Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

On 7/7/2022 at 6:23 PM, Manu said:

Delaney, Ivanović, FČ3

Nedović, Dobrić, Lazić

Kalinić, Lazarević

Deshaun Thomas, Ilić, White

Miličić, Luka, Raduljica

 

 

Coach Nebojša

 

Lepo sam vam juče napisao

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Teško je komentarisati Čovićeve poteze u poslednje vreme, ali mislim da će razrešenje situacije sa Kalinićem dosta toga pokazati.

Sigurno da Kalina bolje od nas zna kakvi "vetrovi duvaju" u i oko kluba. Njegov ostanak bi doneo ogroman talas optimizma i vere u

ovaj, da kažem novi projekat. I kod navijača, i kod igrača, pa i kod eventualnih novih pojačanja.

 

Nisam optimista. Nisam idolpoklonik Radonjića, ali Čoviću ništa ne verujem.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Ja se Jovanovica iz FMP-a secam kao lika kom je Stefan Pot, najbesmisleniji igrac ikad, bio bog i batina ekipe. Drugi je bio Filip, a treci skraceni i dezmekasti centar Cecko Djordjevic na koga je isao skoro svaki napad.

 

Djordjevic je kod njega izgledao kao ozbiljan prospekt. Ne bi valjalo ici sad i u drugu krajnost i umanjivati mu trenerske zasluge cak i u skromnim rezultatima u dosadasnjoj mladoj karijeri. Njemu se gleda talenat, i u sta moze izrasti, a ne neki instant kvalitet koji moze da pruzi. Jedini nacin da ovaj eksperiment uspije je da su igraci prilicno zdravog razuma i samodiscipline, zrelog pristupa situaciji, i da ispomognu treneru u stvaranju ekipe. Kroz dobre rezultate bi poraslo i njegovo samopouzdanje, stigla bi i odredjena podrska javnosti, i mogla bi da izraste fina prica. - Ovo da se desi se mjeri u jednozamenkastim procentima, ali eto, druge situacije nemamo.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Čović je odigrao pametno za sebe, ali loše za Zvezdu. Doveo je dva dobra pojačanja da bi kupio javno mnjenje a posle toga je lakše prugatiti ovakvog trenera. Jovanović će dobiti metlu čim krene serija poraza. Čović će posle toga pričati da je obezbijedio dobar tim, ali da struka nije dorasla situaciji. Ako nekim čudom Jovanović preživi onda će Čović da priča o nekom sistemu i davanju povjerenja.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nini3112 said:

Budžet prošle sezone bio je 9.000.000, a naredni bi trebalo 12.000.000, ali uz par miliona obaveza od lane - zaključio je Čović.

 

Ovo je skroz netipično za Čovića, ovo razbacivanje sa visokim ciframa, sa izjavama da smo možda ponudili jači ugovor nego Barselona, zatim u još nekim izjavama provejava hvalisanje… Možda je i dobio veće novce nego ranije pod uslovom da se hvali 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni razocaran ni iznanadjen, na mojim malobrojnim javljanjima napisao sam pre nedelju dana da ce biti Vlada Jovanovic, jasno da nisam odusevljen.

Vladi svakako podrska, covek je prihvatio posao "iz snova" ako je to moguce tako formulisati kad imas preCednika kao sto je nas.

Postace evro ligaski trener bez iskustva za taj nivo tako da njemu nema sta da se zameri ali zato ima kome treba da se zameri na ovakvoj odluci!

Ono sto svakako ne valja je da nemamo coveka koje je autoritet kako na igrace pa tako i na sudije sto ce se odrazavati ne samo u evro ligi nego i u abi.

Vladi zelim sve najbolje zato sto to isto kao navijac zelim Zvezdi ali nek nam je bog u pomoci da se to sve nekao slozi da lici na nesto.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

Ako nakon Nede, potencijalnih Ilica i Martina, pa jos da ubodemo nekog krstenog pleja, trener postane Vlada Jovanovic - jebes onda i sva ta pojacanja. 

A kamoli jos da ostane Kalina a da mu trener bude Jovanovic... 

 

Moramo bilo kakvog trenera sa iskustvom i autoritetom imati na ovu grupu (a da nije Kari Pesic ili slicni penzioner).

 

 

 

E do mojega... nada mi je potrajala bas kratko. 

 

Da se razumemo - Jovanovic je dobar, perspektivan trener - ali ne za Zvezdu i EL i borbu sa komsijama. On je za neki ABA klub koji uz to mozda zaigra neku Evropu (jel neko rekao FMP? e jbg, zauzeto jos jednom perspektivnim mladim trenerom). 

 

Realno, sada vise nije ni vazno koga cemo jos dovesti. Osim ako Jovanovic toliko ne usere motku na pocetku pa dodje neko ko valja da vadi kestenje iz vatre.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sprdacina.

Na prvom mestu Coviceva,ali i Jovanoviceva. Ta prica kako "ne treba da propusti priliku jer ima zdravu ambiciju" ima i drugu stranu medalje - ne prihvatas se necega cemu nisi dorastao. Srbi imaju jednu (od) losih karakteristika:hoce sve i hoce odmah! Preskacu se neke stepenice..volimo preko reda da zavrsavamo skole,diplome,poslove..da u postama i bankama upadamo preko reda na saltere..meni ovaj Jovanovicev angazman vise lici na pobrojano nego na zdravu sportsku pricu..prema tome - cemu to?

Svi znamo da ce ga u januaru zameniti neki Kari ili Sakota. E,to zaista ne zelim da gledam.

Prema tome,teraj se Covicu u tri picke materine! Kad si opet smislio i podvalio isto sto i 2017..ovo je bas jadno..tacno mi je dzigericu pomerio,a ne mogu nista da promenim. Frustrirajuce.

Vlada Jovanovic..ko je taj jebeni Jovanovic? Who the fuck is he? I mean, WHO THA FUCKA IS HE?!?!
Besan sam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:

Ovo je skroz netipično za Čovića, ovo razbacivanje sa visokim ciframa, sa izjavama da smo možda ponudili jači ugovor nego Barselona, zatim u još nekim izjavama provejava hvalisanje… Možda je i dobio veće novce nego ranije pod uslovom da se hvali 

Covic je isto ovo rekao i na sastanku sa navijacima i ljudima u klubu iza zatvorenih vrata. Budzet od 12-15m. Kako sa cuo bilo je i pitanje da li bi imali nesto protiv dovodjenja Petruseva i Raduljice koji su dogovoreni, i dobio je zeleno svetlo. 

Tako sam cuo pre 5 6 dana. Neko od upucenijih moze da potvrdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Čović je odigrao pametno za sebe, ali loše za Zvezdu. Doveo je dva dobra pojačanja da bi kupio javno mnjenje a posle toga je lakše prugatiti ovakvog trenera. Jovanović će dobiti metlu čim krene serija poraza. Čović će posle toga pričati da je obezbijedio dobar tim, ali da struka nije dorasla situaciji. Ako nekim čudom Jovanović preživi onda će Čović da priča o nekom sistemu i davanju povjerenja.

Nece odmah dobiti metlu. Svi ce znati da je vreme za metlu, a Covic ce palamuditi dok se porazi nižu. Pa ce onda par pobeda da usledi, pa onda opet serija poraza. I tamo negde u martu kada svi popizde skroz, eto Topa da dovrši sezonu.

Ovo je tezak idiotizam, ovo je zajebavanje u zdrav mozak.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Covic je isto ovo rekao i na sastanku sa navijacima i ljudima u klubu iza zatvorenih vrata. Budzet od 12-15m. Kako sa cuo bilo je i pitanje da li bi imali nesto protiv dovodjenja Petruseva i Raduljice koji su dogovoreni, i dobio je zeleno svetlo. 

Tako sam cuo pre 5 6 dana. Neko od upucenijih moze da potvrdi.

breaking-bad-walter-white.gif

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Covic je isto ovo rekao i na sastanku sa navijacima i ljudima u klubu iza zatvorenih vrata. Budzet od 12-15m. Kako sa cuo bilo je i pitanje da li bi imali nesto protiv dovodjenja Petruseva i Raduljice koji su dogovoreni, i dobio je zeleno svetlo. 

Tako sam cuo pre 5 6 dana. Neko od upucenijih moze da potvrdi.

Ako je ovo tacno onda Mitrovic leti?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...