Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 minutes ago, StiviKivi said:

Čekaj, dal priželjkujete Holanda koji na jesen ulazi u 35.god života kao rešenje nakon odlaska Kaline....🫢🫤

 

Ja nisam rekao da ga priželjkujem, niti mi se to svidja. Već zaključujem iz postova ljudi koji su dobro obavešteni.

Link to comment
Share on other sites

Just now, StiviKivi said:

Šta si sad ti meni rekao?

Da je sasvim realno prizeljkivati igraca u 35.

Ako moze gazda da dovodi, zasto ne bi bilo realno da navijaci prizeljkuju.

Siguran sam da je Holand fizicki spremniji od Raduljice iako je stariji.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, StiviKivi said:

Čekaj, dal priželjkujete Holanda koji na jesen ulazi u 35.god života kao rešenje nakon odlaska Kaline....🫢🫤

Mozda ga planiraju u strucni stab, da pomaze Simonu oko kradje pehara kad zagusti...

Drugu ulogu mu ne vidim.

Edited by Dzonii
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Leonard said:

Da je sasvim realno prizeljkivati igraca u 35.

Ako moze gazda da dovodi, zasto ne bi bilo realno da navijaci prizeljkuju.

Siguran sam da je Holand fizicki spremniji od Raduljice iako je stariji.

Raduljica čak i ako se planira za roster ( molim Boga da nije tako) će zauzeti ulogu Cirbesa, 3. ili nekog 4.centra , o Holandu pišemo ovde kao primarnoj opciji na svojoj poziciji , tako da je to  poređenje sasvim nepotrebno

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, StiviKivi said:

Raduljica čak i ako se planira za roster ( molim Boga da nije tako) će zauzeti ulogu Cirbesa, 3. ili nekog 4.centra , o Holandu pišemo ovde kao primarnoj opciji na svojoj poziciji , tako da je to  poređenje sasvim nepotrebno

Mozda tebi.

Gazda mozda ne misli tako, sto je dokazao Jovanovicem umesto Radonjica.

 

Edited by Leonard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije strano da je Kalinicu ponudjen bolji ugovor, kao sto nije strano da cemo napraviti dobru ekipu za takozvani iskorak. E sad, pitanje je. Da li ostati i boriti se sa Zvezdom za top 8 i tripletu ili otici u Barsu boriti se za titulu u EL i trojefe u Spaniji? 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zapeli za Hollandovih 35 godina, kao da ga mislimo prodavati za obeštečenje u sledečem prelaznom roku. Videli ste ga na delu pre samo par meseci, i izgledalo je to ok. Neče sad preko noči odjednom fizički da se raspadne, zato što nema više 34, nego 35 godina. Ne ide to tako.

 

Što se tiče zamene za Kalinu, mi nemamo nikakve šanse da dovedemo nekoga ko če da ga zameni 100%, jer se radi o jednom od najboljih krila u evropi. Taj gubitak čemo morati da nadoknadimo akumulativno, tako što čemo dovesti bolje igrače na drugim poziijama, nego što smo imali lani.

Tako da za krilnu poziciju ne treba tražiti nekoga ko može zameniti Kalinu, nego najbolju opciju koja nam je dostupna. Ja nebi imao ništa protiv Hollanda. Krilo sa dosta hustla i energije u svojoj igri. Ima size. Solidan defanzivac, a ume ponešto i da ubode. 

Ako može bolje od toga, ja sam naravno za, ali nebi bio razočaran ni sa njim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...