Jump to content

VN Australije 2022, 10. april


Radoye

Recommended Posts

12 minutes ago, DASUBO said:

Mi smo sa onakvim kršom koji ko da mu je ostao dizel iz Werta u rezervoaru, 10 bodova ispred RB.

 

Spavaš li mirno Helmute Marko?

 

Rasel drugi u šampionatu, ispred Hamiltona je i jednako je brz. Hoćemo li gledati Luisovo pucanje pod pritiskom kao 2011. kada ga je deljao Baton?

 

 

 

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Kako je covek izvezao trku bez zamene guma??
Ako sam dobro skontao, u trenutku kada je Albon usao u pit i zamenio gume Leclerc je prosao cilj i time je prakticno trka zavrsena. Nije mi samo jasno kako je uspeo da zaostaje za ceo krug i da zameni gume. Mislim, ostvarljivo je ako je garaza Wilijamsa odmah na pocetku. Ali da to sve sinhronizuju deluje nestvarno.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

 Mislim, ostvarljivo je ako je garaza Wilijamsa odmah na pocetku.

 

Jeste, garaze su poredjane po redosledu od prosle sezone, konstruktorski sampion ima prvu do izlaza, drugi odmah iza njega i tako dalje do poslednjeg. Vilijams je bio osmi prosle godine pa tako ima trecu garazu otpozadi, sasvim je moguce da je to ispred linije start-cilj, da odradis pitstop i tek nakon njega zavrsis krug.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas, ali je meni ova sezona super.

Nađoh u sebi davno izgubljenu simpatiju za Ferari koji ima meni mega simpatičnu vozačku postavu i prelep auto. Božana jeste ultimativni krš, ali uz ludu sreću smo drugi i u vozačkom i u timskom šampionatu trenutno. Rasel počinje da liči na ozbiljnog vozača i još da vitez NJKV ne kenja previše, situacija uopšte ne bi bila loša.

Naravno, do sledećeg update bolida od koga čuda očekujem, razguziče nas Ferari i RB i očekujem da nikako nećemo zadržati trenutni plasman.

 

Najvažnije od svega, da su trke dobre, da vozači voze pošteno, da su pederluci svedeni na minimum.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Dakle genijalan potez Albona.

 

Pa sad, da li bas Albona ili stratega Vilijamsa...

Uglavnom, trebalo je znanja gume za koje Pireli kaze da su dobre za samo 40 krugova voziti bezmalo jos pola toliko do cilja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...