Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, quentin said:

Pa dobro, ako nije sigurno da se sasvim oporavio od povrede i bolje da ga nisu potpisali.

 

apsolutno. onda trazis druge plejmejkere za 1-1,5 miliona. takvi dolaze i bez cekanja nba last cuta, prekosutra. ne moras nista da se brines 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi plej da nam bude igrac koji nema minut u Eurocupu a tek u EL?

Ko koga ovde zajebava? 

Ako se ovo desi,Pionir me nece videti sledece sezone.

I nije zbog igraca to, nego zbog spin majsotra zvanog Covic koji nas pravi budalama sve,covek je preko insajdera dizao hajp u medijima ne bi li prodao koju sezonsku.  A na kraju nam na pleja dovlaci igraca kojem su najbolji klubovi bili prosecni klubovi u Spanskoj i Izraelskoj ligi. 

Daj da dovedemo Langstona Hall-a onda

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

Mislim da Čović mora sad malo da spusti očekivanja, previše je naložio masu, nije očekivao baš ovakvu linč atmosferu nakon Bentila. Ispostavilo se ipak da su ljudi u stanju da naprave razliku između Singltona i našeg najnovijeg pojačanja.

 

Ne sumnjam da će dežurna bot ekipa na twiteru da ishajpuje i ovu zverinu iz Mursije.

Edited by Sector
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako nam je ovo plej... do mojega. Daj Shabaza, Daj Tea, ma daj makar Kobsa, kad je maskenbal. U poredjenju sa komsijskim taborom gde su najavljivana nenormalna pojacanja a dovodjena jos nenormalnija, mi smo uspevali da pariramo bar u ovom delu najavljivanja. U realnosti - kad se stavimo roster pored rostera s njima - subjektivni je osecaj da nam je tim najmanje duplo jeftiniji od ovoga sto oni pakuju, i dosta skromnijih mogucnosti nego proslogodisnji. Nece ovde biti ni L od nase labudove pesme. Najveci Srbin je konacno dobio postavu sa kakvom je navikao da igra - duplo skuplji tim od svakog rivala, pa ce imati prilike da konacno pokaze sve trenerske kvalitete koji su ga prosle godine izdali zbog nedovoljnog broja skupih stranaca u prvoj petorcu. Cuda se desavaju, ali Alimpije 2.0 tesko da je cudotvorac.

Edited by Casaubon
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao momka. Ali onako na prvu opet izgleda bolje od Cobbsa, kojeg sam se najviše pribojavao.

 

Ali da je ozbiljan antiklimaks posle najavljivanja Shabazza, to jeste. Što neko reče velika je razlika izmedju Shabazza i Singletona vs Taylor i Bentil.

 

Da ne pričamo o tome da na papiru izgledamo kao ozbiljni divljaci, ala Dinamo Sassari iz vremena brače Diener. I sa Shabazzom je bilo tako, ali ajde kao može da prodje pošto je lik preozbiljan kvalitet. Ali ovo gde se držimo tog divljeg koncepta, a dovodimo klasu slabije igrače od planiranih, to neče izaći na dobro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Langston Hall Junior

ima da prodjemo ko Zalgiris prosle sezone koji je eksperimentisao sa najbitnijom pozicijom u ekipi

pakao

Bogami ako nam je ovo stvarno ekipa, onda cemo tesko da skupimo 8 pobeda u EL

 

insajder najavio da ono pravo tek dolazi u smislu da pravi igraci koji zaista treba da dodju ce tek da dodju 😂

Edited by bosMan_jr
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...