Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

39 minutes ago, Kankkunen said:

Ne može da dobije licencu, to važi za sva takmičenja u kojima klub učestvuje, ne samo domaća.

 

Šta reći :lol_2:

 

Sreća za Kaliparija da ima tu jednu titulu, inače nikada ne bi mogao da nas trenira

Ime Udoka, Steve Nash, Mark Daigneault ipak i dalje ne zadovoljavaju kriterijume

 

Edit: Ipak, nisam siguran, mislim da to trenera nikako ne ograničava za ABA i EL. KSS nema veze sa izdavanjem licenci domaćim klubovima za ta takmičenja

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

ta priča nije imala veze sa zvezdom. voditelj ga je pitao u kakvim je odnosima sa košarkaškim savezom, on je rekao, "nikakvim, u ničemu se ne slažem, osim u tome što je pešić došao"

a onda bio u fazonu a i to ćemo da vidimo, pa onda i naglasio da će puštati igrače za prozore samo ako to ne utiče na rezultat

 

"kako da igramo protiv panatinaikosa :lol_2: i dobijemo a da ujedno pustimo igrače"

 

 

 

I translated this part...

 

Bro, it's because Red Star play against Panathinaikos in February while was FIBA qualification windows. No other reason, so this smiley only smiling to yourself as a boomerang.

 

As a Ygritte from GOT said: ''You don't know nothing Uini...''

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bagzzi said:

„Već neko vreme igram u Evropi, znam vrlo dobro šta znači Crvena zvezda u Evropi koja prema mom mišljernju imaju status legendarnog kluba, sa navijačima koji su posebni i jedinstveni u svetu košarke.

 

Cooper (ili ko već kači onaj Makabijev transparent) na aparatima :classic_biggrin:

Šalu na stranu stvarno deluje kao ok i prava osoba tj karakter za nas, posebno za Radonjića ali kad već on nije tu ima nas koji jesmo. 

Link to comment
Share on other sites

To oko UPPR je toliko već puta prežvakano da ne donosi nikakvu novu informaciju...

 

Pri tome, ljudi su toliko puta prevareni na ovim prostorima da ne veruju ni papirima, ni državi, pa ni samom bogu. I kada bi Isus sišao na zemlju i posvedočio da je to za Zvezdin UPPR tačno, našli bi se oni koji bi mu skočili za vrat i iskezili se na njega, da im vidi šestice.

 

Ti si bre ciganštura i panter, tako bi mu rekli.

 

A ako bi rekao da nije tačno, dr Čo bi sazvao konferenciju za medije da demantuje Isusa...

 

I tako ukrug.

 

 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luke Kornet said:

 

I translated this part...

 

Bro, it's because Red Star play against Panathinaikos in February while was FIBA qualification windows. No other reason, so this smiley only smiling to yourself as a boomerang.

 

As a Ygritte from GOT said: ''You don't know nothing Uini...''

 

 

 

Turkish Airlines EuroLeague1

Season 2022–23

Teams 18

Dates TBD

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Боги said:

Što se Vlade tiče, paralela sa Alimpijevićem nije nikako na mestu pre svega jer jedan iza sebe ima 10 sezona ABA lige iza sebe od čega 5 kao glavni trener. Dušan je bio dokazan u KLS, napravio fin iskorak u ABA i posle samo jedne sezone gurnut u vatru. Prerano. Stoga, paralela bi bila Stefanović da smo ga postavili, ne Vlada. Pritom, Vlada je neko ko je bio u stručnom štabu seniorske reprezentacije sa dosta ovih igrača koje će sada trenirati (čisto radi priče oko autoritetu), u Americi već par leta u stručnim štabovima NBA ekipa. 

 

 

Cisto istine radi... Jovanovic nema 10 sezona Aba lige a ni 5 sezona kao glavni trener ABA ligasa iza sebe. 

Sa kojih je to dosta igraca iz trenutnog Zvezdinog tima Jovanovic bio u reprezentaciji ? 

 

Svu srecu mu zelim, trebace mu svakako, i naravno da cu navijati za njega i tim, samo konstatujem da ovo ne sluti na dobro. Kao sto sam i pisao niti Upravnog odbora niti strategije, samo 

Nebojse Covica po raznoraznim medijima gde dematuje sam sebe neretko u istoj emisiji. 

 

Sto se carter letova tice i salty predsednika, to nije izmisljotina Radonjica jednostavno covek je u IME igraca trazio poboljsanje tih uslova, jer su se igraci zalili da putuju previse i da gube mnogo vremena u putu i da im ne prija. Gde je puklo izmedju njih dvoje ne znam sa sigurnoscu, ali kladionicarski bih smeo da se opkladim na jednu varijantu koja se ponavljala nekoliko

puta u proslosti i to ne samo sa Radonjicem. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Upravo tako. Rezultati slični Alimpijevim, znači 10+ pobeda u EL i poraz u finalu ABA lige uz iole smislenu igru i Dovla je trener i dogodine

Pa realno sa ovim, a jako je bitan bold, i da zbog izostanaka Rusa opet igramo EL verovatno ne bi ni trebalo dirati trenera. 
 

Link to comment
Share on other sites

Ретко одвратан и љигав човек. Успео је да пробије границу љигавости коју је високо поставио Вујошевић. Иако се чинило да не може љигавије од Вујошевића, ту е Човић да нас демантује. Баш баш одвратан лик који пиша и сере по свима са којима је до јуче пио воду из исте чаше.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Pa realno sa ovim, a jako je bitan bold, i da zbog izostanaka Rusa opet igramo EL verovatno ne bi ni trebalo dirati trenera. 
 

A zasto bi ga dirali i da igramo EC? To nam je sto nam je, ukoliko ovo bude licilo na nesto a ne obezbedimo EL zasto bi ga menjali. Valja nam za EL ali nece za EC 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

Turkish Airlines EuroLeague1

Season 2022–23

Teams 18

Dates TBD

 

Bro, even i know as a fan of Red Star from America that Red Star played against Pao in February 2022 and that date was FIBA windows.

 

Coach Pesic asked for Red Star players and your president didn't let them because of match against Pao in the same time. That's reason he said that.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ridji said:

Pa realno sa ovim, a jako je bitan bold, i da zbog izostanaka Rusa opet igramo EL verovatno ne bi ni trebalo dirati trenera. 
 

 

Pa ako golobradi Zeljko moze dobiti trogodisnji ciklus pa moze valjda i VJ bar dvogodisnji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

El Presidente rece kako mi na 80% utakmica putujemo carterima..spomenuo je da se prati Valensija (ne forumas,vec kosarkaski klub,mada se ni ovo prvo ne iskljucuje) oko nekog eventualnog pojacanja,ali je nekako "najkonkretnije" reagovao na pomen dvojca iz Future - Nikolica i Kobsa..

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

El Presidente rece kako mi na 80% utakmica putujemo carterima..spomenuo je da se prati Valensija (ne forumas,vec kosarkaski klub,mada se ni ovo prvo ne iskljucuje) oko nekog eventualnog pojacanja,ali je nekako "najkonkretnije" reagovao na pomen dvojca iz Future - Nikolica i Kobsa..

 Za Vladu Mihailovica i Nikolica je rekao a ne za Kobsa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

 

Španije, Italije, Grčke, Francuske, Turske, Nemačke ili  VTB

Nasao sam ja gore vam pise. i to u zadnjih 5 godina

Znači nikakvi Pedro Martinezi i  Plaze nisu ni mogli ući u razmatranje. Obojici prošlo 5 punih sezona od titule u Španiji i EK. Da ne govorim o ovim manje poznatim imenima koja je kao trebalo da iskopamo iz manjih klubova i prepoznamo kvalitet. 

Link to comment
Share on other sites

Sa žaljenjem konstatujem da mi smeta nedostatak teme posvećene doktoru robotike iz Železnika, budući da polemike o njemu direktno skrnave ostali sadržaj vezan za KKCZ, ali budući da je ono što se spremam da napišem vezano za ovu temu, dakle U Zvezdu, zna se, neću se libiti da pomenem kako mi je neverovatno da tako iskusan čovek može da jednom rečenicom usere i sebe i one koji su mu bliski.

 

Pa tako u ovom intervjuu on doslovce kaže da je "Crvena zvezda pregovarala sa mnogo trenera, ali on ne želi da im pominje imena jer to ne bi blo ozbiljno"... Koliko je to "mnogo" i sa koliko njih? Sa 17? Sa 29? Sa 14?

 

Koji je onda bio po redu Vladimir Jovanović ako je pre njega razgovarano sa "mnogo trenera"? I kakva je to vera u mladog trenera, na koju se kasnije u rečenicama poziva Čović, ako je prethodno nagovestio da je razgovarao sa tuštom i tmom onih koji su bili ispred tog Jovanovića?!

 

Pa kako sad da neko ko pomno prati izjave predsednika a priori stekne poverenje u trenera koji je bio, recimo, 22. izbor? Ili šesnaesti? Ili deveti?

 

I kako neko ko za sebe smara da je verbalno potkovan, kao što to Ćović smatra i šakom i kapom demonstrira tu potkovanost gostujući u režimskim medijima, gde u pauzama hvaljenja Vučića priča i o Crvenoj zvezdi, može da izusti takve konstrukcije koje ga naprave na budalu???

 

I ne samo njega, nego i tog trenera koga Čović, jel te, takvm izjavama treba da brani i da mu da vetar u leđa.

 

Pa kako to braniš trenera koga si sam izabrao govoreći da si prethodno razgovarao sa mnogo onih kojima si davao prednost u odnosu baš na toga koga si na kraju izabrao? Jel si bre izlapeo ili si još luđi i pokvareniji nego što si bio kad pominješ kult ličnosti sa namerom da uniziš Radonjića?

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da je spominjao "jednog naturalizovanog Crnogorca.." pa je u jednom momentu dodao nesto tipa "jedan je pravi Crnogorac,a drugi malo obojeni.." (sto inace ima ruznu konotaciju)..a i voditelj je spomenuo Kobsa,na sta je Co reagovao..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Meni se cini da je spominjao "jednog naturalizovanog Crnogorca.." pa je u jednom momentu dodao nesto tipa "jedan je pravi Crnogorac,a drugi malo obojeni.." (sto inace ima ruznu konotaciju)..a i voditelj je spomenuo Kobsa,na sta je Co reagovao..

"preplanuli" je bio izraz koji je upotrebio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...