Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

 

1 hour ago, grati said:

Ljudi ako FMP ima za Trent Fraziera, Jenkinsa, Kuzmica, Simonovica, Kuridze i ko zna ko ce jos doci za Fibu LS

 

Znaci da imamo i mi za pojacanja. Svakako ispod 7.5 miliona ne mozes igrati EL tako da...mozda Radonja ima dobru ponudu od Pao pa trazi nerealne uslove kod nas pa ako mu se to ne obecava onda ide.

 

Samo polako, znam da cemo imati dobru ekipu iako trenutno ne obecava 😂

 

ja vise ne znam sta da mislim, ono sto vidim je da je fmp(tetka vesna) doveo 4 ex el igraca (btw 4 nasa ex igraca) i to veoma rano. a sad ova prica kako se sve raspada. 

meni niko da odgovori kad i kako je milenium tim postao nas sponzor? 

zna se ciji je i postao je u finisu prosle sezone valjda? 

 

36 minutes ago, Čvarkov said:

 

.

 

i to sto pre dok nije otislo sve u honduras.

 

1945. nas vratio u 1945. 

 

11 minutes ago, Kankkunen said:

Dovoljni smo mi sami sebi, ne treba nam veći neprijatelj.

 

sta to treba da znaci? da je glavni sukob na reaciji cova-radonja i da je sve osim toga ok?

sarac i veteran ne kazu tako.

 

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa ako udje sns nema vise basketlenda, ulozice vise para...sta mi tu gubimo konkretno? Kad i onako 2/3 hale glasa za sns? Da nismo mi kao navijaci Zvezde neka opozicija? Gadljivi ste na 15-20m budzet? 

 

to ulozice vise para nesto sumnjam. 

drugo naravno da 2/3 hale ne podrzava duha i sns kriminalce. ne podrzava ih ni 1/3. 

isto je i ovde na forumu. 

nismo opozicija, u ovom jadu od drzave nema opozicije i postenog coveka za koga bi narod mogao da se veze. ali velika vecina ne podnosi duha i sns krimose. kao i svaki normalan gradjanin ove zemlje bilo da je navijac kkp ili kkcz. 

 

gubimo doktora kosarke, zaljubljenika u istu, coveka koja zna sta i kako i kad i gde treba uraditi da bi se stiglo do cilja. 50 godina u kosarci, nebrojeno trofeja i igraca izbacenih. hteli mi to da priznamo ili ne, da li ga volimo ili ne, realnost je da je on taj koji nas je izdigao iz mrtvih i doneo nam 20 trofeja za 10 godina. 

naravno svaka cast i radonjicu i igracima, svi imaju podjednake zasluge, mozda i vece od covica ali on je taj koji nam je sve ovo omogucavao. 

i nekako smo bili sigurni da ce to biti sve ok i dobra ekipa svaku sezonu, davao nam je sigurnost, kao dobric i deda. i laza. i naravno radonja!

umesto toga dobicemo neko djubre, poltrona, vojnika sekte, nekoga koga ce boleti uvo za klub, ko blage veze sa kosarkom nece imati, postacemo ono sto su komsije i bice kako nam se kaze. bice idi gledaj zvezdu devile.

likovi poput dragana stvoritelja bogdana ulaze u klub, plasim se i da pomislim ko bi nam bio trener.

 

najbolje da se pomire cova i radonja. ako je samo to problem. ako nije, onda... 

Link to comment
Share on other sites

Jedno mi nije jasno, ako on 10 godina uspeva da ostane ba čelu kluba, na koji način odjednom SNS može ds ga smeni. On sigurno ima jaka ledja i zna mnogo o njima da im verujem rat sa njim nije potreban. Plus je nonstop na njihovim medijima. Šta se odjednom promenilo pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama poverujemo u tu priču?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa ako udje sns nema vise basketlenda, ulozice vise para...sta mi tu gubimo konkretno? Kad i onako 2/3 hale glasa za sns? Da nismo mi kao navijaci Zvezde neka opozicija? Gadljivi ste na 15-20m budzet? 

Gubimo coveka koji je u kosarci 20 godina, koji se razume u rukovodjenje firme ili kluba, finansije, pravo, sve zivo. Pritom je namazan i zna gde djavo spava i kao takav je idealan za ovu muljavinu od srpske kosarke. Preziveo je kada mu je deo organizovanih navijaca okrenuo ledja, preziveo je gubitak titule u Aba ligi, preziveo je sezonu u kojoj nismo imali prihode od ulaznica zbog korone, preziveo je pokusaj smene zbog predsednikovog brata. U borbama sa Vujosevicem, Danilovicem, Bokanom izasao kao pobednik. 20 trofeja za 11 godina vodjenja Zvezde. Koji je rukovodioc pre njega ovoliko dugo uspeo da ostane na celu nekog kluba u nasem sportskom drustvu? 

 

Nisam Covicev zaljubljenik, ali cinjenice su cinjenice i rezultati su rezultati. Dolazak nekog lika poput Ostoje koji bi sa sobom doneo drzavni novac je nesto sto moze samo kratkorocno da donese neki rezultat, ali je veca sansa da sa takvim likom dozivimo bankrot. 

 

Da se razumemo, ako ima neko ko zna posao i u stanju je da na pravi nacin vodi klub i pritom nam obezbedi sponzore apsolutno je dobrodosao i treba da menja Covica. Ali znamo svi da takva osoba ne postoji. 

 

  • Like 19
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dulematic said:

Jedno mi nije jasno, ako on 10 godina uspeva da ostane ba čelu kluba, na koji način odjednom SNS može ds ga smeni. On sigurno ima jaka ledja i zna mnogo o njima da im verujem rat sa njim nije potreban. Plus je nonstop na njihovim medijima. Šta se odjednom promenilo pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama poverujemo u tu priču?

Da im smeta davno bi ga sklonili ... čovek radi za njih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Gubimo coveka koji je u kosarci 20 godina, koji se razume u rukovodjenje firme ili kluba, finansije, pravo, sve zivo. Pritom je namazan i zna gde djavo spava i kao takav je idealan za ovu muljavinu od srpske kosarke. Preziveo je kada mu je deo organizovanih navijaca okrenuo ledja, preziveo je gubitak titule u Aba ligi, preziveo je sezonu u kojoj nismo imali prihode od ulaznica zbog korone, preziveo je pokusaj smene zbog predsednikovog brata. U borbama sa Vujosevicem, Danilovicem, Bokanom izasao kao pobednik. 20 trofeja za 11 godina vodjenja Zvezde. Koji je rukovodioc pre njega ovoliko dugo uspeo da ostane na celu nekog kluba u nasem sportskom drustvu? 

 

Nisam Covicev zaljubljenik, ali cinjenice su cinjenice i rezultati su rezultati. Dolazak nekog lika poput Ostoje koji bi sa sobom doneo drzavni novac je nesto sto moze samo kratkorocno da donese neki rezultat, ali je veca sansa da sa takvim likom dozivimo bankrot. 

 

Da se razumemo, ako ima neko ko zna posao i u stanju je da na pravi nacin vodi klub i pritom nam obezbedi sponzore apsolutno je dobrodosao i treba da menja Covica. Ali znamo svi da takva osoba ne postoji. 

 

Kako mozes da dozivis bankrot ako ti je finansijer drzava??

 

Imao je Covic vecno najmanji budzet, dno EL i EC..hocete evropsku scenu..

 

Covicu je drzava sklonila Dula, skinula dug i dala mu da radi sta hoce. 

 

Bio je njihov potrcko...sa tim da se omastio od Zvezde max..vreme je za Peju

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Zalosno je sto nase ekipe nemaju love da pariraju sto se tice budzeta vecini EL ekipa

Posto Urbonas objavljuje budzete pred sezonu Evrolige, koji su potvedjeni od Evrolige, evo ja ti kazem da ce Partizan imati veci budzet od Zvezde, Valensije, Asvela, Albe, Zalgirisa, Panatinaikosa, Baskonije i Bajerna(mozda cak i Olimpijakosa). Nije vecina ali je polovina, da budem skroz precizan mislim na budzet za plate ne na ukupan budzet.

 

Meni je zalosno(a pisem sta je meni zalosno a ne kao ti sta je objektivno zalosno) da stavljas u isti kos nase ekipe umesto u jednini, jer je Zvezda imala najmanji ukupan budzet i 3. otpozadi po visini plata a tvrdim da Partizan nece biti u toj kategoriji.

 

Zalosno moze biti i tvoje neznanje sto si napisao a mogu ja ispasti smesan i da je to bila moja moja paranoja. 

 

Ako si siguran u to sto si napisao, a ja sam u svoje, predlazem ti opkladu u sta god hoces, recimo samobanovanje od mesec dana?

 

Znaci nudim ti da ja budem na stubu srama, da licno moram da samokvoutujem svoj upis i da se izlogujem na mesec dana. Nadam se da je fer ponuda.

Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, threepwood said:

Zika pauk, Vesa, Covic... Andrej...

 

sve eminentni kosarkaski radnici i strucnjaci koji su u materiji i znaju kako se vodi kk. 

prvog zovu pauk, drugi nam unistio i kk i fk, treci izgubio licnu kartu i nije oteo pola srbije ali igrao basket na kipru nekad.

covic ima brdo trofeja i uspeha i sa klubovima i sa reprezentacijom. 

vodi ga strast i ljubav prema kosarci i jednostavno je pravi covek za nas.

isto kao i radonja. 

ne da nije isto, nego ti pomenuti nisu covi ni do kolena po pitanju kosarke, vodjenja kluba i svega sto ide uz to. 

 

zanimljivo da dr od skoro ima autorsku kolumnu ^^ u novinama ciji je vlasnik poslusnik koji je postavljen na mesto predsednika fkp.

selo gori a dr ga drvi... plus fmp cini se nikad jaci u poslednjih 10 godina...

https://www.novosti.rs/vesti/kolumne/1129793/autorski-tekst-nebojsa-covic-evropska-unija-zeli-zemlje-zapadnog-balkana

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 1945 said:

Posto Urbonas objavljuje budzete pred sezonu Evrolige, koji su potvedjeni od Evrolige, evo ja ti kazem da ce Partizan imati veci budzet od Zvezde, Valensije, Asvela, Albe, Zalgirisa, Panatinaikosa, Baskonije i Bajerna(mozda cak i Olimpijakosa). Nije vecina ali je polovina, da budem skroz precizan mislim na budzet za plate ne na ukupan budzet.

 

Meni je zalosno(a pisem sta je meni zalosno a ne kao ti sta je objektivno zalosno) da stavljas u isti kos nase ekipe umesto u jednini, jer je Zvezda imala najmanji ukupan budzet i 3. otpozadi po visini plata a tvrdim da Partizan nece biti u toj kategoriji.

 

Zalosno moze biti i tvoje neznanje sto si napisao a mogu ja ispasti smesan i da je to bila moja moja paranoja. 

 

Ako si siguran u to sto si napisao, a ja sam u svoje, predlazem ti opkladu u sta god hoces, recimo samobanovanje od mesec dana?

 

Znaci nudim ti da ja budem na stubu srama, da licno moram da samokvoutujem svoj upis i da se izlogujem na mesec dana. Nadam se da je fer ponuda.

Mislim da @Miki28 ne bi smeo da propusti ovo, ali da bude ban na godinu dana 👀

Link to comment
Share on other sites

Kakvi postovi, brate 😆

Vidim cerga kao i uvek tolerantna i sa puno razumevanja. Standardni krivci i epiteti, puna usta... ili cega vec.

Sve ce biti bolje kad dodje neki strucnjak koji je "sposoban da unese velike pare".

 

Ode Holins, ode Deda, ode ujna, tetka, Radonja. I treba da odu ako mogu da nadju bolje, to su profesionalci i rade za pare. Samo ne valja da se pominje "ljubav prema klubu i navijacima" itd, itd. 

 

Koliko ono bese namaknemo sezonskih u proseku? Nesto bas malo za toliki broj simpatizera ili navijaca. Mnogo 100E za sezonu, ali se sigurno lako drugima da namaknu milione za plate itd. Ajde videcemo nekog novog madjionicara, mada cenim da nije sve do Covica. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

@1945 moze naravno.

Znaci da utancimo:

 

1. Partizan ce imati veci budzet za plate prvog tima igraci+strucni stab od minimum 7 klubova. 6 i manje je tvoje, 7 i vise moje.

 

2. Sad vidim da su objavili tek u Februaru ove godine budzete  ( https://m.basketnews.com/news-159564-euroleague-team-budgets-2021-22-three-dominant-clubs.html )

 

ali u svakom slucaju, od trenutka objavljivanja kad se desi u toku sezone, trazimo ban od 30 dana za mene ili tebe.

 

Molim potpis:  

📝

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maestral said:

''Pao je, međutim, i jedan potpis. Kako MaxBet sport saznaje, veran crveno-belima ostaje Eron Vajt! Amerikanac je imao ugovor na “1 plus 1” godinu, ali je odlučio da i u sledećoj sezoni bude član Crvene zvezde.''

 

Sad ako ne nagrnu sezonske ne znam kad ce!

  • Like 1
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cova je svastao zeleo, setimose FKCZ pa je dobio plavo ispod oka od Dzaje

 

Iskreno se nadam da ide jer je on kao nekad Dulo iz plemena Kucha covek koji inicira lose vibracije,a  nije u romingu. Valjda ga skinu vise...drzim fige.

Iz kojeg je plemena Radonja?:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

moze li potvrda?

Imas iznad. Covek usko saradjuje sa Evroligom, priznat od iste.

 

Ugovora intervjue preko ELPE i slicne stvari.

 

Ako su i njegove tabele izmisljotina i u vezi toga ne mozemo da se slozimo, onda predlazem da treba verovati samo Uinijevim i Kuperovima proizvoljnim misljenjima, ako se svi slozimo ovde ja cu to prvi da postujem.

 

Mada posto zapocinju tekst sa ovim: According to their official economic reports

 

Pitanje je sta ce Ostoja da prijavi pa i ovo moze biti irelevantno. Po Apr-u na primer Partizan ima samo 15 ljudi zaposlenih u klubu sa sve upravom, strucnim stabom, igrackim kadrom, i svim ostalima... Ovo svako sad moze da ukuca i da proveri, a moze i Uini da vam kaze da je ovo moje prozivljno misljenje.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maestral said:

''Pao je, međutim, i jedan potpis. Kako MaxBet sport saznaje, veran crveno-belima ostaje Eron Vajt! Amerikanac je imao ugovor na “1 plus 1” godinu, ali je odlučio da i u sledećoj sezoni bude član Crvene zvezde.''

 

I sa kim se dogovorio? :classic_biggrin: imate pravo na jedan pokušaj ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...