Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, Ridji said:

 

Hoćeš da kažeš da je isto novca obezbedjeno od strane države? 

 

naravno da hoće, jer samo teška teorija zavere može da stigne do logike kako mali alek - veliki delija hoće da naroka više para kk partizan, iako zvezda uzima titule xy godina. mislim, taman i da se loži na fljamurtari, ta priča ne bi imala smisla.

 

ali je uvek lakše kada znamo da su svi protiv nas (država, sudije, partizan, zaverenici iz kafića i laki21)

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ok cene sezonskih

da igramo u areni, uzeo bi odmah, pa makar se dovukao samo 3x u toku sezone iz subotice

ovako, do pionira, znam da nema sanse da stignem pa se ne lozim

a tu je i efekat sicve renoviranja

Zato nikad protiv Kaline✔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Mislim da Vajt nije opcija.

Ako ostane Kalina, treba dovesti napadace na poz 2 i 5, odnosno 4, i dobrog organizatora na 1.

Treba napraviti balans izmedju igraca koje imamo koji su sa loptom na vi u smislu vodjenja i suta, ali koji su u sistemu i rade defanzivno sve sto trener trazi od njih i neke koje treba da dovedemo za KOSARKU.

Ne bih podneo ciglarenja iz prosle godine i mrtve bezidejne napade.

Mogucnost da na terenu imas u istom trenutku Markovica, Dobrica(prekrstim se kad spusti loptu na parket), Lazica(jos gori), Lazarevica, Kuzmica moze dovesti do sikljanja krvi iz ociju i usiju.

 

Pa Vajt apsolutno zna kosarku i potkovan je kako tehnicki tako i takticki, vise puta ove sezone mogao si da vidis kako u prijemu radi dribling iza ledja, pre povrede to mu je donosilo prednost u tranziciji. Malo koja cetvrorka u El je sposobna za takve stvari.

Bice on pojacanje iz senke ako Dejo proceni da moze da nasteluje glavu tokom leta i u septembar dodje sa fabrickim podesavanjima.

Ciglarenja je bilo i bice, ako hoces da gledas mrtve i bezidejne napade nasih protivnika moraces to isto da vidis i kod nas, u nekom pricentu.

Ako se nadas nekim trocifrenim rezultatima ili leprsavosti ala Alba onda ne znam sta da ti kazem, eto ga nas bivsi trener Alimpije pa isprati njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno je da je White isao par puta jako na kucanje, ali generalno mi je utisak da je igrao dosta mekano. Dosta se sporo krece, a rekao bih i da je poprilicno lose sutirao za 3 poena, bar u ovim jacim utakmicama. A vecina suteva mu je bila otvorena.

 

Cekati njega da proigra naredne sezone je poprilicna kocka imho.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nenad010 said:

Ako se nadas nekim trocifrenim rezultatima ili leprsavosti ala Alba onda ne znam sta da ti kazem, eto ga nas bivsi trener Alimpije pa isprati njega.

Bogami sam bio u nedoumici, i sta kazes da gledam FMP?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

naravno da hoće, jer samo teška teorija zavere može da stigne do logike kako mali alek - veliki delija hoće da naroka više para kk partizan, iako zvezda uzima titule xy godina. mislim, taman i da se loži na fljamurtari, ta priča ne bi imala smisla.

 

ali je uvek lakše kada znamo da su svi protiv nas (država, sudije, partizan, zaverenici iz kafića i laki21)

Cekaj, da li je drzava iste pare obezbedila samo za ovu i proslu godinu ili i za ranije godine. Ako jeste, pa gde nestadose pare Partizanu kada su igrali Vrabac i drustvo, je li to ogromna suma nestala u akciji?

Ako nije, sta ih sprecava da i ove godine daje razlicite sume

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

naravno da hoće, jer samo teška teorija zavere može da stigne do logike kako mali alek - veliki delija hoće da naroka više para kk partizan, iako zvezda uzima titule xy godina. mislim, taman i da se loži na fljamurtari, ta priča ne bi imala smisla.

 

ali je uvek lakše kada znamo da su svi protiv nas (država, sudije, partizan, zaverenici iz kafića i laki21)

Niti verujem u teorije zavere pa da smo mi ostavljeni na milost i nemilost dok se u Partizan nose vreće džakova niti je ralno da je budžet bio isti prošle sezone, jednostavno po imenima u rosterima i na klupi morala je da postoji razlika ali ne milionska vec do nekoliko stotina hiljada. 
E sad ako @Šarac, koji ima svoju ulogu u klubu i informacije iz istog, kaže da su iste pare u pitanju (pri čemu ne mislim da je to u euro jednako već opet neka stotina hiljada gore dole) onda nema mesta ni za priče onih koji samo kukaju i trube o nepravdi

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Niti verujem u teorije zavere pa da smo mi ostavljeni na milost i nemilost dok se u Partizan nose vreće džakova niti je ralno da je budžet bio isti prošle sezone, jednostavno po imenima u rosterima i na klupi morala je da postoji razlika ali ne milionska vec do nekoliko stotina hiljada. 
E sad ako @Šarac, koji ima svoju ulogu u klubu i informacije iz istog, kaže da su iste pare u pitanju (pri čemu ne mislim da je to u euro jednako već opet neka stotina hiljada gore dole) onda nema mesta ni za priče onih koji samo kukaju i trube o nepravdi

 

Od države dobijamo približno istu lovudžu, e sad, sve ostalo je stvar sposobnosti da se dodatno pojača budžet ...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice sezonske, prvi put posle dugog niza godina istu necu kupiti.

To je moje apsolutno pravo.

Mozda sam nezahvalan, nerealan i slicno, ali to je moja odluka za ovu sezonu.

Otici cu na poneki mec kad mi bude gust.

 

Apaolutno mi vise nije zanimljiv deja vu pod nazivom putujuci cirkus EL, i skrtarenje od 50k kako se ne bi doveo centar i slicno.

Malo me umorio i ovaj EL sistem sa xy meceva, izgubio sam taj osecaj iscekivanja utakmice.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Sto se tice sezonske, prvi put posle dugog niza godina istu necu kupiti.

To je moje apsolutno pravo.

Mozda sam nezahvalan, nerealan i slicno, ali to je moja odluka za ovu sezonu.

Otici cu na poneki mec kad mi bude gust.

 

Apaolutno mi vise nije zanimljiv deja vu pod nazivom putujuci cirkus EL, i skrtarenje od 50k kako se ne bi doveo centar i slicno.

Malo me umorio i ovaj EL sistem sa xy meceva, izgubio sam taj osecaj iscekivanja utakmice.

 

I na kraju se skocka super tim, i eto tebe u septembru za sezonsku 😄

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Nenad010 said:

 

Pa Vajt apsolutno zna kosarku i potkovan je kako tehnicki tako i takticki, vise puta ove sezone mogao si da vidis kako u prijemu radi dribling iza ledja, pre povrede to mu je donosilo prednost u tranziciji. Malo koja cetvrorka u El je sposobna za takve stvari.

Bice on pojacanje iz senke ako Dejo proceni da moze da nasteluje glavu tokom leta i u septembar dodje sa fabrickim podesavanjima.

Ciglarenja je bilo i bice, ako hoces da gledas mrtve i bezidejne napade nasih protivnika moraces to isto da vidis i kod nas, u nekom pricentu.

Ako se nadas nekim trocifrenim rezultatima ili leprsavosti ala Alba onda ne znam sta da ti kazem, eto ga nas bivsi trener Alimpije pa isprati njega.

Dejo je već procenio 🙂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

I na kraju se skocka super tim, i eto tebe u septembru za sezonsku 😄

Teska prica, al ova odluka ima i veze s tim sto sam neke druge stvari odredio kao prioritete.

Ja bih prvi voleo da se napravi sto konkurentniji tim, al mrka kapa.

Link to comment
Share on other sites

 
Pa Vajt apsolutno zna kosarku i potkovan je kako tehnicki tako i takticki, vise puta ove sezone mogao si da vidis kako u prijemu radi dribling iza ledja, pre povrede to mu je donosilo prednost u tranziciji. Malo koja cetvrorka u El je sposobna za takve stvari.
Bice on pojacanje iz senke ako Dejo proceni da moze da nasteluje glavu tokom leta i u septembar dodje sa fabrickim podesavanjima.
Ciglarenja je bilo i bice, ako hoces da gledas mrtve i bezidejne napade nasih protivnika moraces to isto da vidis i kod nas, u nekom pricentu.
Ako se nadas nekim trocifrenim rezultatima ili leprsavosti ala Alba onda ne znam sta da ti kazem, eto ga nas bivsi trener Alimpije pa isprati njega.
Vajt je imao uzasnu proslu sezonu. Sigurno je glavni razlog povreda, ali on nije bio n ipriblizno isti igrac ni 8 meseci nakon iste. Uostalom najbolji dokaz kolilo je bio los je sto ga je Radonja u seriji protiv Partizana uglavnom drzao na kraju klupe. Mislim da je najbolje da se razilazimo i da klub i on nadju bolji fit. Ja npr iskreno sumnjam da ce on zaigrati u EL nakon Zvezde.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Vajt nije krvava kolena lik, a opet nema skill da to nadomesti, i onda suma sumarum - deluje mlako.

 

Lik nije igrao kad god se lomilo, sto dovoljno govori o tome koliko mu Radonjic veruje. 

 

ukoliko ima ugovor, pa bi morali da namirimo i njega i pojacanje, verovatno je bolje zadrzati ga, pokazivao je on i pre nas i par puta ovde da ume da igra basket, mozda bi neki kreativniji plej otvorio neke cakre, pojma nemam. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

naravno da hoće, jer samo teška teorija zavere može da stigne do logike kako mali alek - veliki delija hoće da naroka više para kk partizan, iako zvezda uzima titule xy godina. mislim, taman i da se loži na fljamurtari, ta priča ne bi imala smisla.

 

ali je uvek lakše kada znamo da su svi protiv nas (država, sudije, partizan, zaverenici iz kafića i laki21)

Perspektiva.

Prica se o "nagradi" drzave za rezultate i prepoznavanju rezultata.Uvek kada nam je zagustilo za novac mi smo izvisili,nikada za vreme igranja EL nismo produzili naseg najboljeg igraca, verovatno ni drugog najboljeg.Bez obzira na to sta mozemo da postignemo ukoliko se to desi tj ako ih produzimo.

 

S druge strane nekom je momenat napravljen ni iz cega,tacnije na bazi nula rezultata se stvorila prica.

 

Nama ni odrzavanje ekipe a njima dominiranje trzistem na potpuno razlicite rezultate.Radonjic nikada nece moci da izabere 2 igraca po zelji i uzme ih bez obzira na konkurenciju,nece moci ni da zadrzi najbolje.Razumes razliku? 

 

Prosto receno gde je bila drzava za nas finalni udarac?Doslovno nam je jedne sezone bilo potrebno samo da ostavimo ekipu na okupu i imamo f4 u bgu pa da se nadamo decenijskom cudu,jedne sezone nam je mozda falio samo jedan igrac za odmenu Jovica kada se povredio(za top8)...

S druge strane na osnovu nicega se stvorila prica,prvi pregovori sa zelimirom su propali znas,a onda je neko javno rekao sta je cilj i da ce ga on licno dovesti u partizan.

 

Kada su ga doveli ja sada ne mogu da krivim drzavu sto im daje vise ove sezone,verovatno je opravdano.Oni ce napraviti uspeh u EL ove sezone,barem onaj pocetni.

 

Ali je momentum kod njih vestacki kreiran dok nama nikad isti nije ni podrzan,tu je razlika.Tajming investicija i pokrice istih.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Budzet je isti, ali raspolaganje istim nije, pa izgleda da su oni burzuji, a mi smrdljiva sirotinja.

 

Primer:

Cale da sinovima po 500 000 e i kaze ajde osamostalite se.

Prvi sin Zvezdas kupi garsonjericu u predgradju, zaposli se, placa uredno, struju, porez, info stan, jede par puta u mesec dana u restoranu, vozi automobil od 4-5 hiljada eura i oblaci se u Uscu.

 

Mladji sin Partizanovac kupio stan od 100m2 na Vracaru, vozi auto od 50 000e i boli ga uvo da placa porez i rezije.

Svako vece izlazi po klubovima, pije pice u Beton hali, jede u Maderi, letuje na Bahame, zimuje u Svici, nosi Brajtling, Hermes, Luj Viton, Kavali... nezaposljen je...

 

I ribe sve idu kod ovog mladjeg brata.

Mladji brat je faca.

 

Budi pametan, ne budi mladji brat.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Del Piero said:

Tacno je da je White isao par puta jako na kucanje, ali generalno mi je utisak da je igrao dosta mekano. Dosta se sporo krece, a rekao bih i da je poprilicno lose sutirao za 3 poena, bar u ovim jacim utakmicama. A vecina suteva mu je bila otvorena.

 

Cekati njega da proigra naredne sezone je poprilicna kocka imho.

Pa meni su najbolji pokazatelj ona dva "zakucavanja" u čini mi se drugoj utakmici finalne serije protiv Partizana, nije smeo obruč da dodirne prstima...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...