Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, necke said:

Pa neko napisa juce da je dobio informaciju iz prve ruke iz saltera kad je uzimao sezonsku da ce u petak uvece biti objava o pojacanju i da se u subotu ocekuje navala za sezonske 😁

Mislim da to vazi za sledeci petak ako se ne varam?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Gledao sam Šabaza na nekih 12-15 utakmica prošle sezone, na 90% se činilo da ne ume da hoda.

Doslovce poslednji igrač na 3/4 kog bi doveo u klub.

 

 

Upišao bih se od sreće.

Sabaz, Shayok, poteto potato 🙂

  • Like 2
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Benito said:

Mislim da to vazi za sledeci petak ako se ne varam?

 

18 hours ago, Gudura said:

Otisao danas da obavim svoju ( nasu) zvezdasku duznost, a mlada dama me tamo obavesti da je rok pomeren  za 31.Jul, i da ocekuju ogromnu navalu u subotu, jer pada neka opasna objava petak vece ili subota ujutru, ali im se mukicama srce cepa jer ce u subotu biti paklena vrucina.Jbte kakvi manilpulatori, cak su i prodavci instruirani na lozenje level max😝

Moze biti, mada ko zna kakva ce vrucina biti sledece subote 😂 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Predragdjape said:

Ako kupujes sezonsku na osnovu rostera onda bolje kupi sezonske za utakmice Efesa, Monaka ili Barse. 😁

 

Ili za utakmice Partizana, isto kostaju rosteri a mnogo blize.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Ma Šabaz mi u glavi pa sam prezupčio 😞

Malo me zbunilo kad si ranije napisao da bi se upisao da Sabaz dodje kod nas, a sad da bi se upisao ako dodje kod njih. 🙂

Reko il si prezubio il da trazimo urologa 🙂

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mora se priznati da bi bila jaka fora da Ostoja na ove ciganjske neolizane rane dovuče Šabaza...jer šta mu teško?

A onda se pojavi na otvaranju sezone u loži sa ešarpom iz Sečuana gde svilene bube hrane gistro sveti dudom pa seru nit 0.02mm. 

 

Naravno pod ''Ostoja'' čitaj Žoc-Savić...ali mi ovaj prvi trebo zbog koncepta.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Je li njih sramota da napišu ovakav tekst?

 

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/pojacanja-iz-najboljih-evropskih-klubova-otkrivaju-ambicije-zvezde-i-partizana-ko-je-jaci/425774

 

Kaže ne može trenutno da se proceni ko je jači. Pa majstore, ako ne možeš da proceniš možda je vreme da predješ na vremensku prognozu ili vesti sa estrade da radiš, nisam siguran da je sportsko novinarstvo za tebe.

 

I još u sred teksta daju kvote za osvajanje EL, gde je kvota na Partizan 2.3 puta manja nego na Zvezdu haha

 

kakav cirkus

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Je li njih sramota da napišu ovakav tekst?

 

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/pojacanja-iz-najboljih-evropskih-klubova-otkrivaju-ambicije-zvezde-i-partizana-ko-je-jaci/425774

 

Kaže ne može trenutno da se proceni ko je jači. Pa majstore, ako ne možeš da proceniš možda je vreme da predješ na vremensku prognozu ili vesti sa estrade da radiš, nisam siguran da je sportsko novinarstvo za tebe.

 

I još u sred teksta daju kvote za osvajanje EL, gde je kvota na Partizan 2.3 puta manja nego na Zvezdu haha

 

kakav cirkus

sponge-bob-square-pants-damage-control.g

Link to comment
Share on other sites

Jbg mediji su odradili svoje, sto i nije njihova krivica jer su iz kluba dolazile informacije da dovodimo Singltona, Sabaza, Teodosica i ko zna jos koga. Na kraju se ispostavilo da smo radili isto sto i svake godine radimo. Imacemo nesto skuplji tim u odnosu na proslu godinu zbog pozicija 4 i 5, ostalo je manje vise isto. Na drugoj strani se dovode iskljucivo evroligaski igraci i to u najboljim godinama sa odlicnim sezonama iza sebe. Njihovi igraci na pozicijama 2 i 3 vrede skoro kao ceo nas trenutni roster. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Porediti Sejoka iz prosle sezone i Sejoka iz sezone u Bursi je maltene nemoguce.

Covek je u Bursi bio najbolji igrac, sve je radio, jednostavno se nije snasao u Feneru. Sejok, ako povrati formu iz Burse, bi bio ogromno pojacanje. Mada nije isto igrati u Bursi, Zvezdi i Feneru. Bitno je da se zatvori plej sto pre, sve zavisi od toga.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

 

Vlada vodi ekipu u cetvrtfinalu divizije B

 

Respect za Vladu - oduzuje dug drzavi i misli o tome kako da vratimo repku u A diviziju a s druge strane mora da razmislja i o Zvezdi i koga dovesti. 

 

Kad bi barem imao nekoga da mu pomogne oko dovodjenja igraca dok on nije tu... :whistling:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Respect za Vladu - oduzuje dug drzavi i misli o tome kako da vratimo repku u A diviziju a s druge strane mora da razmislja i o Zvezdi i koga dovesti. 

 

Kad bi barem imao nekoga da mu pomogne oko dovodjenja igraca dok on nije tu... :whistling:

Malo postaje bljuntava ta tema al ok 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...