Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, 1945 said:

svim ok opcija da odigra 6-7 min cak i u El, da se odigra neka akcija za lob pas, da udeli neku blokadu i to je to.

 

 

 

Još gore ako ga dovodimo za ovu ulogu. Bolje da smo uzeli nekog domaćeg talenta za to. Odmah bih podržao. Ali Kostas je baš ludilo mozga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Predragdjape said:

Proslih sezona smo se zalili da nemamo centre koji su atletskezveri, pipaci tabla, masine za zakucavanje i slicno. Sada kada smo zainteresovani za jednog takvog ne valja. 😄 

Ocigledno se ne secamo svi Terija? :D

Edited by Don Radonja
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko Pancev said:

antikosarkas koji zauzima mesta nasoj deci koja su izmislili kosarku za njega! 

Navedi mi jednog nase dete koje je fizicki na njegovom nivou, igrao u NBA i vratio se u EL? Pritom da moze da zakucava, da je jak kao bik, da je dobar u tranziciji. Da moze odbranu da igra dobro, da lepi banane. Ako mi navedes slozicu se da Kostas nema mesta kod nas na mestu treceg centra.

2 minutes ago, Don Radonja said:

Ocigledno se nesecamo svi Terija? 😄

Da. Pola sezone odigra ako se dobro secam bez nekog ucinka. 😄 U pravu si.. 

Edited by Predragdjape
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kostas bi bio apsolutno besmislena akvizicija naseg kluba.Ono sto donosi ekipi se totalno preklapa sa stvarima koji donosi Martin,ali totalno.

1)Kvaliteti koje donosi(trcanje,rampe,kucanja,preuzimanja i generalno odbrana) su cesto baceni u vodu jer je...glup,dekoncentrisan,zovite kako hocete.Dzabe rim protection ako on cesto zaboravi reket i dozvoli protrcavanja iza ledja,dzabe sve kad napravi problem sa faulovima protiv iole vestijeg protivnika.

2)Klasican lik koga Luka unisti inteligencijom i izbaci sa utakmice(to se cak i desilo na nasem gostovanju tamo valjda).

3)od tog daljeg napretka nema nista,decko ima 24 godine,vukao se po NBA,g ligama i u Asvelu gde realno ima mesta za napredak i nista nije naucio.Ne bi ni kod nas bilo drugacije

4)Kuz nama donosi raznovrsnost i jako bi lepo bilo da ostane.Centri sa F4 prosle sezone(Plajs,Fol/Fal,Tavares),sve dominantne ekipe imaju po dzina(imaju i jos neke tipa Alba),a mi imamo Luku 205cm i Hasana 201cm,razmislite.Nije lako naci tolikog coveka jos je Kuz domaci.Doslovno je samo ovo dovoljan razlog da ostane a on donosi jos par stvari.

 

Kostas nista novo Zvezdi ne donosi,paradoksalno je imati dva identicna igraca na istoj poziciji.Niko nema dva Berona,niko nema dva Holinsa,niko nema dva Kalatesa...i niko ne bi trebao da ima Martina i Kostasa,pride Luka...

Valjda Vladi nisu javili da smo potpisali Martina.

(ne)kompatabilnost sa nasim rosterom bi se pojavila i sa Sajokom pa se nadam da cemo i taj metak izbeci.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Ovaj da odigra 6-7 minuta može ako hoće da igra za 200k. A neće.

Nit hoce a pritom je konkurent Oli koji ga juri jer je izgubio Martina sa istim kvalitetima i Kostas ima grcki pasos,zelece da plate.

Mi bi bacili pare ako ga dovedemo.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Aleksa said:

U slucaju dolaska Kosatasa kako bi izgledale visoke pozicije? Mislim da bi Mitrovic umesto Vajta na 4 a ovaj na 5 umesto Mitrovica.

Druze, drugi put pises pa moram odgovoriti mozda malo grublje -Mitrovic moze na 4 samo na igrici. To sto je neka bilo - propovedalo se. Mitar je sad klasicna lazna petica - spore noge, sut ni u naznakama, zagradjivanje pretanko za EL, odbrana teskih igraca nepostojeca. S druge strane, fina centarska tehnika i vrhunska kosarkaska inteligencija koji ga mogu zadrzati na parketu protiv pre svega modernih tupavih, I beleave I ca fly petica. Fino finisiranje protiv ABA centara ga nam je puno znacilo u PO. S trece stane, koja god da je, Luka je jedan prenormalan covek, a opet snazna licnost. U eri VJ trenera, on ce nam stavom izuzetno znaciti. Ali ako na teren usao kao cetvorka, pisi propalo. Mozda uz nekog Ibaka-like centra, al da se ne zajebavamo...

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Luka je treći centar.

 

Zapravo on je taj koji treba da igra 6-7 minuta u evroligi.

 

Kostas nam ne treba ali treba nam još jedan centar, ako ne Petrušev onda Greg Monro ili sličan.

 

Kostas je već doveden kroz Martina.

 

Edit. I Ilić koga kažu dovodimo može da igra to što igra Kostas.

 

Ovo je novinarska patka.

 

Treba nam jedan klasičniji centar i to je to.

Edited by Sam B
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

isto ne treba zaboraviti da je luka svoje najbolje sezone odigrao kod radonje

ni pre, ni posle toga, nigde ni blizu

ocekujem slabiju njegovu sezonu

Ovo sad malo sivkasto , ide na crno. Nije baš zift crnilo. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 1945 said:

Pa dobro jel Kuzmic spusta loptu u dribling?

 

Jusufa Fal?

 

Jel Aleks Pojtres spusta loptu u dribling?

 

Zbog cega atletski centar mora da igra sa loptom? 

 

Kako je igrao Mozli u Partizanu?

za pajvana su Kuzmic i Mozli izmislili kosarku , Kuz je bio fantastican otisao u Real sto pajvan moze da sanja samo ,Mozli je odlican igrac vrlo skolovan i svestran koji jako dobro razume kosarku ali luda glava ga je kostala mnogo bolje karijere.....u sat vremena poslednjih me zovu 5 ljudi i kazu ....kakav Adetokumbo jel se ovi u klubu zajebavaju ....?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Issey said:

 

Pa to, ne znam da li je dao koš u karijeri a da nije kucanje...

A koga briga kako daje koseve, kos je kos. Ili nije?

 

Ako daje 5.8 poena za 13 minuta i to uz 72% za 2 a Kuzmic 5.4 poena za 17 minuta uz 56% za 2.

 

Ko je tu efektniji u napadu?

 

Ako cemo da pobedimo i recimo damo 75 poena, koga briga jel smo dali 25 trojki ili 37 puta zakucali ili dali 75 slobodnih bacanja.

 

Da Kuzmic jeste daleko bolji defanzivac, to niko ne spori, pricamo napadu.

 

Jel isto Kuzmicevih 6 poena sa niskog posta ili Kostasovih 6 zakucavanja?

 

Momak je mladji, ima prostor za napredak, ne ispadaju mu lopte iz ruku nakon skokova, mozes da odigras par specijala za lob pas gde imas par sigurnih poena maltene u odnosu na Kuzov niski post koji resava oko 40%.

 

Odlican tajming za blokade, ponekad ukrade i po koju loptu. Na primer u Fracunskoj ligi za 11 minuta ima 1 blokadu i 0.4 ukradenih, kolko god bio tanak u odbrani ovo nisu zanemarivi podaci.

 

Dosta od mene o Kostasu osim ako ne bude neka ozbiljnija informacija.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sam B said:

Luka je treći centar.

 

Zapravo on je taj koji treba da igra 6-7 minuta u evroligi.

 

Kostas nam ne treba ali treba nam još jedan centar, ako ne Petrušev onda Greg Monro ili sličan.

 

Kostas je već doveden kroz Martina.

 

Edit. I Ilić koga kažu dovodimo može da igra to što igra Kostas.

 

Ovo je novinarska patka.

 

Treba nam jedan klasičniji centar i to je to.

Petrusev bi bio perfektan Fit na Hasana i Luku 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grk sa ali expresa jedino moze da igra tamo gde ga bata povede sa sobom. Bukvalno za evropsku kosarku mu najvise fali mozak pa sve ostalo. 

Okej je da ga dovede neka ekipa da im bude 3 igrac u rotaciji na poziciji, a nama da bude na prvoj nema smisla.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...