Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Darko Pancev said:

Ne svidja mi se ovo dovodjenje stranaca bez ikakvog reda i koncepcije,trener amater koji nije birao igrace ! Ako vemo se takmiciti sa milijarderima iz komsiluka onda dovedite bar domace igrace ! 

Kao na primer koga?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

bobi, bjelica, jovic...the usual suspects

Bobi nece da se vraca u evropu.Bjelica je dobio 2 miliona od Fenera sa tim da se takmicis kako kad ni Kalinu nismo mogli da ostavimo.Jovic?Druze on mi je omiljeni igrac iz Zvezde ikada ali brt on sa kosarkom je malo na Vi u zadnje 3 godine ne bi me cudilo da zavrsi karijeru jer ne vidim da ce ga neko uzeti i ove sezone.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Bobi nece da se vraca u evropu.Bjelica je dobio 2 miliona od Fenera sa tim da se takmicis kako kad ni Kalinu nismo mogli da ostavimo.Jovic?Druze on mi je omilje i igrac ali brt on sa kosarkom je malo na Vi u zadnje 3 godine ne bi me cudilo da zavrsi karijeru jer ne vidim da ce ga neko uzeti i ove sezone.

ne moras to meni da objasnjavas

ali eto vole ljudi da zive u 2014. 

i sam covic je izjavio da su kontaktirani bobi i bjelica

a ne zna se ko je od njih dvojice dalje od EL takmicarske kosarke

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko Pancev said:

Gudurica ,Teodosica ,Kalinica ,Petruseva 

Guduric ima milionski ugovor u Feneru,Teodosic takodje u Virtusu.Oko Kalinica msm da sve i sami znate sta se desilo.Oko Petruseva mozda i ima neka sansa ali iskreno sa Lukom i Hasanom se ne uklapa.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

to kad budeš ti vlasnik foruma možeš da "savetuješ" koja tema treba da se otvara

da ponovim za novopridošle da je Zvezda i uprava i treneri i igrači i navijači i  o svakom se treba diskutovati

ako treba svaki dan da vam ponovim nije problem, šta mi teško😄

 

Aj ne zezaj, covek je samo rekao da se zatrpava tema i upravu je. Kad sam zadnji put pogledao ovo je bio javni forum i svi koji postuju pravila su dobrodosli. Cemu stalno etikiranje ljudi? Ako ti vec smetaju "novi" clanovi zasto ne napravis fino svoj zatvoreni forum i onda ti niko od nas "novih" nece smetati ili zamoli administraciju da nas "nove" sve obrise i zatvori forum za vas "stare". 

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borky said:

 

Aj ne zezaj, covek je samo rekao da se zatrpava tema i upravu je. Kad sam zadnji put pogledao ovo je bio javni forum i svi koji postuju pravila su dobrodosli. Cemu stalno etikiranje ljudi? Ako ti vec smetaju "novi" clanovi zasto ne napravis fino svoj zatvoreni forum i onda ti niko od nas "novih" nece smetati ili zamoli administraciju da nas "nove" sve obrise i zatvori forum za vas "stare". 

a mogu i novi clanovi da prestanu sa pokusajima da moderisu temu po uzoru na neke druge forume sa kojih su dosli

ima ko da se bavi moderacijom ovde

i nece biti problema

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko Pancev said:

Od Gudure,Petruseva ?

Pa brt mili mi bi uzeli Gudurica da imamo mogucnost da ga uzmemo,covek ima ugovor sa Fenerom.A Petrusev ne kosta toliko sigurno ali kod njega je drugi problem u pitanju uslovi koje zahteva itd mada ko zna on je dostupan jos uvek

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Maverick88 said:

Guduric ima milionski ugovor u Feneru,Teodosic takodje u Virtusu.Oko Kalinica msm da sve i sami znate sta se desilo.Oko Petruseva mozda i ima neka sansa ali iskreno sa Lukom i Hasanom se ne uklapa.

Petrusev se ne uklapa? Ma hajde molim te a ko kaze to ? 
igrac koji ima odlican sut i za 3 i sa poludistance se ne uklapa ? Mlad petspektivan brz skocan i ne uklapa se ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borky said:

 

Aj ne zezaj, covek je samo rekao da se zatrpava tema i upravu je. Kad sam zadnji put pogledao ovo je bio javni forum i svi koji postuju pravila su dobrodosli. Cemu stalno etikiranje ljudi? Ako ti vec smetaju "novi" clanovi zasto ne napravis fino svoj zatvoreni forum i onda ti niko od nas "novih" nece smetati ili zamoli administraciju da nas "nove" sve obrise i zatvori forum za vas "stare". 

Šta se zatrpava? da li se piše o nekom glumcu, političaru , književniku ili o čelniku KKCZ i poslovanju kluba. Ne znam ko ste šta ste i odakle ste se preselili na ovaj forum ali ovde je sloboda mišljenja poželjna ali "saveti" će uvek biti dočekani na đon. Dakle ako imate argument kojim možete da izađete na crtu lakiju bujrum( izbolte) ako ne čitajte možda nešto i naučite ali nikako nemojte posle par postova da "savetuejte" šta se može ili ne može na forumu.

   

Link to comment
Share on other sites

Ne slažem se sa mišljenjem da je razlog rastanka sa Radonjićem sujeta Čovića. To je verovatno bilo 2017. i siguran sam da je hteo da dokaže da se rezultati mogu postići i bez Radonje, ali tada i nismo imali velikog konkurenta, pa je bilo logike da ćemo osvojiti titulu, makar i Nebojša lično seo na klupu.

Sad je potpuno druga situacija. Čović jeste sujetan, ali nije glup. Ove sezone i sa tim Radonjićem bi bilo jako teško doći do trofeja, a kamoli sa trenerom bez iskustva. Nema teorije da bi gazda na ovaj način bilo šta dokazivao jer su šanse za uspeh minorne, za razliku od te 2017.

 

Nešto drugo je tu puklo, po mom viđenju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno dokle cemo vise kukaki za Radonjom.Sigurno je on nas najbolji trener koji nas je vodio ujedno i najuspesniji.Doslo je vreme kada smo trebali da se rastanemo,sada je tu novi trener i videcemo sta ce biti u nastavku.Zaista mi nije jasno kako vam ne dosadi vise

  • Like 26
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vasa123 said:

Dobro je, Pionir je majka, u Areni treba igrati samo kad je zagarantovano da cemo je napuniti (protiv Barse ili Reala) u suprotnom nam se nikako ne isplati.

 

Majka za ( klizav parket, zagušljivo,  velika vlaznost da igraci na terenu ne mogu da dišu ) ... ??  Prosle su 80-90te odavno.

Kada se toliko busate u Zvezdastvo,  mogli bi da posetite i košarkaške utakmice kao fudbalske ( ne mislim na tebe konkretno,  vec Dileje), ili Covic ne placa dovoljno kao Terza Madjija?

 

Koji po redu poslednji mandat? 😄

 

38 minutes ago, Vasa123 said:

Znaci dosli smo ovdje do zakljucka da Covic nema pojma o kosarci, da mu se sve u zivotu posrecilo, da nije nikakav plan imao niti bilo sta drugo.

 

Super, onda mozemo bilo koju tako neznalicu staviti na celo kluba i bice isti rezultati kao sa Covicem, a mozda cak i bolji (ako je to uopste moguce).

 

Vidim da je to vecini zelja ovdje, e pa ispunice vam se ta zelja uskoro, jer mu je ovo posljednji mandat pa cemo bas vidjeti kakav ce njegov nasljednik obaviti posao.

Link to comment
Share on other sites

Ne kuka se za Radonjićem ništa posebno pogotovo kad se zna koliko je učinio za Zvezdu već se uglavnom kuka zbog deset puta slabijeg trenera koji je postavljen umesto Radonjića. Možemo mi da se hrabrimo i nadamo da će ta promena doneti dobre rezultate ali iskustvo govori da će to biti teško, mnogo teško.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Nije mi jasno dokle cemo vise kukaki za Radonjom.Sigurno je on nas najbolji trener koji nas je vodio ujedno i najuspesniji.Doslo je vreme kada smo trebali da se rastanemo,sada je tu novi trener i videcemo sta ce biti u nastavku.Zaista mi nije jasno kako vam ne dosadi vise

 

Meni je osnovni problem u nasledniku DRa... da je doveden trener koji ima kakvo takvo iskustvo,  pedigre & znanje za takmičenja koje igramo i ambicije koje imamo, ne bi bio problem... 'vako, jbg.

Link to comment
Share on other sites

Ostoyah najavio tek glavno pojacanje: u najboljem slucaju po nas to je Goss, u najgorem Pangos ili Milutinov.

 

prvo moram da kazem da su prevazisli moja ocekivanja. Ja sam bio jedan od prvih koji su ismevali histericne ovde (a hvala Bogu ima ih puno), ali da su prevazisli sve ono sto sam predvideo u glavi - jesu. Tim sa 6 premium Amerikanaca i jos 2-3 prilicno skupa domaca igraca i 3 nejeftina talenta - to nemaju ni neki klubovi daleko ispred srpskih.

 

a sada da ne bude da sam skroz u off topicu, ovo govorim zbog toga sto je jako bitno kako cemo odgovoriti na ovo i tu vidim 2 puta:

prvi je top plej skorer (citaj Shabaz) + top defanzivac spolja (ako moze jos da ne bude operisan od kosarke kao Carli bilo bi top). 

drugi je top all round plej (citaj Henry) + klasican suter spolja (moja zelja je Prepelic - verovatno ne previse realno ali eto)

Ovde racunam da Singleton dolazi i necu se baviti previse trecim centrom - pa i da bude Zoran.

Mi ni sa ovim kombinacijama necemo imati tim na nivou njihovog, ali duboko verujem da bi to bilo nesto sto bi nam dalo sansu u svim takmicenjima - POGOTOVO u slucaju da dodje Goss, gde uopste ne mogu da verujem da bi Zeljko to uradio i ovako skupu igracku ponovo vodio bez klasicnog plejmejkera. To mi iskreno deluje kao put u samounistenje (naravno da je i tad potrebno nasih 100 posto da bismo pokupili trofeje)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...