Jump to content

KLS, Superliga i niže košarkaše lige Srbije


laki pepe

Recommended Posts

18 minutes ago, Markoss said:

Pa on je SNS bot koji je dobio prostor na SNS televiziji da laprda. Ceka se reakcija nekog mnogo bitnijeg, najtrofejnijeg evropskog trenera koji se vratio u Srbiju da smiri strasti. Ili ce i ovo da prepusti Trifunovicu?

 

Ma da, Obradović je kriv za sve. 🫠 

Link to comment
Share on other sites

Naterao je Željko i svog igrača (zaboravio sam ime) da se izvini zbog komentara o FMP-u i Zvezdi. Kasnije je i Željko digao ruke. Inače Čović je najveće govno, tu nema dileme. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je vređanje isto da li vređaš igrača, trenera, porodicu, babu, dedu, dete, nacionalnost, veru... da ne nabrajam.

 

I da, tacno je da se prazni dvorana čim se Čović i supruga pomene, a Željko može biti Turčin i napušavati ga celu utakmicu i nikom ništa. To naravno ne opravdava njegovo ponašanje na KZŠ.

 

Za koga se ovo uopšte igra  koja je svrha? I kome uopšte ovo išta znači. Jebena ratna zona svaki jebeni put. Pa dokle više?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi niko imao problem sa Zocom ovde da nije prvi rekao da ce da smiri strasti a onda krene po Zvezdi(zasluzeno) a kad Partizan napravi probleme onda bude gluv ili slep.

 

Ne krece od njega problemi svakako.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Juan Pablo Montoya said:

I da, tacno je da se prazni dvorana čim se Čović i supruga pomene, a Željko može biti Turčin i napušavati ga celu utakmicu i nikom ništa. 

 

Pa i nije bas tacno. Utakmica se vec godinama prekida kada se vredja osoba po imenu Vesna Covic. Ali se ni zbog toga nije praznila dvorana nikada. Praznila se zbog ubacivanja predmeta na teren, sto je i sada slucaj. Navijaci Partizana su bukvalno tokom sezone imali skandiranje "Covicu umri" zbog kojeg nikada nije prekinuta utakmica. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kakva država, takvi i navijači, liga, sport...Ozbiljno dno smo dotakli, zaglavili u mulj iz kog će nam decenije trebati da se izvučemo...Mržnja nikad nije bila veća, propadamo kao narod, tužno je ovo sve, baš...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
22 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Zbog čega su strasti uzavrele?
 

Vrlo vešto izbegavate da primetite Tečinu ulogu poslednja dva meseca, što donekle razumem jer je lepše tvrditi da su frustracije zbog 7 poraza, ali daj nemojte i nas ovde jebati u mozak. Najtrofejniji evropski trener je na prvo skandiranje Teči i njegovoj familiji besneo na navijače i smirivao ih. Kasnije te godine su se vređali svi i svja, a utakmice su prekidane zbog gađanja sudija koji su tražili pražnjenja.

 

Čisto zbog narativa da je neko došao da propagira gospodstvo pa licimuriše. 

Za početak bi bilo korektno primetiti ko neometano putem režimskih televizija, priopćenja, YT kanala i X-a pujda svoje navijače, provocira one druge i poput onoga koji mu je to sve omogućio jebe narod u mozak već godinama spletkama i udbašenjem. 

Ako pises o forumasima na ovom forumu - ne budali. 80% KKCZ teme se gadi bilo cega povezanog sa Nebojsom Covicem (ok, sem Zvezde 🙂 ), a ako pricam o forimasima sa duzim stazom - onda i vise. Svima je jasno ko je on - sluzba. Od takve spodobe se i ocekuje sve najgore. Hoces jos jednom? Nebojsa Covic je cudoviste bez trunke morala.

 

Od Zeljka Obradovica sam, bar ja, ocekivao vise. Bar onoliko koliko je za jednu sezonu dao Pesic. To nisam video, i mislim da je legitimno da sam razocaran. Moja percepcija je da se on ili uklopio u struje vetrova kakve duvaju ovde, ili je prirodan za blato. Kako god, miljama daleko od svetle tacke. I ispao je mali covek, posto nije uspeo da bude veci od situacije / iznad blata u kome smo.

 

Licno, ja imam osecaj kao da je sve ovo WWE, izrezirano do maksimuma. Od Covica do Ostojica, od jedne navijacke grupe do druge, od sudija do delegata. Da svako ima svoju ulogu (ne i nuzno da zna celu pricu), da igraju po scenariju, a da neko trlja ruke i uziva dok se mi svadjamo. Uziva dok se mrzimo. A taj neko tudjim parama sve ovo placa... Cuj, neko...

 

A od ove nazovi lige bez da su finalisti igrali ligaske utakmice... Motaj kablove, ne dodeljuj pehar, nista ovo ne vredi, ni vasih ni nasih zivaca. Zasto se bas sve ovo desava u ligi bez smisla i poente...

 

Edited by Geronimo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Je li moguce da se i dalje vrti prica da se dvorana ispraznila zbog vrijedjanja sa tribina?!

Da ponovimo, valjda naucite: praznjenje dvorane je naredjeno tek

kada je nasa klupa zasuta raznim predmetima!

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Čekaj, da li stvarno neko sad hoće na ovaj način da uzme titulu?

 

Ne, ja ne mogu da verujem šta je to govedo učinilo od mog kluba, bolje da ne postojimo.

Na koji način? Pod gomilom predmeta su se povukli, šta si očekivao? Zbog ovakvih stvari se prazni hala, kao i što se nama praznila, pa smo uredno igrali utakmicu.  Šta je problem da se sada igra pred praznim tribinama?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Na koji način? Pod gomilom predmeta su se povukli, šta si očekivao? Zbog ovakvih stvari se prazni hala, kao i što se nama praznila, pa smo uredno igrali utakmicu.  Šta je problem da se sada igra pred praznim tribinama?

 

Ja pročitao da je zvanična odluka da se igra sutra. I kako su sad promenili zvaničnu odluku? Ovo kao rezultati Cesida... jebiga, predomislili smo se.

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam odluku praznjenja tribina posle ubacenih predmeta i to treba da postane uobicajno (isto i kada je Zvezda domacin naravno).
Igraci ne moraju da trpe razne kompleksase koji ce doci na utakmicu da izbace sve svoje frustracije iz sebe (za navijace oba kluba pricam).
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Je li moguce da se i dalje vrti prica da se dvorana ispraznila zbog vrijedjanja sa tribina?!

Da ponovimo, valjda naucite: praznjenje dvorane je naredjeno tek

kada je nasa klupa zasuta raznim predmetima!

 

 

Pa zar si mislio da neće pokušati isto kao sa Nanelijem i Lazarevićem dje je Lazarević na kraj maltene ispao kriv. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ja pročitao da je zvanična odluka da se igra sutra. I kako su sad promenili zvaničnu odluku? Ovo kao rezultati Cesida... jebiga, predomislili smo se.

Pevali su nam uzadji mala, i mala izasla,  ali nema dečka 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Valensija said:

Je li moguce da se i dalje vrti prica da se dvorana ispraznila zbog vrijedjanja sa tribina?!

Da ponovimo, valjda naucite: praznjenje dvorane je naredjeno tek

kada je nasa klupa zasuta raznim predmetima!

 

 

 

Ako si ovo napisao zbog mog upisa, izvinjavam se, nisam gledao utakmicu, pa sam pretpostavio da je zbog vređanja. Posle mi je Stela napisao pravi razlog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geronimo said:

Ako pises o forumasima na ovom forumu - ne budali. 80% KKCZ teme se gadi bilo cega povezanog sa Nebojsom Covicem

 

Ako hoćeš da diskutuješ, eliminiši ovakav način obraćanja i to budalašenje. I nemoj da pakuješ, nisam rekao da ga volite ili mrzite, već prezicno napisao šta sam napisao.

 

Ja verujem da se 80% teme gadi Čoksa i smatra ga za užasnog lika, ali isto tako i više od tih 80% piše o Željku i licimurašenju uključujući npr. @Don Dusko večeras i tokom prethodnih nekoliko dana kao glavnom & odgovornom. To što vi generalno ne volite Čoksa je nešto što smatram kao ljudsku potrebu, ali ste u crunch time-u birali da pričate o Željku i njegovoj odgovornosti za ovo što gledamo. 

 

Dakle, još jednom kako bi narod razumeotm, verujem da ne volite Čoksa i da njegovo udbašenje smatrate nedostojnim za vaš klub, ali Teču i udbašenje ste večeras stavili po strani jer, valjda, imali ste zajedničkog neprijatelja ili nešto slično.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo tačno nema potrebe ni da se igra ova liga više.

Quote

 

"Skandal: Utakmica prekinuta, data informacija da se utakmica nastavlja za 24 sata a potom se sudije i Crvena zvezda vratiše na teren nakon mnogo vremena"


"Druga utakmica finala AdmiralBet Superlige Srbije između Partizana Mozzart Bet i Crvene zvezde je prekinuta na 7.55 sekundi pre kraja treće četvrtine pri rezultatu 57:45 u korst crno-belih. Prvi sudija meča je prekinuo utakmicu zbog vređanja Vesne Čović od strane publike, što je prvi put u istoriji naše košarke da se utakmica prekida zbog verbalnog delikta. Nakon prekida, ekipa Crvene zvezde se povukla u svlačionicu."

"Podsećanja radi, samo u ove dve nepune utakmice, vređani su Željko Obradović, Zoran Savić, Kevin Panter, Aleksa Avramović, Nemanja Nedović i Miloš Teodosić, ali mečevi nisu ni za sekund prekidani. KK Partizan je protiv svakog vređanja na bilo kom osnovu i gotovo svakodnevno to ponavlja."

"Nakon što je traženo sa se dvorana isprazni, ekipa crno-belih je dugo čekala na terenu nastavak, da bi službeni predstavnici KK Partizan od sudija dobili informaciju o prekidu i nastavku meča kroz 24 sata."

"Tim Partizana se tada povukao u svlačionicu a igrači su dobili slobodno. Kada su se iznenada sudije i igrači Crvene zvezde pojavili na terenu nakon više od sat vremena posle prekida, igrači Partizana su uveliko krenuli svojim kućama."

"Crvena zvezda, sudije i delegat na ovaj način dodele titulu državnog prvaka Crvenoj zvezdi, a KK Partizan Mozzart Bet u takvom skandalu ne želi da učestvuje."

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Charles De Ketelaere said:

 

Ako hoćeš da diskutuješ, eliminiši ovakav način obraćanja i to budalašenje. I nemoj da pakuješ, nisam rekao da ga volite ili mrzite, već prezicno napisao šta sam napisao.

 

Ja verujem da se 80% teme gadi Čoksa i smatra ga za užasnog lika, ali isto tako i više od tih 80% piše o Željku i licimurašenju uključujući npr. @Don Dusko večeras i tokom prethodnih nekoliko dana kao glavnom & odgovornom. To što vi generalno ne volite Čoksa je nešto što smatram kao ljudsku potrebu, ali ste u crunch time-u birali da pričate o Željku i njegovoj odgovornosti za ovo što gledamo. 

 

Dakle, još jednom kako bi narod razumeotm, verujem da ne volite Čoksa i da njegovo udbašenje smatrate nedostojnim za vaš klub, ali Teču i udbašenje ste večeras stavili po strani jer, valjda, imali ste zajedničkog neprijatelja ili nešto slično.

Hvala na odgovoru.

Zajebao sam se sto sam replicirao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Sudije rekle da se nastavlja kad se isprazni hala. Sipkasi postrojili robiju i igrace i zabranili im da igraju. 
 

Tuzno je sto u ovoj zemlji niko ne moze da se odupre huliganima. 

Edited by deez nuts.
  • Like 10
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Nije smešno. Ovo je novo dno košarke.

 

Meni je itekako smiješno. Pogotovo kad slušam razne priče sa svih strana o zloj ABA ligi koju treba rasformirati i da je vrijeme da se igra samo jaka domaća liga. Ako je ABA spram EL dvije razine ispod po nekim stvarima onda je KLS jedno dvadeset razina ispod te iste ABA lige.

Edited by Sharp
.
  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Dakle, još jednom kako bi narod razumeotm, verujem da ne volite Čoksa i da njegovo udbašenje smatrate nedostojnim za vaš klub, ali Teču i udbašenje ste večeras stavili po strani jer, valjda, imali ste zajedničkog neprijatelja ili nešto slično.

 

Ovo jeste, od osvajanja ABA lige se Čovićeva saopštenja dočekuju sa podsmehom i komentarišu u stilu još jedno u nizu (kao poraz KKP od KKCZ hehe). Nemogućnost garantovanja bezbednosti sudijama u finalu je takođe brzo zaboravljena, a situaciju između Jamesa i Lazarevića više niko nije spomenuo do ovog izricanja novčane kazne i suspenzija. 

 

Zašto? Jer su dobili sve derbije. But make no mistake, verujem da bi grobari isto postupili da ste vi sve osvojili. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pročitao da je utakmica zvanično prekinuta i da se nastavlja sutra.

 

Ali sad mi je to vrlo sumnjivo iz dva razloga, prvi je što sam pogledao video u kojem navijači zahtevaju od Željka da se ne igra pred praznim tribinama i drugo, što su se sudije vratile, što upućuje na to da nikakva zvanična odluka ne postoji o prekidu.

 

Evo ne znam kako je ovo moguće. Cirkus.

Just now, Sharp said:

 

Meni je itekako smiješno. Pogotovo kad slušam razne priče sa svih strana o zloj ABA ligi koju treba rasformirati i da je vrijeme da se igra samo jaka domaća liga. Ako je ABA spram EL dvije razine ispod po nekim stvarima onda je KLS jedno dvadeset razina ispod te iste ABA lige.

 

Good point.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...