Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

21 minutes ago, Guru said:

Ne znam što je problem jasno napisati da su nam mete na centru Tarczewski kao direktna zamena za Kuzmića (kojem ističe ugovor i neće mu biti ponuđen novi) i Petrušev kao mladi, talentovani i što je nama najvažnije domaći centar... Valjda je zanimljivije ostavljati kriptične :wink :wink poruke koje će onda na različite načine da se tumače narednih 10 stranica, kapiram da je valjda to čar ove besmislene teme.

south-park.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

@1945 masis poentu. Nije on reko da zna tim pojacanja ili bilo sta. Ali je lepo napisao sve ostalo. Napises 2 igraca dogovorena, cim se zavrsi Aba objavljujem imena... onda krece licitacija koja traje danima, da bi sad kao precrtao imena sa spiska, pa ce sad novi krug licitacije.... 

Aj onda svi da napisemo koji "info" imamo i koga smo doveli pa ko ubode ubode

Pa zar nije car to sto mi nagadjamo imena ovde pa ko pogodi pogodi? Ionako forum ne utice ni 1% na realnosti relacija igraci-menadzeri-klubovi. Aj onda najbolje da ne postoji ova tema prati se samo klub zvanicno sta se objavi i to je to.

 

Prelazni rok uveliko traje u svim evroligaskim klubovima pa i kod nas, samo neka imena nece da se objave pre kraja Kls-a zbog hemije u timu i da bi dali maksimum neki igraci koje mozda necemo produziti ili neke koje hocemo da daju maksimum i dodatno zaduze novi ugovor. Drugi evroligaski klubovi vec potpisali pojacanja i pre finala u domacim takmicenjima, neki su objavljivani i u sred finala kao na primer Klajburn danas zvanicno a igraju finale sa Fenerbahceom. I oni znaju da ce igrati El sledece sezone i mi znamo, tako da koji je tvoj ozbiljan argument da je tema besmislena posto od njega nijedan nisam dobio?

Link to comment
Share on other sites

Tarczewski jeste igrač koji bi uz finu ulogu i minutažu mogao dosta da popravi svoju reputaciju, jak je kao konj, skočan i mobilan, a krupan, deluje kao veliki radnik. Međutim, ima jednu nepopravljivu manu, glup je kao kurac, Lessort je naspram njega član košarkaške mense. Ne postoji jedna utakmica na kojoj ne napravi neki glup faul ili nešto slično.

 

Zato bih ja radije nekog Hassana Martina, taj baja zna šta može a šta ne može, ne palamudi mnogo nego isporučuje svoje, plus imamo prostora sa njim da kombinujemo i druge varijante centara.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Tarczewski jeste igrač koji bi uz finu ulogu i minutažu mogao dosta da popravi svoju reputaciju, jak je kao konj, skočan i mobilan, a krupan, deluje kao veliki radnik. Međutim, ima jednu nepopravljivu manu, glup je kao kurac, Lessort je naspram njega član košarkaške mense. Ne postoji jedna utakmica na kojoj ne napravi neki glup faul ili nešto slično.

 

Zato bih ja radije nekog Hassana Martina, taj baja zna šta može a šta ne može, ne palamudi mnogo nego isporučuje svoje, plus imamo prostora sa njim da kombinujemo i druge varijante centara.

E to sam i ja mislio,al me svi iznapusavali,ima razloga zasto on ne igra toliko u Armaniju,za prvog centra ne znam kako bi se snasao i uklopio...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Nije napisao da je tema besmislena zbog toga sto mi kao i svake godine pisemo svako svoje zelje. Lepo je covek napisao sta mu je i zasto besmisleno al si ti post skratio. 

Ne radi se o tome, Guru je OK ...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

A evo kad je počela igranka, da i ja probam:

 

Williams-Goss / Ivanović

Nedović / Hollins

Kalinić / Dobrić / Lazarević

Šmits / Davidovac

Martin / Petrušev / Mitrović

+

Lazić i neka dva klinca kao ispomoć

 

Jbg

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Guru said:

Ne znam što je problem jasno napisati da su nam mete na centru Tarczewski kao direktna zamena za Kuzmića (kojem ističe ugovor i neće mu biti ponuđen novi) i Petrušev kao mladi, talentovani i što je nama najvažnije domaći centar... Valjda je zanimljivije ostavljati kriptične :wink :wink poruke koje će onda na različite načine da se tumače narednih 10 stranica, kapiram da je valjda to čar ove besmislene teme.

 

Guru u full Grinch mode-u. Hoče maloj deci (mi), da pokvari Božić (ovaj topic) time što proglašava tačna imena, i guši nam kreativnu slobodu.

 

😄

 

Šalim se, hvala za informacije.

 

27 minutes ago, 1945 said:

...

 

Daj nam onda roster od svih 12 pa da zakljucavamo onda ovu obesmisljenu temu.

 

...

 

Ma nije Guru ni rekao da zna sa kakvim rosterom krečemo u sezonu. On je samo raskrio šta su nam prve dve mete na poziciji centra. Bez uvijanja. Isto tako je zimus kad su se svi natovarili Radonji na vrat što nije doveo centra, izlistao 5-6 igrača sa kojima smo bili blizu dogovora i zašto su tidogovori propali.

 

I to što mi želimo Tarczewskog i Petruševa  uopšte ne znači da če to biti naša centarska linija when it's all said and done. Au contraire, pre če biti da se zakomplicira i da na kraju završimo sa igračima koji su nam bili 5. i 8. opcija. I to je več mnogo puta objašnjavao na topicu. Stvari se jednostavno menjaju na tržištu, a kad se uzmu u obzir naši kriterijumi šta mi tražimo, a koliko nudimo, dobro da na kraju išta i dovedemo.

 

Brat Guru nam je malo salty što smo ovo otvorili pre kraja sezone, jer smatra da je disrespectful do trenutne ekipe (što možda i jeste istina), ali proći če ga 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Igor_ said:

Nije napisao da je tema besmislena zbog toga sto mi kao i svake godine pisemo svako svoje zelje. Lepo je covek napisao sta mu je i zasto besmisleno al si ti post skratio. 

Skratio sam mu deo koji mu je netacan a napisao je dosta samouvereno ceo svoj upis.

 

Ako sam dobro razumeo jedino sto mu smeta su kripticne poruke i gde ljudi nagadjaju 10 strana. Verovatno je mislio na Kuma ili na Sarca jer trecih nije bilo sa misticnim porukama.

 

Ja sam ranije citao ovaj forum prosle sezone nisam procitao da mu je bio problem kad se javi Kum i 10 stranica se nagadja o kome se radi, cak je to davalo posebnu draz ovoj temi. A sad smeta, valjda sto sam ja otvorio temu. A Kum daje iste poruke i dalje kao sto smo videli al nekoliko ljudi ima snazan poriv da to ugasi izgleda svojim negativnim porukama a da pritom ne napisu dva ozbiljna argumenta i obrazloze vec ono u rangu komentara sa drustvenih mreza vredjanja igraca radi samog vredjanja bez obrazlozenja.

 

Kao sto rece Kankkunen zasto otvaraju temu ako su gadljivi, jos imaju i po 3 upisa na istoj ja stvarno ne znam. Zele da diskredituju nesto ili nekoga, ali za svaku napisanu indirektnu prozivku ce dobiti direktan odgovor, i racionalan.

 

Racionalno je da svi evroligaski klubovi rade na pojacanjima pa tako i nas, logicno je onda i da paralelno navijaci pricaju o tome. Narocito kada ce znati da ce igrati to isto takmicenje. Kls je gotov za 13 dana ili manje i ne utice na to koliki cemo imati budzet i koje cemo takmicenje igrati i koje cemo igrace dovoditi. Provlacio se Kls kao neki argument a ne vidim da se pisu neke najave za Kls, da se zovu ljudi da dodju na Megu koja je prekosutra i slicno. Cak ne znaju ni dal ce se igrati finale na 2 ili 3 dobijena meca.

 

 

 

 

 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

A evo kad je počela igranka, da i ja probam:

 

Williams-Goss / Ivanović

Nedović / Hollins

Kalinić / Dobrić / Lazarević

Šmits / Davidovac

Martin / Petrušev / Mitrović

+

Lazić i neka dva klinca kao ispomoć

 

Previše realno. Popravi pa probaj ponovo

 

ps. Btw, i ja sam razmišljao o Šmitsu. Izgledao kao totalno radonjin tip. Četvorka koja može konju rep da iščupa, a da usput nešto metne i u napadu

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

A evo kad je počela igranka, da i ja probam:

 

Williams-Goss / Ivanović

Nedović / Hollins

Kalinić / Dobrić / Lazarević

Šmits / Davidovac

Martin / Petrušev / Mitrović

+

Lazić i neka dva klinca kao ispomoć

 

Vidi ga ovaj Ostoja sto mu pogled ne seze dalje od F4 ekipa

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Toliko sam se naradovao precrtavanju Kuza i Pefija da sam odlazak Vanilice prihvatio kao okolnost 

i verovatnu činjenicu da ima neku masniju ponudu pošto je iz ugla uštede besmisleno njega otpisati a zadržati Ivanovića iako je pod ugovorom. Ako ne grešim Džoni 350k - Volters 400k. Naravno otežavajuća okolnost je što Džonijev ugovor ne bi preuzeo ni jedan EL klub. Morali bi da ga pokrivamo.

E sad, ako Radonja misli da dovede nekog skočnog Rid look like centra upravo zbog Ivanovića a da se otvorimo za prvog pleja nešto jačeg CV-a koji bi zbog kvaliteta bio kompatibilan sa obe petorke...onda teraj.

 

Gudura-Holins-Dobrić-Kalina-Martin...

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Igor_ said:

Nije napisao da je tema besmislena

 

57 minutes ago, Guru said:

Ne znam što je problem jasno napisati da su nam mete na centru Tarczewski kao direktna zamena za Kuzmića (kojem ističe ugovor i neće mu biti ponuđen novi) i Petrušev kao mladi, talentovani i što je nama najvažnije domaći centar... Valjda je zanimljivije ostavljati kriptične :wink :wink poruke koje će onda na različite načine da se tumače narednih 10 stranica, kapiram da je valjda to čar ove besmislene teme.

 

On 6/7/2022 at 8:13 AM, Guru said:

Brišite ovu sramotu od teme

 

On 6/7/2022 at 8:31 AM, Guru said:

 

Neka se raduju osvojenoj ABA ligi, ako su u stanju... Sezona još nije gotova, stvarno je degutantno otvarati ovu temu sada.

 

Prijatelju jel umes ti da citas? Nije mi on nista objasnio a nisi ni ti koji si napisao nesto sto neko nije napisao a on napisao bas to u 3 navrata.  Ako smetaju misticne poruke od Kuma, kao sto je provukao, neka kaze to njemu a ne meni.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1945 said:

 

 

 

Prijatelju jel umes ti da citas?

Opet boldujes delove koji ti odgovaraju. 

Drugi bold, sta kaze recenica pre toga prijatelju koji umes da citas? 

Poslednji bold je sustina, covek se ne slaze sa otvaranje ove teme dok se sezona ne zavrsi sto ti je Imperator i objasnio.

Ocigledno mu se nije svidelo vreme otvarsnja teme odatle i upis "brisi ovu sramotu od teme" .

Ja sam tek malo pre ukapirao ko je otvorio temu, mozda mu se i to nije svidelo, kao sto meni licno nije.

 

Edit: ili citiraj ceo post ili me ne citiraj.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

četrespeta...upravo prošo rat majkumu...:ajme:

smanji taj gard ka svojima...previše se cimaš, previše si preopširan, ponavljaš se...nema kome nisi replicirao činjenicama i multikvotovima...

Meni ne smeta što si ti otvorio temu nego kako si je otvorio...ona pesmica ti je grabulja i zato sam te zamolio da je skineš...jebo pesmicu ako ne umeš.

a i čitaš li ti sebe...? ili bar oslušni malo reakcije...već ih je bilo nekoliko a ti nastavljaš ovde da budeš u pravu po svaku cenu.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

A evo kad je počela igranka, da i ja probam:

 

Williams-Goss / Ivanović

Nedović / Hollins

Kalinić / Dobrić / Lazarević

Šmits / Davidovac

Martin / Petrušev / Mitrović

+

Lazić i neka dva klinca kao ispomoć

 

šmitara je idealan igrač za zvezdu. opraštam ti i ovaj bug sa nedovićem zbog toga.

ko je martin a nije steve?

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, 1945 said:

 

 

 

Prijatelju jel umes ti da citas? Nije mi on nista objasnio a nisi ni ti koji si napisao nesto sto neko nije napisao a on napisao bas to u 3 navrata.  Ako smetaju misticne poruke od Kuma, kao sto je provukao, neka kaze to njemu a ne meni.

 

Dobro polako.

 

Ako si otvorio temu, nije tema tvoja 🙂

 

Ali da, I meni ne prijaju te misticne objave, a citam temu zbog humora I zbog novih igraca. Od 100 puta, 100 puta poverujem, iako znam da je 90 puta netacno.

 

KLS svakako ne treba da bude razlog da se ova tema ne otvara, to takmicenje, bolje i da se ne igra. 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...