Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, Everlook said:

Ako Kuzmicev ostanak znaci nedolazak Raduljice verujem da bi ga vise od pola Zvezdasa i dalje rado gledala kod nas. Odjednom mi se mnogo svidja kako covek igra.

Cova mag opet zajebao cigane, pustio buvu za Raduljicu i eto nekako Kuz opet dobar 🤗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Znači 12 miliona ukupni budžet, gde ulazi dug od 3 miliona iz prethodnih sezona.

Realan budžet za ovu sezonu je 9m, od kojih ćemo 6 da imamo da platimo, a ostala 3 ulaze u budžet za 2023/2024 kada ćemo imati ukupni budžet 15 miliona. 

Iako je post sarkastičan nije daleko od istine. Ja sam ubeđen da Čović godinama unazad budži budžet preko ugovora sa domaćim igračima gde se prikazuje dosta veći iznos novca na ugovoru nego što igrači stvarno dobiju. Zato mi i ova priča oko 3 miliona za 3 sezone sa Nedovićem ukazuje upravo na to.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2022 at 4:33 PM, prasac said:

Matić kad nešto objavi teško da može da bude drugačije. Steta sto je Plavsic sa SK otisao za Ameriku da vozi kamion jer su ove sve informacije koje SK prenosi jako mršave.

 

jel ovo ozbiljno? otisao da vozi kamion?!

 

18 hours ago, Zvezdinho said:

Ne poredim njih dvojicu, nego situacije. Zamisli da smo mi sad postavili na primer Markovica za trenera kao sto je onomad Partizan uradio. Pljuvaza bi bila na sve strane. Aman i kako ce da stvorimo nekog trenera nekog novog Karija, Zeljka ako ne istrpimo nekog mladog domaceg trenera. Do skoro su i Alimpijevica pljuvali ovde.

 

pljuju ga i sad, nije dovoljno sto je bio totalni hit u evropskoj kosarci, sto je napravio najvece iznenadjenje u el i ec i dobio natrofejnijeg trenera na njegovom terenu pred 20k ljudi. 

covek je izborio el sa fakin bursom, i to tako sto je eliminacione tekme igrao u gostima.

pa jebote sta vise treba da uradi? 

meni je on bio prvi pik, nije to vise onaj alimpije koga feldin grli i zeza. 

ovaj alimpije sad ima neko ime, ima uspeh koji garantuje respekt kod igraca i bas mi je zao sto ga nismo uzeli na neki duzi period. 

 

18 hours ago, djordjem said:

Mislim da je onaj uspeh Alimpijevića prošle godine sa Bursom nešto najgore što je zvezdi moglo da se desi, gledano iz ove perspektive. 

 

U bolesnom mozgu Čovića to je potvrda da 2017-ta nije bila nikakva greška, pa što ne bi to isto ponovio sa novim početnikom/poslušnikom samo što ga ovaj put neće smeniti sve i da veže 10 poraza jer "setite se šta je bilo 2017-te sa Alimpijevićem, gde bi nam bio kraj da ga nisam smenio... bla bla bla". 

 

aha znaci cova ima bolesta mozak. ok. gledano iz ove perspektive da taj bolesni mozak nije sacuvao radonjica kad je 101% navijaca htelo da mu odere kozu sa ledja sta mislis gde bi nam bio kraj? 

sto se tice alimpija to nije blablabla vec cinjenica koju je ovaj potrekipo ovom fenomenalnom sezonom jedne skromne ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prije 2 godine mi je Petrušev bio wet dream a sad ne žalim nešto ako ne dođe. Nadam se da će ga Radonja opraviti ako ode u PAO. 

 

Henry je ponajbolji plej na tržištu i sumnjam da je ispod 800k. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Prije 2 godine mi je Petrušev bio wet dream a sad ne žalim nešto ako ne dođe. Nadam se da će ga Radonja opraviti ako ode u PAO. 

 

Henry je ponajbolji plej na tržištu i sumnjam da je ispod 800k. 

Pare nisu problem 😁

Link to comment
Share on other sites

Значи:

PG) Хенри? 800к, Ивановић 350к, Марковић 300к

SG) Недовић 1м, Добрић 400к

SF) Калинић? 1.2м, Лазаревић 150к, Лазић 250к

PF) Вајт 350к, Илић? 250к

C) Мартин 600к, Кузмић 300к, Митровић 250к

 

Стручни штаб једно 400к?

 

Свеукупно неких 6.6м, можда уз неку доселекцију изађе и до 7м, то се негде уклапа у најављени укупан буџет од 12м. 

По мом мишљењу, има места за доселекцију или на 2/3, или 3/4, зависи где зашкрипи, а можда се и одмах попуни неком стреч четворком...

 

Од Калинића зависи да ли ће ово бити само најскупљи, или и најбољи тим у историји ККЦЗ.

 

едит: цене су комбинација лупања и информација које су биле доступне, мислим да је то то оквирно, али небитно

Edited by Шеф стручног штаба
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

Prije 2 godine mi je Petrušev bio wet dream a sad ne žalim nešto ako ne dođe. Nadam se da će ga Radonja opraviti ako ode u PAO. 

 

Henry je ponajbolji plej na tržištu i sumnjam da je ispod 800k. 1.2m

Malo sam ti popravio ...

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da se pored Martina nece ni dovoditi jos jedan centar, da cemo zadrzati Kuzmica i dovesti eventualno Raduljicu, a Luka ce igrati na 5 i pomagati na 4 Vajtu i Ilicu(?). 

 

1: Henri, Markovic

1/2: Ivanovic

2: Nedovic

2/3: Dobric

3: Lazic

3/4: Kalinic, Lazarevic

4: Vajt, Ilic

4/5: Mitrovic

5: Martin, Kuzmic, Raduljica

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero said:

Za 650k kolko je trazio Holins moze da se dovede duplo bolji igrac od njega.

Znam, simpatican je, davao je sve od sebe al to je realnost.

Ako za toliko para, koliko je dobio ne tražio od Zvezde, može bolji od Holinsa za ovo koliko će Nedović da košta je moglo da se dovede  2 ili 3 igrača prve petorke

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:

Ako za toliko para, koliko je dobio ne tražio od Zvezde, može bolji od Holinsa za ovo koliko će Nedović da košta je moglo da se dovede  2 ili 3 igrača prve petorke

2-3 играча од 15ппг у Ел? Па мртви Калатес добија од Пао-а 4м за 3 године... Да ли је могао странац сличних квалитета, или мало бољи за исте паре? Вероватно. Али ја сам увек пре за нашег човека и звездино дете.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ridji said:

Ako za toliko para, koliko je dobio ne tražio od Zvezde, može bolji od Holinsa za ovo koliko će Nedović da košta je moglo da se dovede  2 ili 3 igrača prve petorke

Dva ili 3 igraca prve petorke za 1m?

 

Bas tesko. Pre 5 godina da, sad bas tesko.

 

Edit- naravno da moze da se uklopi 2 igraca prve petorke ali onda mozes da budes samo zacelje EL.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliki je budžet i koliko se plaćaju igrači cijenim da ćemo početi da saznajemo kad krenu BAT odluke, a to bi moglo da se desi za jedno godinu i po. I ja mislim da Čović dosta blefira, javnost sasvim sigurno, a vjerovatno i igrače. 

Link to comment
Share on other sites

Raduljicu bih gledao samo u nekoj reklami.

 

Kuzmić kao 2/3 centar u rotaciji je OK, posebno što treba neko sa tom visinom kada je sa druge strane igrač od 210+.

 

Lendri Nnoko bi bio idealana zamena za Kuzmića, samo ne znam u kakvim je odnosima sa klubom, da li su se rastali prijateljski? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...