Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nek pogleda malo highlights na YT i eto. 

 

Pa isto kako smo doveli Holinsa, Vajta, samo ove sezone ćemo morati još 2 ili 3x toliko.

Nisam ni mislio da juri neke nedokazane mačke u džaku, već samo veći broj igrača sa kojima nije ranije radio u karijeri, a to je neminovno da se desi.

 

ja baš mislim da nam treba i neki manje poznat igrač. white, hollins, wolters su poznati svima

neko reče juče "al bi nam legao pierria henry"

bi svakako al eto igrao u ulmu, hapoelu, tofašu, dok nije došao do unicsa, baskonije, fenera a onda je kasno

 

al to ne može bez skauta jbga

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Red alert koji traje. Kosarkaska sizela na snazi. Nije prijatno da se sve ovo prati... Ko ce docekati Vidovdan i pocetak prodaje sezonskih karata. Do tada bi trebalo dosta toga da se zna,  ili pak oni koji znaju da ipak saopste.. .  Sojic je prilikom obijanja Panticeve fioke naisao na Besane noci gospodjice Kasandre...." Oni koji bi da obiju Covicevu fioku neka tamo nadju uplatnice na racun 2-3 reprezentativca Srbije... Sve u svemu tenzija traje a zavesa na prvi cin pada na Vidovdan.  Treba se strpeti jos malo 🙂 I napred Zvezdo, napred Zvezdo 'le.

 

Link to comment
Share on other sites

Лоренцо

Џони

Пефи

Недовић

Добрић

Лазић

Лазаревић

Илић

Калинић

Митровић

Петрушев

Рејнолдс

Довољно за АБА и никад јаче 10то место у Евролиги.😀

Link to comment
Share on other sites

Covek hoce siguran budzet. Napad na F4.

Boljeg predsednika kluba.

 

Pa sve ce to imati kod onog narkosa iz Pao.

 

Samo nemoj da kuka kad ih bude izbacio iz aviona negde u pripizdini i da jvataju bus kuci.

 

Gazda od poverenja.

 

Misko ga je ponudio.

 

Pa cemo videti koliko mu je zvezdasko srce. 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

Jeste bas svi do jednog Partizanovci do koske, Milan Iskrin included. Ima ih jos al ne bi sada o tome.

 

https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/2576803/ko-je-novi-celnik-crno-belih-bio-u-upravi-zvezde-a-sad-vodi-partizan

 

https://kkpartizan.rs/sr/uprava

 

 

Posto znas sve daj odgovori na ova pitanja.

 

Gde je Nordeus kao zvanicni sponzor prosle sezone na dresu onda kao najveci donator ili ove sad sto ide? Posto znas da na dresovima idu samo veci sponzori. Nema ih cak ni medju manjim sponzorima na sajtu kkp.

 

Da li zaista mislis da privatne firme koje nastaju za vreme ove vlasti koje vode sns kadrovi ili njihovi prijatelji pa cak i kumovi(neke mozes naci i na ovom linku ko im je u upravi-odnosno jedan od sponzora a siguran sam da znas na koga mislim), dobijaju sve poslove od drzave, su zaista privatne firme i nastavice da postoje i kada ove vlasti vise ne bude bilo?

 

Gde su sve ove godine bogatasi Partizanovci sa drzavno-privatnim firmama kako si i sam naveo(koji gle cuda daju novac bas kada Vucic javno najavljuje "da ce vratiti Zeljka u Partizan i da ce pokusati da stignu Zvezdu ali do to nije lako")?

 

Zasto bogatasi Partizanovci nisu dali jednog jedinog dinara 2015. ili 2016. ili 2017. kada im je klub bio u teskom kanalu da ne kazem pred gasenjem(sto je i Grba potvrdio), ono barem po 50k evra da daju, i sam znas da je to za njih sitnica jer su nekoliko njih i milijarderi a ne multi milioneri?

 

 

Najprostije receno ovde je rec o drzavnim privatnicima koji daju pare tamo gde im se naredi. Zasto bi neko svojom voljom bacao svoje pare tamo gde nema apsolutno nikakve sanse ne da zaradi pare, vec i da povrati ulozeno. Da se njima naredi da nama daju pare, oni bi dali. Taj Roming bi nama dao pare da mu se naredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Najprostije receno ovde je rec o drzavnim privatnicima koji daju pare tamo gde im se naredi. Zasto bi neko svojom voljom bacao svoje pare tamo gde nema apsolutno nikakve sanse ne da zaradi pare, vec i da povrati ulozeno. Da se njima naredi da nama daju pare, oni bi dali. Taj Roming bi nama dao pare da mu se naredi.

On je Vucicev kum, samo to su moje proizvoljne informacije, posto nemam dokumenat ozvanicenja kumstva.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da mu se ne pripisuju zasluge...bar za ovaj forum : )
lRSxa1D.png

Izvinjavam se.  Bio sam ubedjen da je on otvorio temu... 😄  

Edit, izvinjavam se i Losmiju sto sam pogresio i rekao da je on otvorio temu 😄

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Covek hoce siguran budzet. Napad na F4.

Boljeg predsednika kluba.

 

Pa sve ce to imati kod onog narkosa iz Pao.

 

Samo nemoj da kuka kad ih bude izbacio iz aviona negde u pripizdini i da jvataju bus kuci.

 

Gazda od poverenja.

 

Misko ga je ponudio.

 

Pa cemo videti koliko mu je zvezdasko srce. 

E ja te taman danas ishvalim, kad sad ovo macevanje sa svima i niko nam ne treba i niko nam ne valja i nek ide Kalina i nek ide Radonjic i nek idu svi. 
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...