Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ne likuje niko na forumu, nego ne moze da veruje da Djokovic sebe dovodi u ovakvu situaciju, Ima li on nekoga da mu kaze sta se desava u Australiji i koliko je losa stvar da pokusa nevakcinisan da ujde u zemlju?

Cak bi i ostao, jer se dokazalo da je Australija zeznula ali se onda ispostavilo da je on navodno zarazen isao svuda naokolo,slikao sa decom i novinarima.

 

Mozda i bolje da se ovde presece, jer da se kopalo jos dublje, ko zna sta bi se jos iskopalo vezano za njegov pcr.

 

Necu da pricam da treba da sedne i razmisli, jer od toga nema nista. Ocigledno da vakcinu ne uzima ni po cenu karijere, I ta prica o licnom izboru kosta zivota, u Srbiji je kostala na hiljade ljudi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Darko said:

Mislim se u sebi, šta da kažem, baš sam nekako bez reči. Kao Australijanac i Srbin, doživeo sam transfer blama kada je Novaku predata konačna presuda. Mada je to bilo i za očekivati - ministar za imigraciju ima ogromna ovlašćenja i ovo je nažalost, "po zakonu" manje više. Videli smo kako se tretiraju oni azilanti u Melburnu, tako krajnji ishod za Novaka i ne treba da čudi. Da je pošteno, nije. Da je demokratski, nije ni to. Da je legalno, jebi ga, izgleda da jeste. Jedino što mi je drago je da je ovaj cirkus konačno završen. 

 

I šta sada? Morrison je po meni najgori ministar od kada sam u Australiji, a došao sam krajem 1990-ih. I ovo sam mislio i pre ovog fijaska sa Novakom. Želim mu da izgubi vlast na predstojećim izborima, drugo nije ni zaslužio. I to ne samo zbog Novaka. Bilo je toliko afera, ali najupečatljive su one sa vatrama (išao lik ladno na Havaje dok mu bukvalno cela zemlja gori), sporost vakcinisanja stanovništva, i TOTALNA ZABRANA (dvonedeljna) Australijskim državljanima da se vrate u Australiju kada je delta žarila i palila u Indiji. I naravno kao smrdljivi šlag na govnjivu tortu, Novak. More marš. Razmišljam se u sebi, toliko ga ne podnosim da ozbiljno razmišljam da glasam za laburiste. Ali ...

 

Oni su možda čak i gori. Dan Andrews je premijer koji je zatvorio Melbourne na 260 ili koliko već dana. Koristio se metodama kojim bi se i Kina ponosila. E sve zbog toga što su apsolutno zasrali sistem za praćenje kontakata, tako kada je započela kovid outbreak nije mogla da se zaustavi. On je laburista. Anastasia Palaszcuk ili kako se zove, je zatvorila celu granicu države Queensland i nije puštala ljude da vide svoje bliske na samrti (ali ok, ragbisti i ostali sportisti nisu imali problema da uđu u tu državu). I ona je laburista. And last, but not last, Mark McGowan, premijer države Zapadne Australija. Još gori slučaj. Naravno, i on laburista. 

 

Što me dovodi nazad na pitanje - šta sad? Već dugo vremena ne glasam ni ja jednu od glavnih partija jer su se pokazali kao nedemokratski populisti. I koliko god ne podnosim Skota, ne znam da li bi mogao da glasam za laburiste. Na kraju krajeva, glas treba dati onima koji zastupaju prave principe, a ne po principu daj da biramo manje zlo. Bar ja tako mislim.

 

Tako, moram da iskoristim ovaj svečani trenutak da Skota, Andrews-a, i veliku većinu političara iz Koalicije i Partije Laburista oteram u tri lepe.

 

A Novaku želim da se ne budali i da se vakciniše. 

dobro, dobro, dovoljno si se posipao pepelom, necemo ti ukinuti... pristup forumu :classic_biggrin:

mi smo ipak mekseg srca od tih vasih premijera i ministara...

:classic_biggrin:

🍻

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ova presuda je jako losa po pitanju buducih izgleda da se Novak vakcinise. Sad je ulog vec toliko velik da nema nazad. Cak i ako se vakcinise, sanse da to izadje u javnost u formi neke potvrde su 0%. Ja ne znam coveka na svetu koji bi posle svega ovog pojeo govno i objavio da se vakcinisao. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dude said:

Viza nije garancija za ulazak ni u jednu drzavu. U Novakovom slucaju nije prekrsen nijedan zakon, niti je jedan covek ignorisao sudske presude. Kako je prekrsen zakon ako clan zakona glasi da ministar ima zadnju rec? Pre ce biti da vi niste znali sta je bio predmet spora sudjenja, niti u cemu je to Novak "pobedio". 

 

Ali ovo jeste izdrkavanje, cirkus reziran od strane austalijske vlade. Populizam 1/1. Sto i ne cudi, politicari su manje vise svi ista govna kad je rec o izborima i glasovima. 

pa ono, legalisticki, ni Kina ne krsi svoje zakone...

:classic_dry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ne samo da ste quoteovali jednog konspiracionističkog ludaka, bukvalno ste quoteovali njegove relativizacije u pogledu pandemije i vakcina.

Ukoliko sam, iz vašeg pisanja na forumu, ispravno razumio da ste medicinski radnik, to što ste uradili nije samo žalosno, već i kriminalno.

 

ups, pa tamo izgleda kolektivno ludilo. nije na odmet videti i to , zar ne ?

ok, stavite me u kriminalni pritvor, kakogod. eto, kriminalac sam  i terate mi suze na oci sa vasom analizom .

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, vanjabarsa said:

 

ups, pa tamo izgleda kolektivno ludilo. nije na odmet videti i to , zar ne ?

ok, stavite me u kriminalni pritvor, kakogod. eto, kriminalac sam  i terate mi suze na oci sa vasom analizom .

ma sad ce on da ti objasni kako si ti "jedna pristojna osoba. To što ti tvoja emocija prema Novaku Đokoviću krivi percepciju i onemogućuje te da budeš objektivna je skroz ljudski"

:classic_wink:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

ma sad ce on da ti objasni kako si ti "jedna pristojna osoba. To što ti tvoja emocija prema Novaku Đokoviću krivi percepciju i onemogućuje te da budeš objektivna je skroz ljudski"

:classic_wink:

A pojedini bi samo da se poštuje zakon, nema to veze sa Novakom...

Link to comment
Share on other sites

1. Novakovi stavovi o vakcinaciji su debilni, sam je sebe doveo u situaciju da:

 

2. vlada Australije može da se iživljava na njemu i načini vrlo opasan pravni presedan. Nije ovo još gotovo, pričaće se i pisati, verovatno će biti i tužbi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, implant said:

 

 

2. vlada Australije može da se iživljava na njemu i načini vrlo opasan pravni presedan. Nije ovo još gotovo, pričaće se i pisati, verovatno će biti i tužbi.

 

Tesko da je ovo nekakav presedan kod njih. Zbog ovoga su oni ljudi godinama zakljucani u hotelu.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Green23 said:

Da se ni jedan naš aktivni teniser ne oglasi povodom ovoga... Ne bih da upotrebljavam prikladnu reč za njih. Jel su se usrali da ne bi i njih izbacili sa turnira ukoliko nešto kažu? 

 

Bilo je reakcija ranije na pocetku sage, ali bas blagih. Doduse sta u svetu tenisa znaci rec jednog Lajovica, Djerea, Kecmanovica ili Krajinovica ( koji se skoro nije ni oglasavao osim retvitovanja slike Novaka na terenu kako trenira). Uz svo uvazavanje njihova rec u teniskom svetu ne vredi nista. Vise bi vredelo na primer da se oglasila Ana Ivanovic, ali ona bas nista nije napisala povodom ovoga, valjda nece da se zamera dok je ne prime u kucu slavnih.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Darth Steva said:

Zavrsi se i ovaj cirkus… moze subjektivno da se meri ko je na kraju vece govno ali jedno je sigurno, nevinih nema i nije ih ni bilo. Kako to obicno biva, velika riba uvek pojede malu ribu pogotovo kad na jednoj strani imate politicare i medije a na drugoj neskolovanog pojedinca sto voli da se pravi pametan o svakom pitanju.

 

Na kraju, veliko hvala @erwin i ostalim forumasima koji su pokusavali da ovu temu obogate konkretnim argumentima i analizom za i protiv tokom ovog procesa/cirkusa pa nismo obitavali u medijskom mraku i djokomilitantskoj twitter propagandi kakva je inace situacija u 99% vremena na ovom pdfu.

Medijski mrak, pa i na ovom forumu, je ocekivan jer je Srbija takva, nekakav šupak kako definisaše pojedini. Ali, kolektivna histerija, lov na vešticu, izjave pojedinaca koji pominju Novaka kao pripadnika jedne nacije.... To valjda ne treba da se cuje iz jedne pristojne, divne demokratske zemlje, pardon demokratskih zemalja. Eno, i britanski medii ne gube vreme da opravdaju svoju reputaciju.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, implant said:

1. Novakovi stavovi o vakcinaciji su debilni, sam je sebe doveo u situaciju da:

 

2. vlada Australije može da se iživljava na njemu i načini vrlo opasan pravni presedan. Nije ovo još gotovo, pričaće se i pisati, verovatno će biti i tužbi.

Pa tamo je tolika histerija da bi nastala euforija da je neko pucao na Novaka. Bolest!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...