Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, NikadProtivKaline said:

pa za sta sluze pripremne utakmice?

 

Da nam pokazu sta cemo gledati tokom sezone 🙂

Just now, NikadProtivKaline said:

ugasiti kk i pare preusmeriti na fmp...oh wait

 

Moze FMP da igra evroligu a mi ove kvalifikacije za ligu sampinjona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Највише боли што њихови на плус 35 гризу у одбрани нема лаких поена нема опуштања а наше боли она ствар буквално су одиграли последњу четвртину као рекреативци оно уморили се и ајде свирај крај. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

adams ce biti nesto bolji(posto gore od ovoga tesko da moze) kad se malo adaptira

ali ono gde ga 2 puta preuzima fall oko linije za 3 i on nema ni brzinu ni dribling ni sut da ga resava je vrlo indikativno(i porazavajuce)

ja sam mislio da mu je forte prodornost i brz prvi korak...a trenutno mi lici na nekog langston halla

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo bas jezivo, cak i za pripremnu utakmicu. Mnogo smo spori. Nedovic ce to malo razbiti, ali ekipa je generalno troma i bas impotentna.

 

I mene ovo sto je obrnuti Pero napisao najvise brine kod Adamsa. Nije uopste opasan sa loptom, konstantno mu bezi. Ne zelim prerano da ga ocenjujem, ali stvarno ne znam kakvo prilagodjavanje je potrebno da bi driblao loptu kako ume. A ako je ovo najbolje sto ume onda nema sta da trazi u EL na poziciji jedan. I kako je krenulo izgleda da cemo ove sezone biti jos slabiji na lopti.

 

Ovo za Ilica je skroz bezveze. Ja sam mislio on ima neku malu povredu, kad ono izgleda da je dobar samo na -30. Jos kao da ispred sebe ima prajm Quincy Millera, a ne ovog bezveznjaka Bentila.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

Nepopravljiva je situacija nazalost, previse problema ima.

Tj, u teoriji silbovanje 3 ili 4 igraca, i dovodjenje 2 kapitalca uz novog trenera i mesec dana priprema bi mozda nesto resilo.

 

A da...

 

Tim smo pun igraca uloge a sistema nema,niti ga moze biti jer nema kvaliteta nigde.Recimo,Alba ima los tim za EL u globalu ali igraci su im jaki u sutu za 3 i citanju igre pa mogu da naprave sistem,mi nemamo jasne vrline.

Stranci su po VESTINAMA igraci uloge ne jer su igrali celu karijeru sa boljima pa nisu dosli do izrazaja.Dakle Martin,Holand,Bentil imaju tako uske kvalitete da ne mogu ni u ABA biti lideri,nije do kvaliteta nego do sirine asortimana koju nude.Tu samo crni Adams moze da proradi,na nizem nivou svasta radi da li ce ovde videcemo.Ovi rade jedno te isto na svim nivoima.

Domaci isti pa jos gore.

 

Imamo dva ipo kosarkasa u timu.

 

Premalo kosarkasa za tim bez sistema i poznavanja,a nema sistema jer bas nema kosarkasa.

 

Tuzno je kako smo nagradjeni za proslu sezonu pogotovo kad se pogledaju gubitnici iz prosle sezone i kakve oni transfere imaju.

 

Sve nam se prelomilo i krece jedna nova era.Bilo je jasno i prosle sezone doduse.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Moguce je da ovo bude poslednjeplasiran tim u EL, kao i da ce se iduce god igrati cipiripi.

Ovaj tim moze mozda da iznenadi u kupu, i to bi bio uspeh.

Nema lozenja ove god ni u fudbalu ni u kosarci, a kako je krenulo, tek ga biti nece u vremenu koje sledi.

 

6 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Bojim se da ce ih biti malo više.

To je govorio Alimpije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

Sad ne mozes dovesti kapitalce sve i da imas velike pare, svi vec imaju klubove.

Srecom mi para nikada nismo ni imali pa ne moramo da razmisljamo.Kupis mesara iz Milana da ti bude starter i uzdanica napada i udri.Onda nekog skočka na centru sa 2 operacije kolena,i energy kinga Burse.Naravno od prosle sezone ti ostane samo ko mora.

Odluke se lagano donose kada opcija nemas.Brzo smo zavrsili prelazni rok.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Sto se tice sadasnje situacije opasno je jako ali je isto tako jako netacno da ekipa nema viziju.Vidi se iz aviona zasto su dovodjeni igraci ovih karakteristika tj za koju kosarku.

 

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Tim smo pun igraca uloge a sistema nema,niti ga moze biti jer nema kvaliteta nigde.Recimo,Alba ima los tim za EL u globalu ali igraci su im jaki u sutu za 3 i citanju igre pa mogu da naprave sistem,mi nemamo jasne vrline.

Stranci su po VESTINAMA igraci uloge ne jer su igrali celu karijeru sa boljima pa nisu dosli do izrazaja.Dakle Martin,Holand,Bentil imaju tako uske kvalitete da ne mogu ni u ABA biti lideri,nije do kvaliteta nego do sirine asortimana koju nude.

Domaci isti pa jos gore.

 

Imamo dva ipo kosarkasa u timu.

 

Premalo kosarkasa za tim bez sistema i poznavanja,a nema sistema jer bas nema kosarkasa.

khm

sto se kaze previse mracite

 

elem, ja se nadam da nekako dobijemo bar 2 tekme u prvih 5 kola EL

inace ce da se napravi strahovit pritisak sa onih drustvenih mreza...i plasim se da nam u takvoj situaciji covic ne ode

a to je najgore sto moze da se desi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

khm

sto se kaze previse mracite

 

elem, ja se nadam da nekako dobijemo bar 2 tekme u prvih 5 kola EL

inace ce da se napravi strahovit pritisak sa onih drustvenih mreza...i plasim se da nam u takvoj situaciji covic ne ode

a to je najgore sto moze da se desi

Pa ima vizije ali ne mozemo da je sprovedemo.Kupili smo kao sutere nismo bazen pogodili u Grckoj.Kakav sut,Ivanovic ni ne prenese loptu za pocetak,dodje covek do trojke ne znam kad sam to poslednju put video.

 

Inace ako Nedovic podigne ovo na zadovoljavajuc nivo pre ce u NBA nego Vasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...