Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, Vasa123 said:

Svako ko vrijedja Vladu i prije nego sto je odradio jedan trening treba malo da se zapita da li uopste navija za Crvenu zvezdu.

 

Da smo boljeg mogli naci nasli bi, ali mora se nekad ovaj ciklus recikliranja istih trenera prekinuti, treba malo razmisljati o buducnosti, a Vladi zelim da nas sve demantuje i pokaze da nije bez razloga trener Crvene zvezde.

 

 

Ko ga vredja? Samo se konstatuje da Nebojsa dovodi trenera kome ce da se mesa u posao i da pravi roster. Naravno da ce mi biti drago ako nas Jovanovic demantuje, ali nismo retardi, vidimo verovatniji scenario.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 1945 said:

Mogli smo mi da damo i 60k za Lesora. Narocito jer bi dobio 7 ili 8 plata tacnije ni 500k.

 

Odluka Radonjica je bila da on ne vredi te pare i da necemo centra po svaku cenu samo da bi doveli i pretplatili nekog a izbor je bio jako mali i los, pisalo se dosta puta o tome.

 

Ni meni se nije svidela ta odluka ali koga briga kad je Radonjic ispunio sve zacrtane ciljeve.

Ma da, to je bila  odluka Radonjica, bilo ga zao za novac i resio je da bolje da igra sa Cirbesom. Onda ga je posle samo 2 meseca odjednom zabolelo uvo za novac i  trazio ČARTER LET i ostanak Hollija. 

 

Ajde dogovorite se, je l Radonja mnogo trazio ili je mnogo štedeo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ne, samo se staje na stranu mladog trenera koji apsolutno nicim u ovom trenutku nije zasluzio posprdne komentare ni kao trener ni kao osoba, a puca se po njemu kao da se vec zna kakvu cemo kosarku igrati i kako ce se snaci u svemu ovome kao neiskusan trener. Ima veliki izazov ispred sebe i za pocetak je sasvim normalno i prirodno da dobije podrsku od svojih navijaca. 

 

Koje ga to reference dovode na nasu klupu, a da mi pri tom budemo zadovoljni i da mu damo podrsku, a dobice je koji je to jos nije dobi.

Link to comment
Share on other sites

Kako neko moze da poredi 2017. i sledecu sezonu? Alimpijevic je ako se ne varam imao 34 godine, dok Vlada ima 39 valjda(znatno iskusniji). Vlada ce imati 5 puta bolji tim od Alimpija. Nece imati problematicne ljude u rosteru koji ce mu unistiti svlacionicu u januaru. Ima ljude u strucnom stabu koji su dugo godina u klubu i imaju iskustva, kao i starije igrace u rosteru koji ce da odrzavaju hemiju u ekipi. 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Znaci ti mi pricas.Da gledam sta rade i da cutim?

Znaci fazon kradu me a ja da gledam i jos da podrzavam to?

Da li je uradjeno na stetu Zvezde ili nije, vreme ce da pokaze. Ne mozemo da znamo unapred.

 

Ako je vec doneta odluka(nazalost)na koju ne mozemo da uticemo, misljenja sam da je bolje dati podrsku i stvoriti pozitivnu atmosferu pa kako bude-bude, nego praviti pritisak i stvariti negativnu atmosferu.

 

Nisam ni ja zadovoljan Jovanovicem za trenera odma da se razumemo, al kad je tako, ne volim da se previse nerviram u zivotu oko necega sto ne mogu da promenim. Ti ako mislis drugacije samo napred.

 

U krajnjoj liniji imacemo dobar tim, pa ako se vidi do Decembra da ne ide, da platimo trenera koga treba da platimo koliko god treba. Makar za 5-6 meseci da platimo dobrog trenera nadam se da imamo, a ako nemamo, te pare moramo imati za svaki slucaj, jer svi znamo vaznost ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, major josip said:

Haha ali Zvezdinjo koji poredi Obradovića i Jovanovića

Ipak postoji nešto što mi je ulepšalo dan. 

 

Ne poredim njih dvojicu, nego situacije. Zamisli da smo mi sad postavili na primer Markovica za trenera kao sto je onomad Partizan uradio. Pljuvaza bi bila na sve strane. Aman i kako ce da stvorimo nekog trenera nekog novog Karija, Zeljka ako ne istrpimo nekog mladog domaceg trenera. Do skoro su i Alimpijevica pljuvali ovde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Ma da, to je bila  odluka Radonjica, bilo ga zao za novac i resio je da bolje da igra sa Cirbesom. Onda ga je posle samo 2 meseca odjednom zabolelo uvo za novac i  trazio ČARTER LET i ostanak Hollija. 

 

Ajde dogovorite se, je l Radonja mnogo trazio ili je mnogo štedeo

Pa Radonjic je mogao da produzi Holinsa jos u Januaru. Ne znam, mozda je i Radonjic mogao da saceka jos malo sa odlukom... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ne, samo se staje na stranu mladog trenera koji apsolutno nicim u ovom trenutku nije zasluzio posprdne komentare ni kao trener ni kao osoba, a puca se po njemu kao da se vec zna kakvu cemo kosarku igrati i kako ce se snaci u svemu ovome kao neiskusan trener. Ima veliki izazov ispred sebe i za pocetak je sasvim normalno i prirodno da dobije podrsku od svojih navijaca. 

 

Ne pljuje se Jovanović već Čović jer se po ko zna koji put posrao po trenerskom zanatu iako smo već nekoliko puta imali fijasko sa ovakvom zajebancijom. 

  • Like 10
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ne, samo se staje na stranu mladog trenera koji apsolutno nicim u ovom trenutku nije zasluzio posprdne komentare ni kao trener ni kao osoba, a puca se po njemu kao da se vec zna kakvu cemo kosarku igrati i kako ce se snaci u svemu ovome kao neiskusan trener. Ima veliki izazov ispred sebe i za pocetak je sasvim normalno i prirodno da dobije podrsku od svojih navijaca. 

Stela rossa di belgrado campioni di evropa zato sto nema iskoraka u Evropi otisao je Radonjic. Iluzorno je ocekivati od trenera ale-a ale-a cibosi iskorak u Evropi. Umesto da je ova godina bila godina okupljanja ciganstura koji ce odbraniti jadran po svaku cenu mi nemamo ni garantovani budzet. Ovo je vec vidjena prica, ajde da su udice ovakve prvi put bacene pa da se neko upeca.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razumem ja da noste zadovoljni trenerom(kao ni ja) ali covek nije kriv dali mu priliku da iz papuca udje u Zvezdu ko bi je propustio?

Njemu treba dati svu podrsku,lepo je gore neko napisao neko mora da nasledi i ove dobre stare kajle.

Srecno Vlado.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

Apsolutno poredjenje nije na mestu. Ali dobro, svako ima svoj nacin gutanja zabe. Prijatno ti bilo. I zvaci jace. 

 

Ti zvaci gace🙃

 

Samo sam protiv pljuvaze . Dajmo coveku sansu, ako se ne pokaze njega ce lako da sutnemo, nece nas kostati kaoo kako znalci rekose celava prevara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne smem ni da zamisljam na sta bi izgledalo da je  tviter postojao u vreme kada je Zeljko Obradovic iz patika postao trener. Koja bi tad pljuvaza bila.

 

Zivo me interesuje da li ce sadasnji pljuvaci da se poliju katranom i perijem  ako se ispostavi kao dobro resenje.

 

Auu druze jel znas ti ko je sedio kraj njega i ko je tu ustvari bio trener?

 

aca-zoc-sava.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Johnny Štulić said:

U normalnim sredinama ovo je logičan sled događaja gde se dovodi trener iz sistema. Ne razumem toliku odbojnost ka Jovanoviću. Rauzmem svi bi vi hteli neko ozbiljnije ime.

Samo što ovde nema nikakvog sistema, već sve sama stihija i življenje, da ne kažem životarenje, od sezone do sezone. 

Jovanović svakako puno sreće i podrška. Jedino pozitivno iz mog ugla je što gotivim mlade trenere sa potencijalom, e sad koliki potencijal VJ ima i koliko može odmah da se pretopi u rezultat...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Ti zvaci gace🙃

 

Samo sam protiv pljuvaze . Dajmo coveku sansu, ako se ne pokaze njega ce lako da sutnemo, nece nas kostati kaoo kako znalci rekose celava prevara.

Ako ne moze prvi covek kluba da obezbedi pare neka ode. Nije mu Zvezda igracka niti nasledna imovina. A ne da zajebava narod na istu fintu vise puta.  FMP nikad jaci koji ce nam kurac bilo koji dinar ulozen u FMP. Cemu FMP sluzi? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Geronimo said:

Kako bese, ludost je raditi istu stvar, a ocekivati drugi ishod:

2012. Ode Pesic, dovodi Rakocevica i Milivoja Lazica.

2017. Ode Radonja, dovodi Antica i Dusana Alimpijevica.

2022. Ode Radonja, dovodi Nedovica i Vladu Jovanovica.

Jbt, pa i perioda mu je ista!

 

Što bi se reklo petogodišnji ciklus(tm) ☹️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Protiv KKP sudije jednog Radonju nisu uopste respektovale, a sta ocekivati sada. Pa onaj Žoc ce ih jos malo hvatati za gusu, kao transilvanski drakula nekad, a ovom nasem junosi nece dati da pisne. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ko ga vredja? Samo se konstatuje da Nebojsa dovodi trenera kome ce da se mesa u posao i da pravi roster.

Ima 2 ili 3 uvredljiva upisa tipa ''trener debilko'' i slicnih, da ne prelistavam unazad svaki komentar. Postoji razlika u vredjanju i toj konstataciji koju si napisao na ok nacin.

 

Ni meni se ne dopada, ali Covic ni prvi ni poslednji koji to radi. Ne dovode u svim evroligaskim klubovima treneri igrace i to je takodje cinjenica.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne poredim njih dvojicu, nego situacije. Zamisli da smo mi sad postavili na primer Markovica za trenera kao sto je onomad Partizan uradio. Pljuvaza bi bila na sve strane. Aman i kako ce da stvorimo nekog trenera nekog novog Karija, Zeljka ako ne istrpimo nekog mladog domaceg trenera. Do skoro su i Alimpijevica pljuvali ovde.

 

Pa i ja sam pljuvao kad je doveden Alimpijević i na kraju se to i jeste pokazalo kao loš potez, nismo igrali Evroligu niti uzeli titulu. 

 

I nije isto kad neko dođe kao bivši igrač i kad neko dođe iz fmp škole. 

 

Msm, naravno da je čovek možda stvarno ok trener i ja bih voleo da ima dobre rezultate, ali jednostavno mora valjda da postoje neke reference neke zasluge kada neko dobija ovakvo mesto. Ja to kod ovog čoveka ne vidim. 

Tako da, ništa lično protiv njega, ja sam samo protiv dovođenja trenera na ovaj način. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...