Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako racunate da je Nedovic los defanzivac  a Singleton dobar i to je ukupno solidna odbrana? Pa nije ovo igrica pa da spajamo tako. 

 

Nedovic   defense 62 

Singleton   defnse  93

 

I racunate Zvezdina  odbrana 78 

 

Lepa zamisao, kad dobijamo dzojstike?

Je l Nedovic dobar defanzivac? Sta ima on od defanzive?

Nije solidna odbrana,ispod prosecna je ali je ipak drugacija ekipa kad bi tu bio Singlton,ako idalje ima zelju za igru svakako je jedna od ubodnih igala u defanzivi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

I ja sam bio na blaženo počivšem B92 forumu i mogu ti reći da i tada, a i sada na celom forumu je najnečitljivija tema vezano za KK CZ.... ubedljivo, verovatno je to razlog što mnogi koji su ranije pisali više ni ne pišu ili se vrlo malo uključuju.

 

Tema tradicionalno obiluje kuknjavom , pljuvačinom po jednim te istim igračima , trenerima, a sa vrlo malo kvalitetnih analiza. Odem na grobarsku temu da odmorim mozak, pa lepo na NBA 

Ima svega na temi o KKCZ ali bolje da je tako nego da caruje jednoumlje i vojnička disciplina. Ne pratim baš toliko teme o KKPartizan ali nikako se ne bih složio da je tamo neka kvalitetna diskusija koja odmara mozak ali ukusi su različiti.   

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ima svega na temi o KKCZ ali bolje da je tako nego da caruje jednoumlje i vojnička disciplina. Ne pratim baš toliko teme o KKPartizan ali nikako se ne bih složio da je tamo neka kvalitetna diskusija koja odmara mozak ali ukusi su različiti.   

Tamo su se bar dogovorili da je Ostoja govnar i ne fladuju temu time

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Leonard said:

Bitno je da vi novopridosli znate sta ima veze.

Zato ste se i registrovali, da nam otvorite oci.

Ne vidim kakav je argument kad je ko dosao na forum.

 

Nisam novopridosao na ovu planetu, a nisam ni novopridosli navijac Crvene zvezde.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Što se tiče Singletona, fino su ovde elaborirane njegove vrline i mane. Meni su osećanja u vezi njega ambivalentna. Definitivno je u pitanju igrač koji igra pobedničku košarku, kad je fokusiran i naoštren sigurno je i dalje među samom defanzivnom EL elitom. Ne samo da ima vrhunske defanzivne instinkte, i dalje jako dobre fizikalije za Evropu, da je pametan i lucidan igrač, već je i pravo pravcato govedo, preprljav igrač koji koristi sva sredstva da bi stigao do cilja.

 

Međutim, napad je dosta problematičan. Ok, u Efesu definitivno nije bio ni u top 5 napadačkih opcija ali danas mi je teško reći šta je njegova napadačka uloga. Nije baš neka šuterska opcija, a da pravi dodatnu gužvu u reketu na naše ionako range-om vrlo limitrane centre ne deluje kao srećno rešenje.

 

Tu je i pitanje motivacije. Čovek je uzeo dve evrolige, igrao za najveće evropske klubove i radio sa vrhunskim trenerima. Sad bi došao u niži rang evroligaša kod no name trenera, u haotičnu ekipu kojoj treba uigravanja i podela uloga, a gde bi se od njega verovatno tražilo dosta i u napadu. Ne znam šta bih rekao.

 

Što se tiče Kuzmića, već sam rekao da je imho potpuni no brainer zadržati njega ako on ima želju da ostane. On ni nema kondicije za više od po par minuta u cugu i bio bi odličan situacioni centar kad zatreba. Ali hajde, u svojoj glavi sam već racionalizovao nekako i Zokija Nikolića, prošle sezone trećeg centra nismo ni imali.

 

 

Sve se slazem, ali paranoiku u meni za gro stvari se pred ocima pojavljivala slika Pere Antica 🙂 . Ipak, Pero sa 32 je bio neuporediv sa Perom sa 35, tako da moguce da te uzbune nisu preozbiljne.

Svakako bih voleo da vidim Singltonove minute na 5 u nekoj svi-sve-run-n-gun petorci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Vladimir Jovanovic zna kosarku i mislim da je dobar trener, ali pitanje je da li ce to moci da pokaze i kod nas, jer raditi u jednom od blizanaca i negde drugo subdva razlicita sveta. Imam znacajno bolje misljenje o njemu nego o Alimpijevicu kad je dolazio kod nas.

 

Iskreno se nadam da ga pritisak nece pojesti i da ce uspeti da se iskaze u pravom svetlu. 

 

 

 

Gle ovako, ja ne sumnjam da Vlado zna košarke i da ima talenta. Lepo je igrala Cibona recimo dok nije došlo do belaja sa parama.

 

No, pokušaću to ovako da predstavim; zamisli sad jednog potporučnika, upravo završio VA, bio i na stažiranju, muštrao vojsku negde u Subotici i Valjevu. 

 

Mlad, zdrav, prav, željan rada i dokazivanja. I onda dobije kovertu, a tamo piše, Generalštab, VP****.

 

Sreća, radost, javi se on na dužnost, čitav svet je njegov, komandant mu kaže zadužen si za Komandu stana.

 

Osmeh malo manji, jbg, ali entuzijazam je i dalje tu.

 

Ponedeljak, prvi dan na poslu, smotra, staje on pred vod, kad tamo trećina starija od njega, dvojica upasani, polovina neobrijana, druga polovina kosa do ramena, trojica nose kapu u džepu, jedan kad krene da se diže zastava viče sitnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

Čizme niko nije oglanco, čak i kad bi svi imali čizme, dve trećine su u cipelama. 

 

Gleda on njih, gledaju oni njega, njemu osmeh sve manji, a njima sve veći.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Geronimo said:

Sve se slazem, ali paranoiku u meni za gro stvari se pred ocima pojavljivala slika Pere Antica 🙂 . Ipak, Pero sa 32 je bio neuporediv sa Perom sa 35, tako da moguce da te uzbune nisu preozbiljne.

Svakako bih voleo da vidim Singltonove minute na 5 u nekoj svi-sve-run-n-gun petorci.

Taj je bio lelemud i u prvom mandatu kod Šakote, ma kroz čitavu karijeru ... evo, pitaj Lakija ako meni ne veruješ :classic_biggrin:

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Gle ovako, ja ne sumnjam da Vlado zna košarke i da ima talenta. Lepo je igrala Cibona recimo dok nije došlo do belaja sa parama.

 

No, pokušaću to ovako da predstavim; zamisli sad jednog potporučnika, upravo završio VA, bio i na stažiranju, muštrao vojsku negde u Subotici i Valjevu. 

 

Mlad, zdrav, prav, željan rada i dokazivanja. I onda dobije kovertu, a tamo piše, Generalštab, VP****.

 

Sreća, radost, javi se on na dužnost, čitav svet je njegov, komandant mu kaže zadužen si za Komandu stana.

 

Osmeh malo manji, jbg, ali entuzijazam je i dalje tu.

 

Ponedeljak, prvi dan na poslu, smotra, staje on pred vod, kad tamo trećina starija od njega, dvojica upasani, polovina neobrijana, druga polovina kosa do ramena, trojica nose kapu u džepu, jedan kad krene da se diže zastava viče sitnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

Čizme niko nije oglanco, čak i kad bi svi imali čizme, dve trećine su u cipelama. 

 

Gleda on njih, gledaju oni njega, njemu osmeh sve manji, a njima sve veći.

Kao da si bio u JNA sve mi je poznato

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nini3112 said:

Je l Nedovic dobar defanzivac? Sta ima on od defanzive?

Nije solidna odbrana,ispod prosecna je ali je ipak drugacija ekipa kad bi tu bio Singlton,ako idalje ima zelju za igru svakako je jedna od ubodnih igala u defanzivi.

Kako drugacije? Je l Singlton defanzivac na perimeteru? Kad krene probijanje Napiera i Nedovica kako ce Singleton da spreci to? 

Nije slucajno da je Radonja od slabijih defanzivaca imao samo Markusa Vilijamsa  kog je jedva  uspevao da sakrije iako je majstor za timsku  odbrany. A sad ce Vlada Jovanovic da sakrije ovoliko losih defanzivaca jednim Singltonom

Edited by Redstar0356
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

Kakav argument je iznio Laki? Evo ti jedan argument u njegovom maniru. Radonji dva puta guramo karijeru naprijed, oba puta nam zavlači kad je gusto, ostavlja klub na cjedilu i boli ga paja šta ostavlja iza sebe. Da mu nije bilo Čovića još ne bi dobacio dalje od Bokanovih banana, Čović ga ostavi poslije Cibone i Dejan mu tako vraća. Kakav je ovo argument? Čovjek napisao svoje viđenje i predstavlja kao neku apostolsku istinu a svako ko se ne slaže sa njim je došao sa RSB i botuje za Čovića. Možda da malo odrastete ne bi bilo loše. News flash ne misle svi kao vi.

 

Zanimljivo kako nikome drugom ne uspešmo pogurati karijere, nego samo Radonji srečniku

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...