Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ja bih Kuzmića zadržao ako igra za male pare i za ono što je Cirbes predstavljao, ili trebao da predstavlja ove sezone, jer Kuzmićeva odbrana pika, i generalno odbrana, bilo 1 na 1, bilo rotacija i pomaganje u odbrani, se mnogo teško i retko nalazi kod mnogo skupljih centara. Takodje Kuzmićeva kontrola skoka je sasvim dobra, to što ponekad deluje da ne hvata lopte je više zbog načina na koji Zvezda tj Radonjić postavlja i igra odbranu. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Chaos Is Me said:

Radonjić svakako ima profil plejmejkera koji preferira (visok, jak, važnije da bude dobar dodavač nego strelac, kontrola ritma), ali svakako nije lud da odbije extra igrača drugačijeg profila. Ako je tačno da smo hteli Pangosa pre nego što ga je Zenit pokupio (a on odigrao sezonu karijere), ne vidim da bi Radonja odbio nekog Shabazza ili sličnog jebača, pod uslovom da nam je dostupan. Međutim, postoji čitava klasa razlike između Shabazza i Pangosa (provereni igrači) i nekog G league midgeta koji možda bude dobar, a veće su šanse da bude po principu jednu pokida pa ga tri utakmice nema nigde, na stranu problemi sa odbranom. Plejmejker je ključna pozicija, ja bih pre rizikovao sa nekom mačkom u džaku na poziciji SG, tu imamo nekakvih opcija i da ulete ako ovoga ne krene. Manje odgovorna pozicija sa kojom se možda isplati reskirati.

S tim što mi ne znamo ni da li bi Radonjić potencijalno hteo Pangosa u tom trenutku, pošto je on bio želja ćelafuta a.k.a ćelava prevara : D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ne bih da gresim dusu, ali bih voleo da znam na osnovu cega se nekome veruje koliko god puta pogrsio a nekome ne veruje nikad. Takav mi je licni dojam.

 

Sta zapravo cini ovde ljude relevantnim izvorima informacija? Znam za Sarca. Za ostale pojma nemam.

Ja koliko znam Kum nije pogresio nijednom. Eventualno jednom ili dva puta. I to nemam nista protiv. Tako da mu verujem. Jer kum nije dugme.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Ja koliko znam Kum nije pogresio nijednom. Eventualno jednom ili dva puta. I to nemam nista protiv. Tako da mu verujem. Jer kum nije dugme.

 

Postujem. Meni doduse nije takav osecaj ali ok, to je ipak samo moje misljenje. Elem, nisam dobio odgovor, zasto su oni pouzdan izvor? I sta je tu toliko interesantno da se neko obrati na nekom jeziku? Ja evo mogu sad da napisem Buenos dias i sad sam pogodio ako neko nekad dodje iz Spanije?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Postujem. Meni doduse nije takav osecaj ali ok, to je ipak samo moje misljenje. Elem, nisam dobio odgovor, zasto su oni pouzdan izvor? I sta je tu toliko interesantno da se neko obrati na nekom jeziku? Ja evo mogu sad da napisem Buenos dias i sad sam pogodio ako neko nekad dodje iz Spanije?

Pa Kum ocigledno ima jako dobre informacije godinama. Jer retko gresi. I zbog toga mu ja (verovatno i ostali) verujem. 
 

I meni bi bilo lakse da on napise ime i prezime ko dolazi nego zagonetku na nekom jeziku ali eto.

 

ps To iz spanije me me prodje jeza, poslednji je cini mi se bio Kino Kolom 😁

Edited by Dragan Mićić
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Pa Kum ocigledno ima jako dobre informacije godinama. Jer retko gresi. I zbog toga mu ja (verovatno i ostali) verujem. 
 

I meni bi bilo lakse da on napise ime i prezime ko dolazi nego zagonetku na nekom jeziku ali eto.

 

ps To iz spanije me me prodje jeza, poslednji je cini mi se bio Kino Kolom 😁

Kalinic

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ne bih da gresim dusu, ali bih voleo da znam na osnovu cega se nekome veruje koliko god puta pogrsio a nekome ne veruje nikad. Takav mi je licni dojam.

 

Sta zapravo cini ovde ljude relevantnim izvorima informacija? Znam za Sarca. Za ostale pojma nemam.

Sto bi jedan eminentni novinar svetskog glasa rekao, ima nesto i u tim imenima. 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Скаутинг није исти без РВД-а, надам се да нас још прати и да је све ОК са мајстором, никад нећу заборавити његове објаве.

 

Још ми се плаче што није све исфункционисало кад је требало да потпише Дарко "која Мараја Кери, дај 'леба".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Скаутинг није исти без РВД-а, надам се да нас још прати и да је све ОК са мајстором, никад нећу заборавити његове објаве.

 

Још ми се плаче што није све исфункционисало кад је требало да потпише Дарко "која Мараја Кери, дај 'леба".

Red White Dynamite?😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

 

Normalan covek. Sta je trebalo da uradi, da zeva u tu osobu?

 

Потпуно се слажем. Него се сетих са колико је узбуђења РВД најављивао долазак Дарка. Ту је био и чувени Бладс из пекаре "добио је коверту на полувремену утакмице, не знам шта није јасно".

1 minute ago, Benito said:

Red White Dynamite?😅

 

Да, надам се да Даба и Ветеран могу да потврде да нас још прати, то би стварно било лепо.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Потпуно се слажем. Него се сетих са колико је узбуђења РВД најављивао долазак Дарка. Ту је био и чувени Бладс из пекаре "добио је коверту на полувремену утакмице, не знам шта није јасно".

 

Да, надам се да Даба и Ветеран могу да потврде да нас још прати, то би стварно било лепо.

Ja se secam kako je najavljivao Tarensa, nikad veca euforija😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...