Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni se sviđa što ćemo probati sa drugim plejmejkerom, ma kako mi Nejt prirastao srcu. Vidimo da sa ovim opcijama "na sigurno" nema iskoraka u EL. Treba probati nešto novo, posebno ako ni finansijski nismo mogli da ispratimo ponudu koju je dobio od drugog kluba. Hollinsa, sa druge strane, ne bih dirao, on ipak ima elitnu veštinu - odbranu a nije operisan u napadu, igrač koji je svojim karakteristikama etalon ove ekipe.

 

 

37273-3-60dcd8e0ec931.jpg

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pantelia said:

Ne znam sto pominjete Reglanda kad nije igrao pod Radonjom. Pre ce Mekel da dodje

Nisu ni Holins i Vajt igrali pod Radonjom, pre toga ni Dion Tompson i Volters, pre toga Miler i Kinzi, pre toga Blazic, Dzenkins i Cirbes, pre toga Vilijams, Dzenkins, Silb, Nelson... Sofo, Mekel, Lipovij... Plus u Bajern dovidio nove strance.

 

Jedno je humor a drugo kada neko zaista veruje u nesto sto se nikada nije desilo jer nema u karijeri covek prelazni rok da nije doveo stranca koga nikada nije trenirao.

8 minutes ago, Obi-Wan said:

Nešto kroz maglu se sećam jednog pleja, nije nešto visok, pa se zato valjda peo na klupice ispred Pionira....

Ako mislis na Markusa i on je 190cm...

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

@1945 Henry je opšte poznat i priznat igrač, vrhunski plejmejker za Evropu. Nije neki skorer ali zato sve ostalo ima na top EL nivou. Teško da mi možemo njega da priuštimo, bio je startni plej bogatog Fenera.

Sve stoji nego ga nismo pominjali a bice slobodan, neke informacije su bile da ga nece zadrzati. Fener je maltene prepolovio budzet u odnosu na Zocovo vreme pre par godina... Pritom mu je statistika u padu u odnosu na Baskoniju pa to nekako logicno ide uz nas. 😄

Link to comment
Share on other sites

evo i ja da napisem roster "spremi vucko 10 miliona"

Nedovic, Dzoni, Jovic

Gudura, Holins, Lazic

Kalinic, Dobric, Lazarevic

Viliams, Deda, Ilic

Noko, Petrusev, Mitar

novi sam na forumu pa se ne snalazim bas najbolje 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni se sviđa što ćemo probati sa drugim plejmejkerom, ma kako mi Nejt prirastao srcu. Vidimo da sa ovim opcijama "na sigurno" nema iskoraka u EL. Treba probati nešto novo, posebno ako ni finansijski nismo mogli da ispratimo ponudu koju je dobio od drugog kluba. Hollinsa, sa druge strane, ne bih dirao, on ipak ima elitnu veštinu - odbranu a nije operisan u napadu, igrač koji je svojim karakteristikama etalon ove ekipe.

 

Iskorak u EL se sigurno ne pravi tako što ti ode jedini plej koji ima kvalitet da igra na tom nivou. Nije nama potreban bolji igrač od Voltersa, nego od Ivanovića. 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema od Henrija ništa, nemamo mi te pare. Obratio bih pažnju na Thompsona, veoma slični igračni. Zna dečko i odbranu i napad, od svega po malo. Čak i rampu zna da lupi. Ne bih pitao šta košta. On i Harison su prošle godine žarili i palili po Italiji. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bodie said:

Nema od Henrija ništa, nemamo mi te pare. Obratio bih pažnju na Thompsona, veoma slični igračni. Zna dečko i odbranu i napad, od svega po malo. Čak i rampu zna da lupi. Ne bih pitao šta košta. On i Harison su prošle godine žarili i palili po Italiji. 

Bio je dobar u Brindiziju, Žalgiris ozbiljno zainteresovan za njega ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

1: semaj kriston, dzoni

2: gudura, holins

3: dobric, lazic

3/4: kalina, lazarevic

4: ilic, sex novac

5/4: petr kornelie

5: petrusev, luka

Gotovo bih potpisao.Jedino sto mislim Kriston nema kapacitet da bude prvi plej EL ekipe koja ima iole ozbilnije ambicije.Tu bih malo pojacao, ostale oberucke podrzavam😀

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Guru said:

 

Iskorak u EL se sigurno ne pravi tako što ti ode jedini plej koji ima kvalitet da igra na tom nivou. Nije nama potreban bolji igrač od Voltersa, nego od Ivanovića. 

 

 

Ne bih ja imao ništa protiv boljeg igrača od Voltersa, imali smo ih u nedavnoj prošlosti a zašto da ne i naredne sezone, svakako će na njegovo mesto doći ozbiljan igrač. U svakom slučaju ne bih preplaćivao Voltersa da bi ostao, on je svoj zenit dostigao i privukao pažnju platežnijih očito. Ni taj njegov plafon nije naročito visok da bi pravio razliku na EL nivou. Dobar je Nejt bio zaista, nema mu se mnogo toga zameriti ali možemo/moramo da nađemo još boljeg. Za Ivanovića još uvek mislim da ima šanse da napreduje (košarkaški, ne da odjednom poraste, da te preduhitrim) i da se profiliše u standardnijeg člana tima sa pouzdanijim doprinosom. Mislim da bi mu značilo i igranje sa drugačijim tipom centra od onoga što su ove sezone nudili Kuzmić i Luka. Osim toga, sigurno mu je i cena trenutno daleko manja nego Voltersova pa je priličan no brainer zadržati ga kao back up ociju.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Aleksa said:

evo i ja da napisem roster "spremi vucko 10 miliona"

Nedovic, Dzoni, Jovic

Gudura, Holins, Lazic

Kalinic, Dobric, Lazarevic

Viliams, Deda, Ilic

Noko, Petrusev, Mitar

novi sam na forumu pa se ne snalazim bas najbolje 

Snalazis se isto kao i ovi sto su tu vec 10 godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo malo ciste matematike i logike.

 

Top slobodni plejmejkeri: Majk Dzejms, Lorenco, Boldvin, Henri, Kris Dzouns, Exum, Volters, Ljulj, Ertel, Gos, Serhio Rodrigez, Dilejni, De Kolo 1/2...

 

Dakle Barsa ce traziti pleja ukoliko ne produzi Exuma pritom je Exum neki 2/1 (a ako ga ne produze njega dodajemo u red iznad kao slobodnog top pleja).

Real ce traziti 2 pleja ili jednog ako produze Ljulja sto ce se verovatno desiti.

Monako ce traziti 2 pleja ili jednog ukoliko zadrze Dzejmsa.

Armani je vec kaparisao Pengosa eventualno dovedu jednog bek ap pleja.

Fener ili povlaci 2 imena sa spiska iznad ili ih dodaje.

Makabi ima plejmejkersku liniju za narednu sezonu, Bajern takodje, Olimpijakos takodje, Efes zavisi od Vase.

 

To je to od bogatijih klubova koliko ce plejeva potrazivati. Ovde je evidentan visak da ce minimum 6 igraca od iznad morati da zavrse u klubovima sa manjim budzetima jer niko od njih ne bi pristao da bude treci plej negde. Svi ovi iznad su 100% slobodni osim da eventualno produze ugovore Boldvin, Henri, De Kolo i Dzouns i Dzejms da, al opet dodjemo do 5-6 slobodnih od iznad. Za svu petoricu kruze price da nece biti produzeni. Ljulj ce 90% produziti ugovor al svejedno Real mozda i tada da potrazuje 2 pleja, u sta sumnjam jer su onog klinca Carlos Alocena produzili i vec je dobijao sansu prosle sezone vise nego Vukcevic na primer.

 

Matematika je neumoljiva... 

 

Zato, Henri, nije nemoguc.

 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Nista onda, spakuj nam De Coloa i Mike Jamesa za odmah, i jedan Goss za doselekcijyyy

Steta sto nisi razumeo poentu, probaj ponovo da procitas i shvatis.

 

Naravno da nam je Dzejms nedostupan i Lorenco vrlo tesko. Al nije to poenta.

 

De Kolo je u pregovorima sa Asvelom koji izdvaja na plate manje novca nego mi, na primer, al nije ni to poenta...

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bodie said:

Nema od Henrija ništa, nemamo mi te pare. Obratio bih pažnju na Thompsona, veoma slični igračni. Zna dečko i odbranu i napad, od svega po malo. Čak i rampu zna da lupi. Ne bih pitao šta košta. On i Harison su prošle godine žarili i palili po Italiji. 

 

28 minutes ago, Kankkunen said:

Bio je dobar u Brindiziju, Žalgiris ozbiljno zainteresovan za njega ...

 

Da se prvo ogradim da sam Kuban jako malo gledao ove sezone. Ali onako po highlightsima, meni je taj Thompson jako sličan našem Nelsonu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1945 said:

Steta sto nisi razumeo poentu, probaj ponovo da procitas i shvatis.

 

Naravno da nam je Dzejms nedostupan i Lorenco vrlo tesko. Al nije to poenta.

 

De Kolo je u pregovorima sa Asvelom koji izdvaja na plate manje novca nego mi, na primer, al nije ni to poenta...

Quote-ovao sam te samo jer sam znao da ces za 45 sekundi da mi odgovoris, a volim paznju…

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Da se prvo ogradim da sam Kuban jako malo gledao ove sezone. Ali onako po highlightsima, meni je taj Thompson jako sličan našem Nelsonu

Pa i ne baš, ovaj je nekako prefinjeniji ... :classic_smile: Admiral je dosta snažniji ... u dve reči :classic_biggrin:

 

edit ...

filijala ne gubi vreme :smiley53:

FU5gjeBXsAAHZZn?format=jpg&name=small

Edited by Kankkunen
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Pa i ne baš, ovaj je nekako prefinjeniji ... :classic_smile: Admiral je dosta snažniji ... u dve reči :classic_biggrin:

 

edit ...

filijala ne gubi vreme :smiley53:

FU5gjeBXsAAHZZn?format=jpg&name=small

Nije los igrac,sad kako ce se snaci u nasoj ligi videcemo,nema sale sa filijalom,☺️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace vidim pisete oko Pierre,mislim da je on bas ono sto nama treba,ne treba zaliti novac na njemu,ima bas dobar osecaj za assist,bio je kandidat za najboljeg defanzivca EL,po Ra ukusu,moj favorit za prvog pleja al sad koliko je realno videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko se srćam on je bas tražio neke velike novce, i bio je u fazonu ja toliko vrefim i ćao. 

Da li se real za njega raspitivao, ali je fener pristao na njegove uslove

Ne deluje kao tip koji daje popust. 

Da je nacrtan za nas jeste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Babaduka said:

Ja koliko se srćam on je bas tražio neke velike novce, i bio je u fazonu ja toliko vrefim i ćao. 

Da li se real za njega raspitivao, ali je fener pristao na njegove uslove

Ne deluje kao tip koji daje popust. 

Da je nacrtan za nas jeste

Mozda mu malo padne cena,ipak nije kao sezona iz Baskonije,meni je top igracic i ne bi zalio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Micic, Teodosic, Jovic

Nedovic, Guduric, Jaramaz

Kalinic, Lucic, Dobric

Bjelica, Pokusevski, Smailagic

Jokic, Milutinov, Petrusev

 

Edit: pogresna tema.

 

Moze

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...