Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Moze biti i Exum jer se vide tamnije ruke a da su ga malo izbledeli da bi ljudi vise promisljali. To je ta njegova frizura.

 

Pod uslovom da su mu razvukli prezime vecim fontom u odnosu na ime.

 

U svakom slucaju ako je Exum ocekivano pojacanje za Partizan za mene.

 

Da ne idemo vise u off, vratimo se mi nama.

Link to comment
Share on other sites

Iz prizme prema Zvezde koliko je Exum opasan po nas, on jeste brutalno pojacanje on jeste apgrejdovani Mur 3.0 fizicki jaci i jos bolji sut ali Partizan opet nije doveo dobrog razagrivaca i ne znam koliko ce deliti loptu sa Panterom sto dalje implicira da ukoliko mi dovedemo Henrija eventualo Thompsona koji je takodje dobar defanzivac ne moramo preterano brinuti o Exumu.

 

E sad ako ga Zeljko koristi na 3 i Pantera na 2 i dovedu pleja razagrivaca onda smo u problemu.

 

Problem je sto vise nemamo Holinsa da stavi Pantera u dzep. Nadam se barem dobrom defanzivcu bek apu Nedovicu ili da se nademo da ce Nedovic da saspe vise poena od Pantera i tako dobijemo taj mec ap njih dvojice.

Edited by 1945
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1945 said:

Iz prizme prema Zvezde koliko je Exum opasan po nas, on jeste brutalno pojacanje on jeste apgrejdovani Mur 3.0 fizicki jaci i jos bolji sut ali Partizan opet nije doveo dobrog razagrivaca i ne znam koliko ce deliti loptu sa Panterom sto dalje implicira da ukoliko mi dovedemo Henrija eventualo Thompsona koji je takodje dobar defanzivac ne moramo preterano brinuti o Exumu.

 

Problem je sto vise nemamo Holinsa da stavi Pantera u dzep. Nadam se barem dobrom defanzivcu bek apu Nedovicu ili da se nademo da ce Nedovic da saspe vise poena od Pantera i tako dobijemo taj mec ap njih dvojice.

Exum nije trojka osim ako Zeljko ne odluci da eksperimentise. Barem ga nisam vidjeo u Barsi da igra 3 cak je i prenosio loptu neke utakmice koje sam gledao.

Dovesce oni i pleja pored Exuma

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LightWeight said:

Ako ostane Kalina imamo neke sanse, ako ne tesko. 

Plej,Puneter,Exum,Ledey.Lesor 

opasna ekipa, svaka cast komsijama 

Problem je u tome sto Kalina ne ostaje 

edit: kupuju domace pre svega

Edited by Aleksa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LightWeight said:

Jebiga, morala je i nasa dominacija da prestane kad tad. 

Nadam se da ce Covic jos da se otvori. 

Za sad ovo nije dovoljno po meni.

Daj tog Gudurica ovamo, kad smo mogli da platimo Nedovica mozemo i Marka. Mislim da bi Gudura bio odlicna zamena

Edited by Aleksa
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LightWeight said:

Jebiga, morala je i nasa dominacija da prestane kad tad. 

Nadam se da ce Covic jos da se otvori. 

Za sad ovo nije dovoljno po meni.

Nasa dominacija je prestala kad je Čović resio da otera Radonjica, tacnije, da ne ispostuje zelje trenera koji uspe da za 2 sezone osvoji 6 titula.  Sad moze da dovodi koga hoce, samo ce da ulepsa uspeh Partizana. 

 

Durent kog vodi Jovanovic>>>>>>Dangubic kog vodi Radonjic. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, 1945 said:

Crni protiv belih. 

 

Sah reklo bi se. ♟️

 

  Hide contents

No racism, samo sala

 

Pre ce biti garavi vs beli

35 minutes ago, Aleksa said:

Vise ne postoji ni % sanse za ostanak Kaline?

Neeema vise vremena za bilo sta...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 1945 said:

on jeste apgrejdovani Mur 3.0 fizicki jaci i jos bolji sut

 

Mur je 185 cm visoki PG/SG, pre svega odličan šuter i shot creator, sa slabim do nikakvim plejmejkingom i istom takvom odbranom.

 

Exum je 198 cm visoki SG/SF, NBA nivo atlete, agresivan prodor igrač iz pika, dobar u tranziciji, navežbao je fino spot up trojke ali nije prirodan ni volume šuter, defanzivno ima ogroman potencijal ako se malo prilagodi na evropski kriterijum i prestane da pravi faulove (i u NBA je imao izuzetno moćne sekvence u odbrani).

 

Znači Exum nema apsolutno nikakvih dodirnih tačaka sa Murom, a posebno nije bolji šuter od njega.

 

20 minutes ago, 1945 said:

Exum nije trojka osim ako Zeljko ne odluci da eksperimentise. Barem ga nisam vidjeo u Barsi da igra 3 cak je i prenosio loptu neke utakmice koje sam gledao.

 

U Barsi ga nisi viđao na 3 jedino ako nisi gledao Barsu, pošto su njima na 1 i 2 igrali Kalates, Laprovitola, Jokubaitis, Kuric i Higgins kada se vratio na parket. I u Partizanu će verovatno primarno igrati trojku i to neće biti nikakvo Željkovo eksperimentisanje, pošto ima i više nego adekvatne fizikalije za tu poziciju, a uz to je i dobar sa loptom, pa će moći da igraju sa trojicom ball handler-a u petorci, a da ne gube na sajzu/fizikalijama/odbrani.

 

 

Mada ne znam što repliciram na ovoj temi, može moderacija da prebaci na Partizanov topik...

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Guru said:

 

Mur je 185 cm visoki PG/SG, pre svega odličan šuter i shot creator, sa slabim do nikakvim plejmejkingom i istom takvom odbranom.

 

Exum je 198 cm visoki SG/SF, NBA nivo atlete, agresivan prodor igrač iz pika, dobar u tranziciji, navežbao je fino spot up trojke ali nije prirodan ni volume šuter, defanzivno ima ogroman potencijal ako se malo prilagodi na evropski kriterijum i prestane da pravi faulove (i u NBA je imao izuzetno moćne sekvence u odbrani).

 

Znači Exum nema apsolutno nikakvih dodirnih tačaka sa Murom, a posebno nije bolji šuter od njega.

 

 

U Barsi ga nisi viđao na 3 jedino ako nisi gledao Barsu, pošto su njima na 1 i 2 igrali Kalates, Laprovitola, Jokubaitis, Kuric i Higgins kada se vratio na parket. I u Partizanu će verovatno primarno igrati trojku i to neće biti nikakvo Željkovo eksperimentisanje, pošto ima i više nego adekvatne fizikalije za tu poziciju, a uz to je i dobar sa loptom, pa će moći da igraju sa trojicom ball handler-a u petorci, a da ne gube na sajzu/fizikalijama/odbrani.

 

 

Mada ne znam što repliciram na ovoj temi, može moderacija da prebaci na Partizanov topik...

 

 

Kao sto si rekao za Mura nikakav plejmejking a i on je igrao na 1 u Partizanu cesto, otud i predikcija da moze i Exum na 1.

 

I ja napisah da ga vidim na 3 u Partizanu kod njih na temi u poslednjem upisu, a sto se tice suta za 3 poena videcemo u ovoj sezoni, za sad mu je bas krenulo u Barsi 12 od 22. Na stranu ko je pure shooter i kako kreira suteve. Karijerno da, Mur je bolji suter, ja obratio paznju na na Exumovih 56% za 3 a tek posle video da je manji uzorak, mada Mur je sutnuo 44 suteva h Evrokupu a ovaj duplo manje na duplo na tacno manje odigranih utakmica.

 

Ne mogu da se slozim da igrac poput Mura 2/1 i Exuma 2/3 (mada je u Nba igrao i pleja a kao sto rekoh da sam ga zasigurno video neku utakmicu u Barsi da je prenosio loptu ako ne i dve utakmice) da nemaju nista zajednicko jer sam tu mislio da su i Exum i Mur kroz karijeru igrali 2. Naravno da nisam mislio na sajz i fizikalije.

 

Edit: Cak sam i Kjurika vidjao na 3. 

 

Svakako moj uzorak odgledanih utakmica Barselone nije veliki pa nisam ni doneo tako opsiran sud.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...