Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Nije Bentil "bukva" kako se predstavlja od pojedinih forumasa. Razumijem njihove strahove i znam na sto misle ali ne mogu se sloziti da je bas tako. Ipak predstavlja jednu strec opciju koja siri igru i koja predstavlja opasnost za protivnike sa linije za 3 iako po izgledu bi se reklo da ne moze imati takav range sto se suta tice. Kazem da znam i razumije  zasto i cega se boje u njegovoj igri ali jbg ne postoji trener pocetnik na ovom nivou koji ce izabrati prije nekog trpaca iz manjih liga i rizikovati sa njim na najvisem nivou od nekog ko je koliko toliko siguran i zna se tacno sto donosi a sto ne.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdan said:

Je l zna neko kako je moguce da Holland trenutno igra ovaj plej of, je l realno to?

Pretpostavljam da mu ugovor sa nama teče od prvog avgusta ili tako nešto. Mada je sve to vrlo čudno. Šta biva ako ga neko polomi sad u Portoriku?

Link to comment
Share on other sites

Rochestie je moj omiljeni Amerikanac koji se pojavio na Evropskim parketima zajedno sa Bobi Braunom i bivsi pulen Obradovica - Mike Batiste.

Takav igrac jednostavno ne moze da se odbije, mozda i najbolji ofanzivac u nasoj istoriji ali tako i najveca rupa u odbrani. James Feldeine se ne moze porediti sa Nedovicem u nijednom slucaju, moj zemljak Antic i Bentil takodje (Iako je Antic 10x ime od njega) Martin i tadasnji (a bogami i sadasnji Lessort) takodje. Holland ne moze da se poredi Feldinom zato sto su dve razlicite pozicije, zato poredjenje sa Dangubicem je suludo.

Pozicija trenera je ista, mozda u ovom slucaju i bolja.

Milko Bjelica i Ilic takodje ne mogu da se porede zato sto je Milko, po meni bio nas najbolji igrac uz Rochestija DO finala ABA Lige, rest is history.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Pa evo, daj ime nekog EL trenera za kog posoji ikakva šansa da bi preuze Zvezdu. Morate shvatiti da je Zvezda specifično okruženje za rad, nije isto trenirati neku Valensiju, Unikahu, Zenit, Uniks i slične klubove.

Specificno, samo u Zvezdi predsednik dovodi igrace

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Brate uzaludno je, čovek je najopuštenije predlagao koledž trenera!!!!!

Šta dalje reći

Koledz trener bar nije neiskusan i koledz je daleko veci level od Cibone i Fmpa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

Šta biva ako ga neko polomi sad u Portoriku?

 

Imajući u vidu njegov stil igre, a i intenzitet kojim se igra u toj ligi, veće su šanse da se povredi npr. u kupatilu.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Dosta igraca iz Evrope ide po egzoticnim destinacijama da zarade neki dolar plus.

Pineiro, Space Cam, Gary Brown, Wiley, Deon Thompson, Clavell, Hollis Jefferson, Nate Mason itd.

 

Najjaci je DeShawn Stephens centar Igokee koji igra BIG3 zajedno sa Bulutom i Ivosevim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

Imam neki osjecaj da se veceras konacno zavrsava saga o pleju 🔥🔥🔥

  Hide contents

A mozda i sutra ujutro ili navece, a mozda i u narednih par dana...

 

Imam neki osecaj da ce veceras biti noc 🔥

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Pa kad ste ispolivali insajdere, gatajte u pasulj. :smiley53:

Jbg, % pogodaka je mizeran.

Samo Ilic pogodjen.

 

Nedovic, Holand i Bentil nisu najavljivani.

 

Za Petruseva se znalo jos od ranije, mada sam mislio da ce pre u kkp ili Pao.

 

Ostavljam prostor da gresim, nisam siguran da sam sve lepo iscitao, tema je haoticna.

Naravno nista protiv njih, rekao bih samo da su dobili info od covinih satelita koji pustaju svasta.

 

Kum svakako ima najvisi %, mada vise ne mogu da pohvatam kad i na kojim jezicima je pisao 😂

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Pa kad ste ispolivali insajdere, gatajte u pasulj. :smiley53:

Insajderi im krivi sto dobijaju takve informacije i ovde ih prenose i što ne ispunjavaju želje vaskolikog pučanstva.

Da sam na njihovom mestu jednu reč im ne bi više preneo pa nek se snalaze sami i neka sami sebe pljuju.

Edited by daba
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Jbg, % pogodaka je mizeran.

Samo Ilic pogodjen.

 

Nedovic, Holand i Bentil nisu najavljivani.

 

Za Petruseva se znalo jos od ranije, mada sam mislio da ce pre u kkp ili Pao.

 

Kum svakako ima najvisi %, mada vise ne mogu da pohvatam kad i na kojim jezicima je pisao 😂

Insajderi ne pogađaju, oni samo prenose informacije koje dobiju.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Jbg, % pogodaka je mizeran.

Samo Ilic pogodjen.

 

Nedovic, Holand i Bentil nisu najavljivani.

 

Za Petruseva se znalo jos od ranije, mada sam mislio da ce pre u kkp ili Pao.

 

Kum svakako ima najvisi %, mada vise ne mogu da pohvatam kad i na kojim jezicima je pisao 😂

Svako ko iole razmišlja svojom glavom znao je da je on prvi pik.

Iz mnogo drugih razloga ne samo igračkih.

1 minute ago, Kankkunen said:

Insajderi ne pogađaju, oni samo prenose informacije koje dobiju.

Amin.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Postoji velika razlika kad neko napiše "čuo sam da dolazi taj i taj" i kad napiše "taj i taj dolazi, done deal, čeka se samo zvanična objava kluba".

Dobiješ takav info a posle par dana nije to ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...