Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

28 minutes ago, Sam B said:

 

Imamo vrhunsku evrokup ekipu.

 

To sto roster nije zatvoren ne menja nista, jedino ako sad dovedemo recimo Devina Bookera na dvojku.

Ova ekipa će imati najmanje 16 pobeda u EL. Za koje mesto će to biti dovoljno bumo videli. Zapamtite ove reči! Inače novi plej je bolji od Voltersa ofanzivno i defanzivno. Sve u svemu tim je bolji u svim linijama izuzev trojke tj. Kaline i naravno trenera. Greota do boga što Radonja ne vodi ovaj tim. Ušli bi u 8 garant. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pantelija said:

Ova ekipa će imati najmanje 16 pobeda u EL. Za koje mesto će to biti dovoljno bumo videli. Zapamtite ove reči! Inače novi plej je bolji od Voltersa ofanzivno i defanzivno. Sve u svemu tim je bolji u svim linijama izuzev trojke tj. Kaline i naravno trenera. Greota do boga što Radonja ne vodi ovaj tim. Ušli bi u 8 garant. 

 

Radonja ne bi napravio ovakav roster nikad. Previse ofanzivaca i carinika lopte. 

 

Radonja bi napravio bolji tim za manje novca ali nije mu dozvoljeno, morao je da ode, zbog cega i radi koga ne znam, ali ocigledno je novac cekao da se Radonjic otera. Sad ga ima a kupuje se bezglavo.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Umesto Nejta smo valjda doveli Sabaza? Lik je done deal. 

Gde ce svi igrati? 

 

Shabazz, Jaylor, Ivanovic

Nedovic, Markovic

 

Jedino ovako 

Jebote, smorili ste sa ovim glupostima više.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jel pise negde na koliko je ugovor?

kapiram 1god

 

Da, potpis za narednu sezonu, a po meni ocekivano posto verujem da se Adams i agent nadaju nekom boljem ugovoru u ovim jacim EL timovima ako Adams odigra dobru sezonu u Zvezdi. Verujem da je klub mozda i hteo vise od jedne sezone ali ne verujem da igracu to odgovara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Sad ozbiljno, nisam bas u materiji, kakva je Ozi liga? Neki rekreativo stajl tipa kineska i korejska ili se igra kakav-takav takmicarski basket?

 

Dosta kompetitivnija od tih koje si nabrojao, ni malo ne zaostaje za aba ligom po pitanju konkurentnosti. I pare su odlicne u zadnje vreme.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borca said:

 

Da, potpis za narednu sezonu, a po meni ocekivano posto verujem da se Adams i agent nadaju nekom boljem ugovoru u ovim jacim EL timovima ako Adams odigra dobru sezonu u Zvezdi. Verujem da je klub mozda i hteo vise od jedne sezone ali ne verujem da igracu to odgovara.

 

Pa dobro, bar će se igrač više truditi ako zna da igra za bolji ugovor dogodine.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Radonja ne bi napravio ovakav roster nikad. Previse ofanzivaca i carinika lopte. 

 

Radonja bi napravio bolji tim za manje novca ali nije mu dozvoljeno, morao je da ode, zbog cega i radi koga ne znam, ali ocigledno je novac cekao da se Radonjic otera. Sad ga ima a kupuje se bezglavo.

Verovatno bi Radonjic drugacije birao, ali tako nam je kako je. Tim je verovatno skuplji, mada ne u tolikom obimu kako se mislilo dok smo sanjali Shabaza, Singletona, Teodosica, Bjelicu, Marjanovica (pa i Gudurica)... Ja zaista mislim da mi Shabaza i Singletonani ni u kojem trenutku nismo ozbiljno mislili potpisati (a ove nase samo ako bi se mimo svih ocekivanja odlucili na Kalinic-like potez, pa bi se pare nekako nalazile). Jer da jesmo tj. da smo imali za to neophodan sitan novac, nasli bismo mi prvoklasne zamene za njih samo tako. Ovako smo doveli igrace koji su ok (Adams po mom misljenju odlican), ali sigurno nisu u plateznom rangu prvopomenutih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sabaz i Singlton su najavljivani da bi se nas klub patkometrisao sa sve samim milionskim pojacanjima Partizana. Ali jednom je ta prica morala da pukne, pa je logicno i stiglo razocaranje. Klubu se zbog takve manipulacije sopstvenih fanova tesko moze nesto verovati na dalje.

 

Tako je kako je, ovaj tim daleko od toga da je slab, ali ima previse novih lica i premalo timskih igraca, sa pravim evroligaskim iskustvom, a tek nema lidere, pa cemo imati verovatno velike uspone i padove tokom sezone. Bice briljantnih pobeda ali bice i katastrofalnih predstava, ali to pre svega zavisi od toga da li ce trener moci da obuzda sve ove novodovedene igrace.

 

Ne gradi se tim nekoliko sezona zato sto neko nema novca da odmah pokupuje, vec zato sto se tim gradi kroz doselekcije na mestima gde skripi. Partizan je taj proces prosao prosle sezone i sada su dokupili ono gde su bili tanki.

 

Mi smo obezglavljeni odlaskom Radonjica i Kalinica, a onda Voltersa i pre svega Holinsa, Davidovca. Sve jako vazni igraci za koncept. Ono sto smo dobili je skupa i vrlo moguce disfunkcionalna igracka. U aba nismo favoriti, mada deluje da cemo samo mi i Partizan konkurisati za trofej, a da ce ostali sto namerno sto silom prilika biti samo posmatraci.

 

U Evroligi neko 14. ili 15. mesto. Plejof bas tesko, bez obzira sto kvalitet imamo, ali je tim potpuno renoviran i bice potrebno vreme da se uigramo. A vremena realno nema.

4 minutes ago, grati said:

Ja sam prezadovoljan. Adams je dosta bolji od Woltersa

 

Zavisi sta volis kod igraca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

 

 

dobro bre izgleda ovaj lik;

ima odličan pregled igre, vidi se da uživa u velikim momentima, to je meni jako važno pa makar i krenulo nizbrdo

šut sa midrangea automacki, sa trice izgleda solidno. čak nije ni patuljak.

 

nešto kontam, da ne budem stalno taj koji schilbuje džonija:

kada bi došao jerian grant (jeftin pretpostavljam), koji je u knicksima bio dobar defanzivac (što je bilo odavno ali nadam se da i dalje stoji), odnosno, lik koji može da pokrije primarno defanzivne zadatke i na PG i na SG (jerian ima blizu dva metra i verovatno veći wingspan) - onda bi backcourt dobio neku naznaku balansa u ofanzivno-defanzivno odnosu. pri tome bi imali 4 igrača koji fino handluju loptu na PG-SG, jednog ozbiljnog kreatora (plus dva-tri onako), tri ozbiljna šutera i jednog ozbiljnog defanzivca (sa lazićem i lazarevićem tri). tu bi pefi onda mogao da bude out.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fradler said:

Sad ozbiljno, nisam bas u materiji, kakva je Ozi liga? Neki rekreativo stajl tipa kineska i korejska ili se igra kakav-takav takmicarski basket?

Mala zagonatka,klip je iz Ozi lige:

Volim ga kao Nolana Smita mozda cak i vise...Ko prati basket prepoznace gospodina barem po imenu.

pS.pohledajte klip ❤️🤍❤️🤍

 

Edited by Placebo Lone star
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...