Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Glupost je to sto se pise da on nema pojma jer eto nije igrao ni El ni EC. Ovako iz glave mogu da nabrojim da na primer ni Walkup, Mekejleb, ni Hikmen nisu imali bukvalno nikakvo iskustvo u evropskim takmicenjima pa su odmah porobili vec u prvim sezonama.

 

Matic je spomenuo slucaj Bilija Berona. Secam se kad sam ga gledao u Ljetvosu, momak je izgledao na terenu kao debil, burazer koji se slepa na starijeg brata. Par godine posle Dzimija se niko ni seca, a Bili odlicna karijera plus jedan od najomiljenijih stranaca ikad ovde.

Link to comment
Share on other sites

Sad je definitivno jasno da mi nemamo nikakve pare i to sto smo imali smo podelili sa kumarom.  Ovo je najgora ekipa od kad je Covic u klubu! Obicna bljuzga euro cup ekipa i to prosecna koja bi tesko i one ocajne grupe prosla. Sad je malo jasnije sto je Misko dao Petruseva jer je svakom jasno da ce u ovakvoj krs ekipi moci da divlja kako hoce i koliko hoce a liscu kao sto je Misko to nije promaklo.  Veliko razocarenje posle triplete da se ovako sroza klub i sto je jos najgore lazes i izmisljas kao da si malo dete. Fujcina!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Gde je i šta radi Aleksa Popović?

 

Avioni,kamioni,Šabazi,Singltoni,Teodosići,Lasa,Lukići,Mitrovići,Gudurići,Kalinići,Radonjići.....

 

kad ono Jovanovići,"Bentlići",Wajtići,Holandići.....pa će posle neki nepoznati Mursijini igračići....

 

Skupi muda gosp. Čoviću,izađi i reci,takva i takva stvar i gotovo.Da znamo gde smo i šta smo.Šta se može očekivati a šta ne.

Ali ovo kurčenje i sviranje kurcu po raznim jutarnjim programima,portalima,šiljenje patke i merenje iste sa komšilukom (iako je njihova patka mnooogo veća)

je već vređanje navijača KK CZ.

Retko šta komentarišem kad je prelazni roku u pitanju,ali vreć poloako postaje žučno i gorko gutati ove gluposti i spinove,lagarije koje Čović plasira preko 

svojih satelita u javno mnjenje.

 

Napalio masu sa potpisom Nedovića (koji je uzgred budi rečeno pretplaćen) posle toga drži pažnju i fokus gurajući priće o Singltonu,Nepijeru...+

Ništa se ova sezona neće razlikovati od Alimpijevićeve,možda ćemo imati koju pobedu manje ove godine.Jer ako se ne dovede neka zverina na pleju

mi smo jedna prosečna EC ekipica.

Kad se setim priča o nekoj formuli koju smo dali na upravljanje vožaču početniku.Kako to sad izgleda smešno.kakva crna formula.Čova nam servira neki 

prepakivani Ikarbus ili onaj Vučićev mercedes autobus kojim će krstariti vožač početnik.JBg tako će se napraviti manja šteta kad se polupa Ikarbus nego formula.

 

Ali gosp. Čova izgleda fura svoju sujetnu priču,i ne obazire se mnogo na štetu .Ko je jebe plaća je država i ove izmanipulisane budale zvane navijači.

ja kupujem sezonsku jer volim Crvenu Zvezdu,dolazim na utakmice bez obzira ko nosi dres da li Drča ili Singleton,ali postoji nešto što se zove poštovanje i cenjenje

jednog prosečnog navijača koji daje i onoi poslednje za kartu,put,sezonsku ili šta god.

Posle potpisa Bentila i "nameštanje" javnosti da nas nejpier nešto zavlači i tvrdi pazar,nisam optimista.Sve me podseća na neku Alimpije sezonu ,s obzirom da je Alimpije 

u filanu ABA lige stigao i do trofeja da nije bilo lesor efekta.

 

Spasa nam nema,propasti nećemo!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

Nisam gledao momka. Ali onako na prvu opet izgleda bolje od Cobbsa, kojeg sam se najviše pribojavao.

 

Ali da je ozbiljan antiklimaks posle najavljivanja Shabazza, to jeste. Što neko reče velika je razlika izmedju Shabazza i Singletona vs Taylor i Bentil.

 

Da ne pričamo o tome da na papiru izgledamo kao ozbiljni divljaci, ala Dinamo Sassari iz vremena brače Diener. I sa Shabazzom je bilo tako, ali ajde kao može da prodje pošto je lik preozbiljan kvalitet. Ali ovo gde se držimo tog divljeg koncepta, a dovodimo klasu slabije igrače od planiranih, to neče izaći na dobro.

 

 

Džons razbija, a nama nije valjo ...  :classic_smile:

jt-02.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prasac said:

Glupost je to sto se pise da on nema pojma jer eto nije igrao ni El ni EC. Ovako iz glave mogu da nabrojim da na primer ni Walkup, Mekejleb, ni Hikmen nisu imali bukvalno nikakvo iskustvo u evropskim takmicenjima pa su odmah porobili vec u prvim sezonama.

 

Matic je spomenuo slucaj Bilija Berona. Secam se kad sam ga gledao u Ljetvosu, momak je izgledao na terenu kao debil, burazer koji se slepa na starijeg brata. Par godine posle Dzimija se niko ni seca, a Bili odlicna karijera plus jedan od najomiljenijih stranaca ikad ovde.

 

postoje retki a fantastični primeri koje pominješ & dobar odsek skauta (hehe) bi mogao tako neke da zabode.

međutim, to se jednostavno ne uklapa u tezu "napier odugovlači, tražimo drugo rešenje aka taylora"

 

ako je neizvesno da li postoji mesto za letovanje u st.tropezu i na capriju, pa ja da presečem, kažem porodici, jebeš ovo, idemo u igalo!

ima prekoputa čamcem žanjic, vrhunska plaža u svakom smislu, klopa fina itede

 

ali ima za st.tropez / capri lovu još puno puno destinacija u evropi koje su dostupne

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Preslikan proslogodisnji Pao, Nedovic da divlja i pomocno osoblje oko njega

 

čekaj polako

prvo je bila zavrnuta slavina, pa su odvrnuli slavinu, sad je opet zavrnuli, postoji neka šansa da će da odvrnu još jednom 🙃

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

čekaj polako

prvo je bila zavrnuta slavina, pa su odvrnuli slavinu, sad je opet zavrnuli, postoji neka šansa da će da odvrnu još jednom 🙃

Pa krenule su vrucine,  da bi za sve imalo vode moramo da smanjimo potrosnju ili ce nam delimicno zavrnuti slavinu. 😁

Link to comment
Share on other sites

Mi ove sezone moramo da ostvarimo jednu pobedu van terena, a to je pozivnica za EL i naredne sezone, ili jos bolje visegodisnja licenca. Da se skine pritisak sa mladog trenera i pruzi mu se mogucnost da razmislja na duze staze bez okova zvanog osvajanje Aba lige. Nedovic, Ilic i Martin su dobili visegodisnje ugovore. Ne znam za Petruseva i Bentila. Ostatak ekipe cemo lako zadrzati i naredne sezone ako budemo hteli. Ova sezona treba da bude sezona adaptacije novog trenera, uspostavljanje odredjenog sistema igre i procena igraca iz postojeceg rostera koliko mogu da se snadju i pomognu u istom. A onda za godinu dana pojacati tim gde treba. U ovom trenutku juriti trofej Aba lige pored drzavnog projekta iz komsiluka i plej of EL pored mnogo jacih ekipa nas vodi sigurno u propast. Mora se razmisljati na duzi period. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jesam li ja jedini kome je u odnosu na dosadašnja pojačanja jedino problematično dovođenje Nedovića i to zbog cene?

Slazem se apsolutno. 

Ako je istina za novac i pricu o 3.3 miliona kroz tri godine onda pricamo o apsolutnom maksimumu koji je Nedovic negde mogao da dobije za kombinaciju godina, dostupnosti usled povreda i uticaja na rezultat.

Nije ovde rec o nostalgiji, ljubavi prema klubu ili slicno, covek je u ovom slucaju prihvatio izuzetno dobru ponudu jednog EL kluba.

 

Nedovic mi je paralela sa dobrim statistickim igracima iz NBA koji imaju marginalni rezultatski efekat, uprkos brojkama. Riki Dejvis recimo.

Zapalice se on ponekada, nije to upitno, ali mislim da je toliki novac mogao i morao bolje da se provuce kroz Excel tabele.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi me cudilo da Nebojsa baca dimnu bombu preko srpskog Wojnarovkog a da se u pozadini zavrsava Kris Klemons.

 

Zao mi je sto nismo pokupili Hauarda iz Denvera. Decko ce da porobi EL ako se uklopi u sistem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Mi ove sezone moramo da ostvarimo jednu pobedu van terena, a to je pozivnica za EL i naredne sezone, ili jos bolje visegodisnja licenca. Da se skine pritisak sa mladog trenera i pruzi mu se mogucnost da razmislja na duze staze bez okova zvanog osvajanje Aba lige.

Pa ako ne budu igrali timovi iz Rusije, sasvim sigurno dobijamo WC. Otud I made trener na klupi pa nek uci I stice iskustvo kroz sezone...

Link to comment
Share on other sites

S jedne strane, ovakav razvoj dogadjaja uopste nije iznenadjenje, bez obzira na kolicinu "miliona, kamiona, aviona" koji ce se utrositi na roster za sl sezonu.

S druge, ovo je tema apsolutno neprevazidjena po broju suludih ocekivanja ludih cigana, brecanja svake suse, insajderisanja i siktanja dela onih koji to rade kao da su Bogom dani jer prenose nekakve neproverene infoe, da mi je iskreno i tuzno da citam mnoge redove ovde, mada naravno ima i glasova razuma i normalnih ljudi koji realno gledaju na baljezgarije koje pravi preCednik kluba bacajuci ruzne koske navijackoj populaciji...

Jbg, sam sam kriv sto ulazim na temu, al eto makar cu se potruditi da to promenim ubuduce.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...