koji stvarno deluje da ne zna nista u napadu ili neko drugi ne znam, ali pod MUST je dobar defanzivac ovde. Poena ima dovoljno u rukama ostalih

Jako puno će zavisiti od toga ko nam bude bio plej. Ako to bude Šabaz, Čarli Braun se logički nameće, ako bi kojim slučajem to bio Henry, Šejok bi bio bolji fit na trojci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Ukoliko nama Šabaz dođe, ja zaista mislim da nismo slabiji od njih, nekako mi se naša kompozicija tima više sviđa. 


Ajmo ovako.

Egzum, Panter, Naneli, Lidej, Lesor.
Nejpir/Henri, Nedovic, Holand, pojacanje, Martin

Na jedinici, ako dodje bilo ko od ove dvojice, bicemo barabar. Nedovic je bolji kosarkas od Pantera, Naneli je bolji od Holanda,, Lidej im je ogromna prednost jer ne vidim koga mi tu mozemo da dovedemo, ako ostane Vajt, onda je razlika drasticnija, na centru smo ravnopravni.

Sto se klupe tice, Avramovic, Andjusic, Trifunovic, Smajlagic, Koprivica. Imaju i Madara. Ocekujem da dovedu jos jednog igraca na 3 sigurno.
Mi imamo : Pefija, Lazica, Dobrica, Ilica ako dodje i Mitra. Avramovic > Pefi, Andjusic > Lazic, Dobric > Trifunovic, Smajagic i Ilic su mi tu negde, Mitar je bolji od Koprivice.

Dakle opet tu negde. Sve zavisi od preostalih pojacanja, fali nam ovde jedan igrac na 3-4 kao hleb.

Da me pominjem klupu gde je situacija Ferari vs Jugo.

Edited by Mirage93
  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mirage93 said:


Ajmo ovako.

Egzum, Panter, Naneli, Lidej, Lesor.
Nejpir/Henri, Nedovic, Holand, pojacanje, Martin

Na jedinici, ako dodje bilo ko od ove dvojice, bicemo barabar. Nedovic je bolji kosarkas od Pantera, Naneli je bolji od Holanda, ali ne toliko, Lidej im je ogromna prednost jer ne vidim koga mi tu mozemo da dovedemo, ako ostane Vajt, onda je razlika drasticnija, na centru smo ravnopravni.

Sto se klupe tice, Avramovic, Andjusic, Trifunovic, Smajlagic, Koprivica. Imaju i Madara. Ocekujem da dovedu jos jednog igraca na 3 sigurno.
Mi imamo : Pefija, Lazica, Dobrica, Ilica ako dodje i Mitra. Avramovic > Pefi, Andjusic > Lazic, Dobric > Trifunovic, Smajagic i Ilic su mi tu negde, Mitar je bolji od Koprivice.

Dakle opet tu negde. Sve zavisi od preostalih pojacanja, fali nam ovde jedan igrac na 3-4 kao hleb.

Za sad smo ravnopravni, a nismo jos doveli te prave bombe koje se najavljuju. U slucaju dolaska npr. Dzona Brauna na poziciji krilnog centra bili bi u prednosti po meni(Braun>>>Ledej). Neko je rekao ovde da ce se i startno krilo dovesti sad ne znam koliko tu ima istine, ali u slucaju dolaska doci ce neko bolji od Holanda.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

komedija su ova poredjenja sa komsijama, jos 1/1 po pozicijama

oni su, u ovom trenutku, skoro pa duplo bolji od nas...rekao bih da tako i kladionice cene

koliko je tesko praviti novu ekipu, pa makar raspolagao i sa 7-10 miliona, mogli smo bas na njihovom primeru da vidimo prosle godine...iako su imali jednog od najboljih trenera u evropi

mi smo sada tamo gde su oni bili na pocetku prosle, samo sa mnogo mnogo slabijim trenerom, bez sportskog sektora i sa dosta ludjim predsednikom

a oni su zadrzali sve sto su hteli, vec imaju neki izgradjen sistem... i preko toga dodali 3-4 vrhunska igraca, evropski krem

 

ili slikovito, mi smo ove godine neka cedevita, sklopicemo neku prangijato ekipu, na momente mozda to i bude licilo na nesto

ali se lozimo da skinemo radonjinu EL kkcz

procenite sami koliko je to realno

 

i ovo pisem, ne da bih sad nesto posebno kukao nad sudbinom kletom

niko tu nama nije kriv, sem vrlog predsednika

samo cenim da sto je vise takvog neosnovanog lozenja, to ce, kad ne krene kako se ovde zamislja, pljuvacina da bude gora

po meni, nije fer ni prema tim momcima, ni prema tom vladi, da im se ucinak ceni primarno u odnosu na beograd na vodi iz komsiluka

da se posibamo sa svima, da se vidi ako je moguce neka naznaka sistema ili trenerskog pecata...a ovo ostalo ako dodje dodje

ako ne dodje, nije bi bilo realno...krecemo u trku na 400m sa 100m zaostatka

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Achtung! said:

 

Defanzivni potencijal zavisi od timske odbrane , individualnog zalaganja i sitnica   , dok ofanzivni repertoar zavisi od individualnih mogućnosti, limita , što se do sada ispostavilo da je uvijek nedostajalo. 

 

Defanzivni potencijal zavisi od fizikalija i to čitavog niza istih - visine, snage, raspona ruku, brzine, agilnosti, eksplozivnosti itd. zatim od fundamenata, inteligencije, anticipacije, voljnog momenta itd. Ta ideja da se od grupe igrača koji ne poseduju navedene karakteristike može izvući kvalitetna odbrana je jednako naivna kao ona da se od grupe loših ball handler-a i skromnih šutera može izvući kvalitetan napad. Drugim rečima - i za odbranu je potreban talenat i taj talenat nema svako.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aleksa said:

Sabaz je mozda mislio o glasinama kako ide u armani?

 

Nije se ni u jednom momentu dovodio u vezu sa njima. Objava je prije 2 sata. 

Razočarenje na maks. 

 

Dovoljno govori koliko je Telesport glodarski portal. Imaju ekskluzivu u koliko tačno sati potpisuju Izumi, Egzumi, dok se nama kvari posao, izbacuju razne laži... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...