Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, Redstar0356 said:

To se pricalo i ove sezone  da nemamo sta sa Kuzmicem i Mitrom protiv Lesora pa smo se okitili tripletu

 

Pričalo se. Samo što smo tad imali neki sistem, kakav takav kontinuitet, iskustvo... 

 

I svega toga što nam je u prošloj sezoni donelo titule, smo se pred ovu sezonu svestno odrekli.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

To se pricalo i ove sezone  da nemamo sta sa Kuzmicem i Mitrom protiv Lesora pa smo se okitili tripletu

Za odlazecu sezonu smo imali nesto sto oni nisu, dosta igraca koji su bili u sistemu dugo, opet cu reci nisam preveliki fan DR cisto zbog njegove filozofije kosarke ali covek koji je vec drugu sezonu u drugom mandatu bio kod nas, napravio ratnicku ekipu i otkinuli smo im sve.

Sledece sezone ce razlika biti prevelika, nemamo mi tu sta da trazimo niti treba da se trkamo sa njima ali sada treba da pocne da se razmislja o sezoni 23/24 a deluje da to nije tako nego bas to da ulazimo u centrifugu trenutnih desavanja, dugorocno mi deluje da ce imati vise posledica nego benefita.

Neko je vec spomenuo da smo se nekako zadrzali uz 2-3 pojacanja sa DR-om pa da se posibamo verujem da bi ih opet namlatili ali to je sad vec domen sbbkbb i glupo je o tome i pricati.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pričalo se. Samo što smo tad imali neki sistem, kakav takav kontinuitet, iskustvo... 

 

I svega toga što nam je u prošloj sezoni donelo titule, smo se pred ovu sezonu svestno odrekli.

Pa o tome i pricam, pricalo se prosle sezone da nemamo sanss alo smo imali Radonju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, prolup said:

Uh, u jakoj konkurenciji baš osvojeni. Napisao sam već danas, čudi me kako takvog trenerskog maga sa tolikim trofejima u Budućnosti niko nije snimio iz Evrope nego Čova zvani sujeta.

 

Koliko tek sad dobija na značaju sve što je osvojio prošle sezone TRENERSKI MAG!

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kako da ga vrati kad je pod ugovorom i nema izlaznu klauzulu. Aman zaman.

Just now, Гаучо said:

Једва чекам за 2 године да видим где ће бити Жоц и Партизан

 

U stecaju, gazda Cova stavlja tacku na crno beli svet😛

Link to comment
Share on other sites

Just now, Гаучо said:

Једва чекам за 2 године да видим где ће бити Жоц и Партизан

Bas me briga gde ce oni biti za dve godine, brine me gde ce zvezda biti za dve godine

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Гаучо said:

Једва чекам за 2 године да видим где ће бити Жоц и Партизан

 

Žoc u Rumuniji, utabanom stazom. Partizan verovatno neće postojati, bar ne u ovom obliku.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako nas je zajebao PAO, morali smo placati 300k obestecenje za Nedovica, jest neznalica ovaj Covic, nek pogleda kako to finansijski mag Ostoyah radi, jos ce i na kraju zaraditi od dolaska Papapetrua.

 

Jel to Shabazz i definitivno otpao, vidim isti scenario ko sa Pengosom, neka neka hocemo mi ekskluzive kad se pregovara sa igracem, a svi znamo da steti klubu.

 

Ja bih zamolio ljude sa pouzdanim informacijama, koji dojavljuju ovde, da kazu kad bude bas done deal, ili kad se zavrse pregovori, pa kazite poslije ako propadne da smo pregovarali sa tim i tim, a ne ovako u toku pregovora pa razne stranice da prepisuju. Nikakav hejt ili bilo sta, samo kazem da bi bilo lakse nasem klubu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gledaoc said:

Bas me briga gde ce oni biti za dve godine, brine me gde ce zvezda biti za dve godine

Управо тако. Не бринем се ја за њих, више пута се показало да њих нико неће да пусти низ воду. Видећемо где ће Звезда бити кад остане без Евролиге...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, prolup said:

Koliko je Radonjić klubova vodio prije KKCZ?

 

Radonjić je pre KKCZ vodio Budućnost na 182 utakmice ABA lige u kojima je ostvario 60% pobeda, a takođe i na 52 utakmice ULEB/Evrokupa na kojima je ostvario 50% pobeda i dva puta stigao do četvrtfinala tog takmičenja. 

 

Jovanović je pre KKCZ vodio FMP i Cibonu na 87 utakmica ABA lige u kojima je ostvario 41% pobeda i nikada nije vodio ekipu u bilo kojem evropskom takmičenju.

 

 

Znači skoro pa identični rezultati i iskustvo... A i Zvezda je danas u istoj situaciji kao 2013.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kako sad komično izgleda ona naslovna strana gde doktor robotike iz Železnika kaže: Sad hoću i ja da budem državni projekat... Ne znam da li u svetlu ove mašine za trošenje novca u Humskoj komičnije zvuči ta izjava, ili one partizanske kuknjave o aparthejdu.

 

Pa, doktore, ovakav državni projekat, kakav gledaš preko puta, niti si ikada bio, niti ćeš ikada biti...

 

Vučiću je lakše da Ostoji da 20 nego tebi 10, i to neće promeniti bilo kakvo tvoje gostovanje na Pinku. Jer, zamisli da neko ko uopšte i ne navija za KKP, sipa tamo novac koji ti, doktore, nikada nisi imao na gomili.

 

Šta bi tek bilo da AV navija za KKP?

Edited by Nek grmi jako
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...