Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Treci plej ce biti mali Topic.
 
Pefi ne ostaje, po ko zna koji put. 
 
Uskokovicu je svakako bolje da se razigrava u Megi, nije igrac za CZ, mozda bude za par godina, al nema potrebe vise da statira u kukuruzu ovde. Nek igra tamo po 25 minuta, ko i Borisa. 
Nadam se da nikako Topic nece biti treci plej jer to bi bilo bas neozbiljno. Vidi se da je decko sasvim fin potencijal, ali on se mucio u seniorskoj konkurenciji da prenese loptu preko pola protiv Krke na domacem terenu.

Pozicija pleja je po mom misljenju najvaznija u timu i u danasnje vreme je obavezno imati 3 dobra igraca na toj poziciji. U krajnoj liniji neka ostave lesa od Pefija, ako ne mogu da nadju bolje od njega, a da ne govorimo da treba da angazujemo i startnog plejmejkera (gde sumnjam da cemo naci igraca koji ce imati bolju sezonu od Nejtove ovogodisnje).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dingospo90 said:

Nadam se da nikako Topic nece biti treci plej jer to bi bilo bas neozbiljno. Vidi se da je decko sasvim fin potencijal, ali on se mucio u seniorskoj konkurenciji da prenese loptu preko pola protiv Krke na domacem terenu.

Pozicija pleja je po mom misljenju najvaznija u timu i u danasnje vreme je obavezno imati 3 dobra igraca na toj poziciji. U krajnoj liniji neka ostave lesa od Pefija, ako ne mogu da nadju bolje od njega, a da ne govorimo da treba da angazujemo i startnog plejmejkera (gde sumnjam da cemo naci igraca koji ce imati bolju sezonu od Nejtove ovogodisnje).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

TOPIC , VUDRAGOVIC I VUKOVIC  ce svakako poceti pripreme sa prvim timom. to je pa skoro 99 % sigurno.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

za ovo boldovano neka @1945 pored dostupnih igraca okaci i listu slobodnih trenera EL kvaliteta   nije bitan  pol, rasa, nacionalnost.

 

 

Okacio sam vec.

 

Zvezdan Mitrovic, Dusko Ivanovic, Sferopulos, Martin Shciller, Priftis, Vovoras, Zdovc, Spahija. Mozemo dodati i Alimpijevica koji ima izlaznu klauzulu za El.

 

+Itudis i Paskval(za koga Zenit trazi obestecenje od 3 miliona)

 

Dakle za njih dvojicu nikada necemo imati novca, sve i da je Paskval slobodan, koji je za mene najbolji evropski trener trenutno.

 

Apsolutno sam siguran da ne postoji bolji trener od Radonjica za nas uzimajuci sve okolnosti u obzir i ove koji su slobodni.

 

Meni se dopada Schiller i kako je izgledao Zalgiris prosle sezone ali ako uzmemo u to da Radonjic poznaje vecinu igraca koji ce nam biti u timu, zadrzace skoro citav kostur tima iz ove sezone od vaznijih igraca izuzev Voltersa, najtrofejniji trener kluba u istoriji, mislim da se ne dovodi u pitanje da je najbolja opcija za nas.

 

Dopada mi se i kako je izgledao Monako prosle sezone sa Zvezdanom ali opet Radonjic ispred njega zbog navedenih razloga.

 

Sferopulos je sigurno skuplji od Radonjica a nije nikakva garancija za bolji rezultat sa istim budzetom.

1 hour ago, Nate said:

mozda je neko zadovoljan nasom evroligaskom kampanjom, po meni jos jedna bleda sezona, bez imalo kompetitivnosti i bilo kakave sanse za prolazak u top8 sto nam se servira kao naucna fantastika, a da li je zapravo?

Netacno.

1 hour ago, Nate said:

ni daliborom nisam previse odusevljen. suvise je to sve sirovo i nategnuto, sut kriminalan

Netacno. 34.5% za 3 je pristojno, kriminalno je ispod 30%.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Odnosmo cigani u nebo. Kao po starom dobrom običaju u periodu koji je naš sveti gral,   bivamo u večitom raskoraku između vlažnih snova i realnih mogućnosti. Pa mi da Aldina pozovemo i njegovu čarobnu svetiljku čovek bi se smorio.

Link to comment
Share on other sites

Cisto da ponovim

1 stranac, Dzoni, Markovic (Jovic) 2 Holins, Dobric 3 Kalina, Lazic, Lazarevic 4 Deda, Ilic  5 Tarcewski, Petrusev, Mitar + jos dva omladinca + doselekcija ako nesto podje pogresno

ostaje vam samo da izaberete plejmejkera

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, gledaoc said:

Cisto da ponovim

1 stranac, Dzoni, Markovic (Jovic) 2 Holins, Dobric 3 Kalina, Lazic, Lazarevic 4 Deda, Ilic  5 Tarcewski, Petrusev, Mitar + jos dva omladinca + doselekcija ako nesto podje pogresno

ostaje vam samo da izaberete plejmejkera

Savršeno jasno je postalo ove sezone da Holins - Dobrić NE MOGU da budu tandem na poziciji dva i zaista se nadam da se neće ta priča opet forsirati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mind. said:

Savršeno jasno je postalo ove sezone da Holins - Dobrić NE MOGU da budu tandem na poziciji dva i zaista se nadam da se neće ta priča opet forsirati. 

ne bi onda bilo lose da dodje Nedovic i da se Dobric(ili Holins) pomeri na 3, Kalinic onda 4.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo da svaki igrač igra na onoj poziciji za koju ima odgovarajuće fizikalije i skillset, al' to ide malo teže kada hoćeš na silu da imaš domaću osnovu, a 70% te osnove ti čine krilni igrači... Tako da - seci uši, krpi dupe... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Kao sto sam najavio prvo pojacanje, sledece na mesto pleja je mislim bar back in the past

Sta si ti najavio? 😂

Ili je to bilo preko one sektaske fb stranice odakle si brisao postove neistomisljenika?

Mada mi se cini da ta stranica ne operise vise.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Sta si ti najavio? 😂

Ili je to bilo preko one sektaske fb stranice odakle si brisao postove neistomisljenika?

Mada mi se cini da ta stranica ne operise vise.

Cuj sektaska, a ti si neki kosarkski intelektualac? Stranica radi normalno i ima 40k subs i plavu kvacicu i dalje. Ti ne razumes osnove zajebancije, mada jesam napisao da Ilic dolazi. Nisam kriv sto ne pratis fabulu..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cuj sektaska, a ti si neki kosarkski intelektualac? Stranica radi normalno i ima 40k subs i plavu kvacicu i dalje. Ti ne razumes osnove zajebancije, mada jesam napisao da Ilic dolazi. Nisam kriv sto ne pratis fabulu..

Ja sam tu stranicu otpratio davno, a tebe blokirao na tviteru.

Stranica je sektaska sa sve tvojim vranjanskim drugarom s kojim je vodis. Mada su se mozda stvari promenile, ne pratim te fabule srecom vec godinama.

Nadam se da ste prijavljeni za tu kvacicu, niste vi oficijelna stranica kkcz.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Ja sam tu stranicu otpratio davno, a tebe blokirao na tviteru.

Stranica je sektaska sa sve tvojim vranjanskim drugarom s kojim je vodis. Mada su se mozda stvari promenile, ne pratim te fabule srecom vec godinama.

Nadam se da ste prijavljeni za tu kvacicu, niste vi oficijelna stranica kkcz.

Koja stranica je u pitanju, ja mislio losmi radi sa inostranim klijentima a on admin na fejsu 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...