Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Karakondzula! said:

Radonja je izgleda sveta krava kojoj nista bukvalno ne mozemo zameriti, pa ni Vasu.

 

vasa je odigrao ispodprosečno kod nas, u tom smislu mu se nema šta zameriti.

kakva su napušavanja ovde bila, ja sam bio srećan da se dečko i dalje bavi košarkom otprilike

 

naknadna pamet. a pre toga je duda bio hodajući nepotizam što ga zove u repku

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

Posle Vasinih igara kod nas nije Radonji ni zameriti što ga nije želeo.

Ovo je potpuno tačno. Kod nas je Vasa izgledao pa malo je reći skromno. E sad što se je  kasnije razvio u ponajboljeg pleja Evrope iz ondašnje vizure teško je bilo predvideti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ovo danas zvuči kao da nam prepričavaš san od sinoć

nikakav diss mitoviću, mislim da je odigrao fantastičnu sezonu i da ima mesta u narednoj bez ikakve dileme.

Ne da ima mesta, nego je meni centarska linija Hasan- Mitar- Kuzmić do jaja.

1 minute ago, bodo said:

Ovo je potpuno tačno. Kod nas je Vasa izgledao pa malo je reći skromno. E sad što se je  kasnije razvio u ponajboljeg pleja Evrope iz ondašnje vizure teško je bilo predvideti. 

Možda zbog tog odsustva "moći predviđanja" nismo ni napravili taj korak ka vrhu EL.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Ne da ima mesta, nego je meni centarska linija Hasan- Mitar- Kuzmić do jaja.

Fali tu suta ,Tobi bi bio fantastican ali nece se niko dovoditi na centru ,vija se plej klasican u pozicija 3 koja nam je ostala prazna odlaskom Kaline

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, 1945 said:

Nama tek treba da stigne plej i nisam siguran da li ce novi plej i Ivanovic davati manje poena od novog Partizanovog i Avramovica ili Madara.

 

Panter nema nista vise napadackog potencijala u odnosu na Nedovica. Tu su negde.

 

Dobric ce davati vise poena od Exuma, ukoliko i Exum i Dobric budu korisceni na trojci.

 

Sto se tice cetvorke, i ona izgleda treba da stigne pa cemo tek posle par meseci uvideti da li je potentnija od Ledeja ili nije.

 

 

Jos kada bi desavanja na terenu bila puko sabiranje fantasy brojki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Ne da ima mesta, nego je meni centarska linija Hasan- Mitar- Kuzmić do jaja.

Možda zbog tog odsustva "moći predviđanja" nismo ni napravili taj korak ka vrhu EL.

Da mogli bismo i tako gledati na stvari. Svakako Radonji se tu nema šta zamjeriti. Vasa je i pred dolaskom u Zvezdu imao isto tako vrlo skromnu epizodu u Bayernu ako se ne varam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko Pancev said:

Fali tu suta ,Tobi bi bio fantastican ali nece se niko dovoditi na centru ,vija se plej klasican u pozicija 3 koja nam je ostala prazna odlaskom Kaline

Jbg. Šut sa pozicije 5. Da nećeš i sladoled na štapiću.

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tri Korne Penal said:

 

Jos kada bi desavanja na terenu bila puko sabiranje fantasy brojki

Ma naravno da nisam mislio na to, al konkretno sam pricao o poenima 4 sa jedne i 4 sa druge strane igraca posto je njemu prica isla u tom pravcu, svakako nepotrebna prica, slazem se.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Karakondzula! said:

Radonja je izgleda sveta krava kojoj nista bukvalno ne mozemo zameriti, pa ni Vasu.

 

Može se zamerati.

 

Samo je optimalno vreme za ukazivanje na tu "grešku" bilo posle te sezone kad su odlučili da je Vasa nepotreban, a ne 6 godina kasnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Može se zamerati.

 

Samo je optimalno vreme za ukazivanje na tu "grešku" bilo posle te sezone kad su odlučili da je Vasa nepotreban, a ne 6 godina kasnije.

Secam se da je makar na forumima postojala prica da se Nelson vraca, a da Vasa navodno ostaje. Bio sam za tu opciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...