Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, PERICA!!! said:

Meni ovaj nista bolji nije od Dzonsa iz fmp. 

 

Mnogo bolji. Jones je 3x3 tip igraca. Basketas. Ovaj je odlican plej, posebno sada kada su pass first igraci veoma retki.

 

Ali mi smo ocekivali Sabaza pa smo smoreni. Jebiga, izjebo nas gazda Cova, najavio Sabaza a dobili smo kineskog Sabaza.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Adams dosta podseća na Pangosa, slična visina, skil set, mehanika šuta, pik igra.

Sad je pitanje kako će Adams preneti to na EL nivo, ali čak ima i dobre predispozicije imao je kroz karijeru nekih baš moćnih kucanja.

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam izborom.

 

Ostaje pitanje odbrane na pozicijama 1-2-3. Fali tu jedan dobar defanzivac ali da je upotrebljiv u napadu, spadošmo na Lazića i Lazarevića koji bi više koševa davali da nogom šutiraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sam B said:

 

Mnogo bolji. Jones je 3x3 tip igraca. Basketas. Ovaj je odlican plej, posebno sada kada su pass first igraci veoma retki.

 

Ali mi smo ocekivali Sabaza pa smo smoreni. Jebiga, izjebo nas gazda Cova, najavio Sabaza a dobili smo kineskog Sabaza.

Ne bi me iznenadilo da smo sa najavama Shabaza i Singletona u stvarili kvarili posao komsijama tj. ovoj dvojici namerno dizali cenu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pero said:

Zatvorice svima vama usta u to ne sumnjam, srecno Jaylene.

 

Ja sam zadovoljan ovim potpisom. Več ranije su ga ovde hvalili dosta kompetentni ljudi, tako da to meni dosta govori o njemu kao igraču.

 

A i zadovoljan sam što smo se opredelili za mačku u džaku, umesto za nekog Grangera. I da nismo kompletirali tu liniju otpadaka iz drugih EL klubova, koju smo započeli sa Martinom i Bentilom.

 

Tako da što se tiče Adamsovog individualnog učinka, uopšte ne sumnjam da če to da bude na nivou i da posle nas ide u Efes. Ja sam više pesimista što se tiče našeg timskog rezultata. Ali ajde, volijo bi da me iznenade svi i demantuju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

nema tu odbrane spolja ni za lek..a pod kosem tek za nijansu bolje

ali hajde da vidimo taj vladin trenerski pecat

 

inace, kkcz insajder kaze da roster jos nije zatvoren

 

E do kurca, znači to je to.

 

Nadao sam se pojačanju na SF.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Ja sam zadovoljan ovim potpisom. Več ranije su ga ovde hvalili dosta kompetentni ljudi, tako da to meni dosta govori o njemu kao igraču.

 

A i zadovoljan sam što smo se opredelili za mačku u džaku, umesto za nekog Grangera. I da nismo kompletirali tu liniju otpadaka iz drugih EL klubova, koju smo započeli sa Martinom i Bentilom.

 

Tako da što se tiče Adamsovog individualnog učinka, uopšte ne sumnjam da če to da bude na nivou i da posle nas ide u Efes. Ja sam više pesimista što se tiče našeg timskog rezultata. Ali ajde, volijo bi da me iznenade svi i demantuju.

Ja sam vise voleo da nas pojaca njegov imenjak i prezimenjak iz Hapoela, naviknut na atmosferu i Evropu, sta je tu je, ja sam prezadovoljan potpisom.

Neda i Jaylen, to ce biti show 🔥👨‍🚒

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pero said:

Ja sam vise voleo da nas pojaca njegov imenjak i prezimenjak iz Hapoela, naviknut na atmosferu i Evropu, sta je tu je, ja sam prezadovoljan potpisom.

Neda i Jaylen, to ce biti show 🔥👨‍🚒

Jaylen je dosta bolji igrač od Jalena, bolje ovako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...