Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Na svu ovu svetsku muku, još samo treba da navijači dva kluba budu nezadovoljni.

 

Ovako, FKCZ u kvalifikacije za LŠ i direktno u LŠ za godinu dana, KKP u EL i neometani napad na titulu u Kupu, Jadranki i KLS ligi... I nema toga da se neki navijači dernjaju pod prozorima Andrićevog venca. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Webad said:

Komplet ludnica bi nastala kada bi istupili iz EL zbog neobezbedjenog minimalnog budzeta

 

Should I stay or should I go now 
Should I stay or should I go now 
If I go there will be trouble 
If I stay it will be double 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ne. Macka Ljubica iz Pionira ce biti odgovorna za roster . 

 

Damage control?

 

Jel bi ti bilo lakse ako bh napisao da nam dolazi play iz Lokoa ili 5ica iz Makabija? To bi bilo damage control. 

Ili bi bio na tvojoj liniji kada bi opljunuo po klubu sto nismo zadrzali Dedu i u 7dmoj godini ovde ili sto nismo prodali Dobrica i uzeli pare za njega. A i on ulazi u 7dmu godnu,Laza u 11 tu, Luka u 6 ti. Nista od kontinuiteta sto bi se reklo. 

 

Jebo mene sta ja pisem. Imaj ti svoju projekciju slobodno. 

 

 

 

Da. TRENER je zasluzan za ugovore DeDe i Holinsa. Ali trener ih nije oterao biti ih je mogao zadrzati. Kao ni klub. 

 

 

 

 

 

Ne bi, jer nisam deo tvoje verne RSB publike, koja se ovde očigledno namnožila i koja se loži na tvoje insajd informacije.

 

Mnogo više me zanima da li su izmirene obaveze prema igračima koji su za nas igrali u sezoni 2020-21, koliko nas je koštao "sporazumni raskid" sa Sašom Obradovićem, koliko se plata duguje igračima i treneru iz upravo završene sezone itd.

 

Al' ni to naravno ne čekam da mi ti saopštiš, mada bi bilo fer prema tvojoj vernoj publici... 

 

 

44 minutes ago, bosMan_jr said:

E ja te taman danas ishvalim, kad sad ovo macevanje sa svima i niko nam ne treba i niko nam ne valja i nek ide Kalina i nek ide Radonjic i nek idu svi. 
 

 

29 minutes ago, Wingwalker said:

Baš ga pretera sa ovim.   

 

Ma ne bi on tako, nego zbog Devila... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imao sam informacije o Radonjinom odlasku, ali sam se nadao i dalje. Mnogo tezak dan za ciganiju...Nadam se da ovo nije zbogom i da ce nam se Radonja jednog dana ponovo vratiti. Mnogo je tu lepih uspomena, ovo je izgleda kraj jednog ciklusa. E sad, sta dalje, Alimpijevica, Tomica, koga?

Ne verujem da ce otici, ali ako stvarno ide onda vratiti Milana Tomica ili ne znam ko je trenutno slobodan od stranih trenera, samo da nije Bagackis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imao sam informacije o Radonjinom odlasku, ali sam se nadao i dalje. Mnogo tezak dan za ciganiju...Nadam se da ovo nije zbogom i da ce nam se Radonja jednog dana ponovo vratiti. Mnogo je tu lepih uspomena, ovo je izgleda kraj jednog ciklusa. E sad, sta dalje, Alimpijevica, Tomica, koga?

 

To se vec zna , Vladu Djurovica :classic_tongue:

 

Salu na stranu mozda Dusko Ivanovic.Ili Zvezdan Mitrovic.

 

Ja bi voleo Kari Pesic, ali malo verovatno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imao sam informacije o Radonjinom odlasku, ali sam se nadao i dalje. Mnogo tezak dan za ciganiju...Nadam se da ovo nije zbogom i da ce nam se Radonja jednog dana ponovo vratiti. Mnogo je tu lepih uspomena, ovo je izgleda kraj jednog ciklusa. E sad, sta dalje, Alimpijevica, Tomica, koga?

Ioannis Sfairopoulos

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1945 said:

edit: Iz Zvezde, zna se.

 

Ljudi, nasao sam resenje ispod radara.

 

Dedin brat!

 

Bio kapiten Proletera znaci da su muda tu i genetika je cudo, plus izgleda konstantno lider a ne samo kad zagusti cim je bio kapiten... A i bolje izgleda fizicki, slika je od danas a i ova vest.

 

Davidovac>Davidovac

 

spacer.png

Lik ovih Davidovaca, Savana, Prlainovica itd je kloniran i implementira se na uspesne gene.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, n4l1m said:

bice da je acika procenio da partizanu ni 40m uz najboljeg trenera svih vremena nece biti garant da se srusi radonjic sa lazicem i ekipom, pa racuna da mu je jeftinije dati partizanu samo 20m i sjebati zvezdin tim..

Mislim da je ovo najtacniji opis cele situacije

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...