Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 hours ago, Vasa123 said:

Dobro je, Pionir je majka, u Areni treba igrati samo kad je zagarantovano da cemo je napuniti (protiv Barse ili Reala) u suprotnom nam se nikako ne isplati.

 Pionir treba zatvoriti pošto ne postoje nim inimlani uslovi za bezbedno odigravanje utakmica

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo pozdrav svima.

 

Drugo, srećno u novim timovima Radonji, Kalini, Holinsu, DeDi i Vanilici.

 

Nosili su nas kad je trebalo, bili najbolji kada je bilo najteže. Moja večita zahvalnost svakome od njih, pokazali su ne samo da su veliki sportisti već i veliki ljudi.

 

Nadam se da ćemo se ponovo videti. Čak i u ne tako dalekoj budućnosti.

 

 

Treće, ako se neko pita zašto je otišao Radonjić, Kalina, Holins, zašto je razjebana šampionska osnova koju je samo trebalo nadograditi?

 

Odgovor je krajnje jednostavan.

 

Sujeta.

 

Ogromna sujeta Nebojše Čovića.

 

Iskreno i bez ikakvog sarkazma mislim da nikada ni lično ni virtuelno nisam upoznao čoveka toliko sujetnog kao on. Kaligula i Neron skupa uzevši nemaju 30% sujetnosti jednog Nebojše.

 

Mislim da se Berti (izvinjavam se ako grešim) pre nekoliko strana zapitao – ako ima para, zašto je oteran Radonjić? Zašto bi NČ sebi pucao u kolena i oterao jedinog čoveka za kojeg koliko toliko postoji dobra vervatnoća da će nastaviti tamo gde je stao i obezbediti dalju dominaciju, makar u regionalnim takmičenjima?

 

Odgovor je ponovo samo jedan.

 

Sujeta.

 

Radonjić Dejan morao je biti oteran zbog ovoga:

 

 

ovoga

 

 

ovoga

 

 

i ovoga

 

 

I zbog još mnogo sličnih stvari.

 

Nije mogao Nebojša da izdrži da neko bude veći od njega. Nije mogao da izdrži da navijači klub poistovećuju sa Dejom a ne sa njim. Mali čovek, ali velika sujeta.

 

Naravno, nije imao muda da otera Deja direktno.

 

Znao je da mu to navijači ne bi oprostili.

 

Zato je uradio to iza leđa, perfidno.

 

Nije želeo da da garancije o budžetu (mada su se pare volšebno pojavile čim je Dejo zamako kroz vrata). Nije želeo da zadrži ključne igrače, za koje je znao da su osnova Dejove taktike. I još gomila „sitnih“ stvari (za nekog drugog), a li ne i za Radonjića.

 

A Dejo ima svoj principe, svoj ponos i nadasve nije glup.

 

Ko misli da je otišao u Pao i da je sretan zbog toga, teško se zajebao. Dejo zna gde mu je dom, i svako potucanje kojekude mu sasvim sigurno nije milo.

 

No, otići će i ovo zlo iz Zvezde, biće opet Dejo kod kuće.

 

Edited by Laki21
  • Like 28
  • Love 3
  • Thanks 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

Prvo pozdrav svima.

 

Drugo, srećno u novim timovima Radonji, Kalini, Holinsu, DeDi i Vanilici.

 

Nosili su nas kad je trebalo, bili najbolji kada je bilo najteže. Moja večita zahvalnost svakome od njih, pokazali su ne samo da su veliki sportisti već i veliki ljudi.

 

Nadam se da ćemo se ponovo videti. Čak i u ne tako dalekoj budućnosti.

 

 

Treće, ako se neko pita zašto je otišao Radonjić, Kalina, Holins, zašto je razjebana šampionska osnova koju je samo trebalo nadograditi?

 

Odgovor je krajnje jednostavan.

 

Sujeta.

 

Ogromna sujeta Nebojše Čovića.

 

Iskreno i bez ikakvog sarkazma mislim da nikada ni lično ni virtuelno nisam upoznao čoveka toliko sujetnog kao on. Kaligula i Neron skupa uzevši nemaju 30% sujetnosti jednog Nebojše.

 

Mislim da se Berti (izvinjavam se ako grešim) pre nekoliko strana zapitao – ako ima para, zašto je oteran Radonjić? Zašto bi NČ sebi pucao u kolena i oterao jedinog čoveka za kojeg koliko toliko postoji dobra vervatnoća da će nastaviti tamo gde je stao i obezbediti dalju dominaciju, makar u regionalnim takmičenjima?

 

Odgovor je ponovo samo jedan.

 

Sujeta.

 

Radonjić Dejan morao je biti oteran zbog ovoga:

 

 

ovoga

 

 

ovoga

 

 

i ovoga

 

 

I zbog još mnogo sličnih stvari.

 

Nije mogao Nebojša da izdrži da neko bude veći od njega. Nije mogao da izdrži da navijači klub poistovećuju sa Dejom a ne sa njim. Mali čovek, ali velika sujeta.

 

Naravno, nije imao muda da otera Deja direktno.

 

Znao je da mu to navijači ne bi oprostili.

 

Zato je uradio to iza leđa, perfidno.

 

Nije želeo da da garancije o budžetu (mada su se pare volšebno pojavile čim je Dejo zamako kroz vrata). Nije želeo da zadrži ključne igrače, za koje je znao da su osnova Dejove taktike. I još gomila „sitnih“ stvari (za nekog drugog), a li ne i za Radonjića.

 

A Dejo ima svoj principe, svoj ponos i nadasve nije glup.

 

Ko misli da je otišao u Pao i da je sretan zbog toga, teško se zajebao. Dejo zna gde mu je dom, i svako potucanje kojekude mu sasvim sigurno nije milo.

 

No, otići će i ovo zlo iz Zvezde, biće opet Dejo kod kuće.

 

Ma prekombinovao si.

Hoces da kazes da je Covic oterao Radonjica i sampionski tim da bi sustigao slavu/neki rejting Radonjica.Pa imali to tebi stvarno smisla?

Kako ti se cini njegov rejting sada kada je doveo Vladu?Bolji ili losiji nego pre?Kako mislis da ce da prodje kao predsednik kluba ako izgubi titule?

Covic dobro zna sta DR znaci Zvezdi,zna i sta je njegov odlazak znacio po okosnicu tima.

Time receno sigurno bi pre pobedjivao sa Radonjom nego gubio sa Vladom ili nekim trecim.

 

Radonjic je otisao iz nekih drugih razloga.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Дана 13.7.2022. у 18:55, маКса88 рече:

😒

Kum je za sada pogodio:

1. Dobro jutro - Nedovic

2. Dobro jutro - Ilic

3. Kalispera - Martin

4. Na turskom - Holland

 

Ostalo je jos ono na kineskom i Z...

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kronostime said:

pigeon-sad.gif

 

sad-cat.gif

 

E taj dio publike ce jedino da trpi, njih mi je jedino zao.😂

Realno kad smo nesposobni da ga uredimo da bude funkcionalan i po propisima bolje da se srusi nek bar tajkuni imaju koristi od zemljista, bar njih ima dovoljno.

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ma prekombinovao si.

Hoces da kazes da je Covic oterao Radonjica i sampionski tim da bi sustigao slavu/neki rejting Radonjica.Pa imali to tebi stvarno smisla?

Kako ti se cini njegov rejting sada kada je doveo Vladu?Bolji ili losiji nego pre?Kako mislis da ce da prodje kao predsednik kluba ako izgubi titule?

Covic dobro zna sta DR znaci Zvezdi,zna i sta je njegov odlazak znacio po okosnicu tima.

Time receno sigurno bi pre pobedjivao sa Radonjom nego gubio sa Vladom ili nekim trecim.

 

Radonjic je otisao iz nekih drugih razloga.

 

Covjek ti sve fino objasnio, jos samo da nacrta. Sve to sto si napisao imas odgovor u tekstu. Ili neces da citas ili ne kontas. Ne znam sta je problem.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

Prvo pozdrav svima.

 

Drugo, srećno u novim timovima Radonji, Kalini, Holinsu, DeDi i Vanilici.

 

Nosili su nas kad je trebalo, bili najbolji kada je bilo najteže. Moja večita zahvalnost svakome od njih, pokazali su ne samo da su veliki sportisti već i veliki ljudi.

 

Nadam se da ćemo se ponovo videti. Čak i u ne tako dalekoj budućnosti.

 

 

Treće, ako se neko pita zašto je otišao Radonjić, Kalina, Holins, zašto je razjebana šampionska osnova koju je samo trebalo nadograditi?

 

Odgovor je krajnje jednostavan.

 

Sujeta.

 

Ogromna sujeta Nebojše Čovića.

 

Iskreno i bez ikakvog sarkazma mislim da nikada ni lično ni virtuelno nisam upoznao čoveka toliko sujetnog kao on. Kaligula i Neron skupa uzevši nemaju 30% sujetnosti jednog Nebojše.

 

Mislim da se Berti (izvinjavam se ako grešim) pre nekoliko strana zapitao – ako ima para, zašto je oteran Radonjić? Zašto bi NČ sebi pucao u kolena i oterao jedinog čoveka za kojeg koliko toliko postoji dobra vervatnoća da će nastaviti tamo gde je stao i obezbediti dalju dominaciju, makar u regionalnim takmičenjima?

 

Odgovor je ponovo samo jedan.

 

Sujeta.

 

Radonjić Dejan morao je biti oteran zbog ovoga:

 

 

ovoga

 

 

ovoga

 

 

i ovoga

 

 

I zbog još mnogo sličnih stvari.

 

Nije mogao Nebojša da izdrži da neko bude veći od njega. Nije mogao da izdrži da navijači klub poistovećuju sa Dejom a ne sa njim. Mali čovek, ali velika sujeta.

 

Naravno, nije imao muda da otera Deja direktno.

 

Znao je da mu to navijači ne bi oprostili.

 

Zato je uradio to iza leđa, perfidno.

 

Nije želeo da da garancije o budžetu (mada su se pare volšebno pojavile čim je Dejo zamako kroz vrata). Nije želeo da zadrži ključne igrače, za koje je znao da su osnova Dejove taktike. I još gomila „sitnih“ stvari (za nekog drugog), a li ne i za Radonjića.

 

A Dejo ima svoj principe, svoj ponos i nadasve nije glup.

 

Ko misli da je otišao u Pao i da je sretan zbog toga, teško se zajebao. Dejo zna gde mu je dom, i svako potucanje kojekude mu sasvim sigurno nije milo.

 

No, otići će i ovo zlo iz Zvezde, biće opet Dejo kod kuće.

 

Volim kako sa sigurnoscu ovo sve pises kao da su cinjenice 🤣 Toliko stvari izrecenih koje bukvalno niko osim njih dvojice ne moze da zna.

 

I sad ce svi da ti vicu bravo, a post je nidje veze. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

Ja i dalje ne razumem potrebu da se dovodi Zozon Nikolic pored Kuzmica koji ima ugovor.

 

Ne postoji segment u kome Kuzmic nije bolji, barem prema mom nekom laickom pogledu. Voleo bih da cujem sta o ovome kazu bolje upuceni.

Da li se neko od vas pitad, da li Kuzmić hoće da bude treći centar? Možda mu se više ne igra EL, morate shvatiti koliko iscrpljuje igranje u ovom ritmu, možda hoće u EC tim, ili čak i tim koji ne igra nikakvo evropsko takmičenje. Jednostavno ako neko oseti da telo ne može da mu izdrži ovakve napore, fer je to reći. Bili smo svedoci koliko se fizički mučio od sredine sezone, posle 6-7 minuta na terenu je jedva stajao. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzonii said:

Kum je za sada pogodio:

1. Dobro jutro - Nedovic

2. Dobro jutro - Ilic

3. Kalispera - Martin

4. Na turskom - Holland

 

Ostalo je jos ono na kineskom i Z...

 

Rekao je Daba (cini mi se) da se kum zezao za Kinesko. I da bi trebali da provalimo kad se zeza.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Snjofko said:

Volim kako sa sigurnoscu ovo sve pises kao da su cinjenice 🤣 Toliko stvari izrecenih koje bukvalno niko osim njih dvojice ne moze da zna.

 

I sad ce svi da ti vicu bravo, a post je nidje veze. 

post pogađa od prve do zadnje reči, džaba vam je da ga minirate   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ce sve zasluge ici treneru. Kao I kritike. I to je normalno. Ali isto tako idu I zasluge upravi koja je obezbedila igracki kadar i uslove treneru I kritike kada se pogresi sa procenom trenera. Sujeta. Pa da je sujetan toliko kao i ljubomoran, ne bi vratio Radonjica. 😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Naravno da ce sve zasluge ici treneru. Kao I kritike. I to je normalno. Ali isto tako idu I zasluge upravi koja je obezbedila igracki kadar i uslove treneru I kritike kada se pogresi sa procenom trenera. Sujeta. Pa da je sujetan toliko kao i ljubomoran, ne bi vratio Radonjica. 😁

Kad ga je vratio? kad mu guzica bila na lomači i nije imao drugi način da se spasi. koje je to igrače obezbedio prošle sezone? igrali smo sa dva centra a Cirbes ladio jaja po splavovima

Mi smo osvojili titulu ABA uprkos upravi a ne zbog njenih zasluga.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Kad ga je vratio? kad mu guzica bila na lomači i nije imao drugi način da se spasi. koje je to igrače obezbedio prošle sezone? igrali smo sa dva centra a Cirbes ladio jaja po splavovima

Mi smo osvojili titulu ABA uprkos upravi a ne zbog njenih zasluga.

 

Mogao je i da ga ne vrati da je u pitanju sujeta, zar ne? Ispostavilo se da je to bio obostrano dobar potez. Zasto ga Radonjic nije odbio kad je takva situacija bila? Obezbedio mu je Holinsa, Woltersa, Kalinica, Ivanovica, Mitrovica. Nakon toga Markovica koji je bio zelja Radonjica takodje. Pa I Cirbesa. Zar nije trenerova procena bila da nema odgovarajucih centara I da je zadovoljan istom? Kaleb je bio takodje dogovoren ali je trener Armanija stopirao transfer, kao i Petrusev u Decembru sto je takodje  stopiran transfer od strane trenera Efesa.

Edited by Predragdjape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

post pogađa od prve do zadnje reči, džaba vam je da ga minirate   

Kojim nama?

 

Post je na nivou -  ana rs forumasice komentarisu razvod neka dva selebritija.

 

Ovo je sportski deo foruma, ja mogu ovde o cinjenicama da pricam, tipa Deji ponudjen toliki budzet, a on hteo veci i otisao i slicno. Mislim ni to nije ni cinjenica i ni i o tome ne znamo, ali je sport.

 

Lakijeva prica niti ima veze sa sportom niti sa proverenim cinjenicama nego sede dve babe i komentarisu sto su se Pike i Sakira razveli.

 

I ja gotivim Deju sto puta vise nego Covica i ne iskljucujem mogucnost da je to tako kao sto je Laki rekao, ali mi je nekako nepristojno, neozbiljno i jos mnogo toga iznositi takve stvari kao cinjenice, a realno niko od nas nema pojma i eto, jedino moze da pretpostavi. No, ja se stvarno ne bih bavio pretpostavljanjem kakav je odnos dvoje odraslih ljudi koje licno ne poznajem i ne usudjem se da pisem takve stvari.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Singletona, fino su ovde elaborirane njegove vrline i mane. Meni su osećanja u vezi njega ambivalentna. Definitivno je u pitanju igrač koji igra pobedničku košarku, kad je fokusiran i naoštren sigurno je i dalje među samom defanzivnom EL elitom. Ne samo da ima vrhunske defanzivne instinkte, i dalje jako dobre fizikalije za Evropu, da je pametan i lucidan igrač, već je i pravo pravcato govedo, preprljav igrač koji koristi sva sredstva da bi stigao do cilja.

 

Međutim, napad je dosta problematičan. Ok, u Efesu definitivno nije bio ni u top 5 napadačkih opcija ali danas mi je teško reći šta je njegova napadačka uloga. Nije baš neka šuterska opcija, a da pravi dodatnu gužvu u reketu na naše ionako range-om vrlo limitrane centre ne deluje kao srećno rešenje.

 

Tu je i pitanje motivacije. Čovek je uzeo dve evrolige, igrao za najveće evropske klubove i radio sa vrhunskim trenerima. Sad bi došao u niži rang evroligaša kod no name trenera, u haotičnu ekipu kojoj treba uigravanja i podela uloga, a gde bi se od njega verovatno tražilo dosta i u napadu. Ne znam šta bih rekao.

 

Što se tiče Kuzmića, već sam rekao da je imho potpuni no brainer zadržati njega ako on ima želju da ostane. On ni nema kondicije za više od po par minuta u cugu i bio bi odličan situacioni centar kad zatreba. Ali hajde, u svojoj glavi sam već racionalizovao nekako i Zokija Nikolića, prošle sezone trećeg centra nismo ni imali.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ma prekombinovao si.

Hoces da kazes da je Covic oterao Radonjica i sampionski tim da bi sustigao slavu/neki rejting Radonjica.Pa imali to tebi stvarno smisla?

Kako ti se cini njegov rejting sada kada je doveo Vladu?Bolji ili losiji nego pre?Kako mislis da ce da prodje kao predsednik kluba ako izgubi titule?

Covic dobro zna sta DR znaci Zvezdi,zna i sta je njegov odlazak znacio po okosnicu tima.

Time receno sigurno bi pre pobedjivao sa Radonjom nego gubio sa Vladom ili nekim trecim.

 

Radonjic je otisao iz nekih drugih razloga.

 

Ovo bi pilo vodu kada je reč o normalnim ljudima.

Ponavljam, ovde se radi o sujeti kosmičkih razmera.

Precednik želi da dokaže da može da ostvari uspeh i BEZ Radonjića.

 

To je poenta. Želi da dokaže da može da ponovi i unapredi uspehe (tkz iskorak) i BEZ Deja, sa random trenerom na klupi, gde je svakome naravno jasno ko je tu glavni & odgovorni urednik.

To što su se takvi pokušaji istorijski neslavno završavali, nema veze.

Nebojša čvrsto VERUJE da će se ovog puta završiti drugačije.

Ima to verovanje i svoju F klasifikaciju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...