Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

17 minutes ago, berti said:

Dakle, dobijamo ista sredstva i mi oni. Ok, onda ima dve varijante. Jedna je da mi ne umemo da radimo, da smo nesposobni. Jer kako objasniti da jedan klub dovede najskupljeg trenera Evrope, dva f4 igraca koja su vrlo trazena roba i to na ugovor veci od jedne godine, dovede mvp EC, jos nekoliko igraca ne bas jeftinih, i da ce tek da dovodi zvucna imena, a da drugi klub ne moze nikog da zadrzi, da mu trener ide, da pojacanja ni na vidiku, da se skoro raspada... Dakle, ovde je nestrucnost i neznanje u Zvezdi, naspram dokazanog vrsnog asa kao sto je Ostoja koji sa istim parama cuda pravi.

Druga je varijanta da je Covic sve pare stavio u dzep. Vele da je sve pare sa Kosova uzeo i izeo, pa je valjda i ove.

To su te dve varijante.

Pa taman posla da je nesto trece. Taman posla da su razliciti iznosi u pitanju, taman posla da se projektantima kkp na vodi uopste nije dopao proslogodisnji debakl i da NEĆE dozvoliti da se to ponovi, taman posla da ce Radonja mozda otici iz nekog drugog razloga osim onog da mu zeleni daju 30 soma vise nego sto ima ovde... Taman posla da se pomisli da neko zeli da se stvari ne resavaju samo na terenu, vec izvan terena, hale...

A odustajanje od kls? Pa ko vise to pominje. Pa imamo 2 kluba u EL. Treba da se radujemo.

I to svaki zvezdas zna i svakom je jasno. Samo meni nije jasno nesto - zasto cutimo i prihvatamo ovo. Cutali smo 2011, cutali i 2017, cutali i pravili se ludi kad je Obradovic njima dosao iako nam je vecini bilo jasno sta se sprema. E pa ne znam za vas, ali meni je dosta vise da nam rade sta hoce, a mi da nijemo posmatramo.

Nemam para za sezonsku, ali odvojicu nekako za clansku kartu barem (sto bi svako ko nema finansija trebao uraditi), i pomoci klubu i stati uz njega. Realno cijena clanske je smijesna ( par izlazaka propustis, par kafa preskocis, jedes kod kuce malo vise i lako se skupi) i sramota bi bilo da imamo ispod par hiljada clanova.

Edited by Vasa123
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Vidis, sve je ovo ocekivano. Mene je samo iznerviralo maltene horsko cestitanje komsijama na el, objasnjavanje da je to dobro za nas, da ce sve biti bolje...

Dokle mlacenje prazne slame? Pa, ne jos dugo. Pomiricemo se mi vrlo brzo sa stanjem.

Što da ne čestitamo? 

da nismo čestitali nešto bi se promenilo u odnosu vlasti prema klubovima ?  

Mi imamo svoje probleme i oni su unutar kluba a ne na nekoj drugoj lokaciji, kod ove vlasti je sve vrlo prosto i ogoljeno. Ili si njihov ili nisi.

Nema nešto između tako da ako želite bolji tretman pravac na Kalemgdan i smenjujte ovu upravu tj Čovića.  

Od kuknjave nema koristi!

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

I to svaki zvezdas zna i svakom je jasno. Samo meni nije jasno nesto - zasto cutimo i prihvatamo ovo. Cutali smo 2011, cutali i 2017, cutali i pravili se ludi kad je Obradovic njima dosao iako nam je vecini bilo jasno sta se sprema. E pa ne znam za vas, ali meni je dosta vise da nam rade sta hoce, a mi da nijemo posmatramo.

Skupite se i blokirajte Gazelu, pa onda pravo kod predsednika. Dosta je bilo cutanja!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Što da ne čestitamo? 

da nismo čestitali nešto bi se promenilo u odnosu vlasti prema klubovima ?  

Mi imamo svoje probleme i oni su unutar kluba a ne na nekoj drugoj lokaciji, kod ove vlasti je sve vrlo prosto i ogoljeno. Ili si njihov ili nisi.

Nema nešto između tako da ako želite bolji tretman pravac na Kalemgdan i smenjujte ovu upravu tj Čovića.  

Od kuknjave nema koristi!

Ok, pa onda i da navijamo za njih u el, da navijamo da osvoje. Jer odnos vlasti prema nama ce biti isti i ako osvoje.

Jbg, ja sam neka stara garda i drugacije posmatram stvari. Verovatno je prevazidjeno takav nacin razmisljanja, ali bas da mi budu dragi njihovi uspesi... Jok, vala

  • Like 10
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Cim se niko ne javlja iz kluba da demantuje glasine onda je jasno sta nam sledi ... nasilna predaja primata ... bolje smo pustili Obradovica da dobije, pa sa Radonjom lagano da pikamo EC i cekamo bolja vremena

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

ako vec drzis slovo kako smo mi u zbaludi i kako mi i partizan imamo isti budzet, podji samo od cinjenice, da smo mi woltersa, hollinsa potpisivali samo na godinu dana i na osrednje ugovore, a oni puntera, lideja i ostale na visegodisnje uz ozbiljno preplacivanje...


Da smo mi ponudili Voltersu i Holinsu dvogodišnje ugovore proslog leta ovde bi se vec do jeseni digla kuka i motika, a kako je Holins ofanzivno igrao pola sezone, pa i jace, ne bi se živelo od žalopojki sve mo marta

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Vlada Jovanovic bivsi trener FMP-a? Nije losa opcija ako nemamo u planu da ga oteramo nakon jedne sezone... 

i ono najbitnije nije popularniji od gazde

22 minutes ago, berti said:

Ok, pa onda i da navijamo za njih u el, da navijamo da osvoje. Jer odnos vlasti prema nama ce biti isti i ako osvoje.

Jbg, ja sam neka stara garda i drugacije posmatram stvari. Verovatno je prevazidjeno takav nacin razmisljanja, ali bas da mi budu dragi njihovi uspesi... Jok, vala

uh!

ja sam još starija garda pa pamtim kad smo išli zajedno na utakmice sa navijačima kluba iz komšiluka, i navijali i radovali se, to je poenta sporta! 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

i ono najbitnije nije popularniji od gazde

uh!

ja sam još starija garda pa pamtim kad smo išli zajedno na utakmice sa navijačima kluba iz komšiluka, i navijali i radovali se, to je poenta sporta! 

Pa dobro, super.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, berti said:

Vidis, sve je ovo ocekivano. Mene je samo iznerviralo maltene horsko cestitanje komsijama na el, objasnjavanje da je to dobro za nas, da ce sve biti bolje...

Dokle mlacenje prazne slame? Pa, ne jos dugo. Pomiricemo se mi vrlo brzo sa stanjem.

 

Za početak, imaš i previše istomišljenika da bi čestitke okarakterisao kao horske, više su bile individualne. Horski je ono što može da se pročita na 100 strana ovde a da nema veze sa Zvezdinim prelaznim rokom.

 

Niko nije čestitao diretkno AV, Ostoji, SNS-u, zar je neophodno da se te stvari klarifikuju i objašnjavaju. Niti sam ja čestitao ABA ligu Čoviću, nego određenom broju, pre svega, normalnih likova ovde, sa kojima neretko delim stavove i interesovanja, al smo eto, igrom slučaja, na suprotnim stranama navijačkog rivalstva. Ljudi koji ovde na forumu čestitaju nekome nešto zapravo imaju dovoljno ljudskosti da pokažu zrno empatije prema nekim ljudima koje poštuju i koji su zbog određene situacije očigledno srećni.

Edited by fillam
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fillam said:

 

Za početak, imaš i previše istomišljenika da bi čestitke okarakterisao kao horske, više su bile individualne. Horski je ono što može da se pročita na 100 strana ovde a da nema veze sa Zvezdinim prelaznim rokom.

 

Niko nije čestitao diretkno AV, Ostoji, SNS-u, zar je neophodno da se te stvari klarifikuju i objašnjavaju. Niti sam ja čestitao ABA ligu Čoviću, nego određenom broju, pre svega, normalnih likova ovde, sa kojima neretko delim stavove i interesovanja, al smo eto, igrom slučaja, na suprotnim stranama navijačkog rivalstva. Ljudi koji ovde na forumu čestitaju nekome nešto, zapravo imaju dovoljno ljudskosti da pokažu zrno empatije prema nekim ljudima koje poštuju i koji su zbog određene situacije očigledno srećni.

Vidis, meni je vencani kum navijac Partizana i ja sam mu cestitao. Znam koliko mu to znaci. I to je to. Niti cu za kkp da navijam zbog njega, niti cu da govorim da je to dobro za Zvezdu i srpski sport. 

Prosto, tako stoje stvari. U uzavreloj atmosferi sto se tice sporta i navijaca kakva je u Srbiji, je tako. Nije sigurno ni za kkp bilo super sto zvezda igra el, niti im je to pomoglo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš tako.

Ili fazoni "interesi srpske košarke". 

Ma važi. Moj interes je KkCzv a interesima srpske košarke nek se bavi ko treba da se bavi.

Zanima me samo KK Crvena zvezda.

I protiv sam svega što može da je ugrozi.

Pa evo (mogućeg) primera...

Partizan je u EL , šta nama donosi to?

 

 

Edited by StiviKivi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Ali Hollins koje je objavio 100 storija slika sa fanovima. Ako nista znali smo uvek da ubodemo gotivne strance.

Zalosno je sto nase ekipe nemaju love da pariraju sto se tice budzeta vecini EL ekipa jer vjerujem da vecini stranaca je boravak u Srbiji jedno od boljih iskustava. Jesmo ludi ali jer volimo sport, kosarku ali itekako ispostujemo kad vidimo tog stranca da se trudi, bori za svoju ekipu. Vjerujem da je rijetko koji imao problema sa publikom na ili van terena, naravno ima izuzetaka ali pricam u globalu. Vecina stranaca ode sa pozitivnim utiskom odavde i to prenesu i nekim svojim kolegama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...