Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Zvezdinho said:

Vecina je da se Novak izbaci , i to velika. Ja bi voleo da je drugacije al cenim da ce da bude onako kako sam ja napisao. Sve govori.

 

"Većina" i "sve govori" nije isto. :classic_biggrin:

Btw, ja sam se nešto opustio posle onih suđenja i puštanja iz azila/hotela/whatever i siguran sam da će igrati. Nemam trunke sumnje a moram napisati i da bih se trijumfalno samokvotovao, osvaja AO '22. :cigar:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma ja i nemam neku veliku želju da on igra posle svega, ne znam ni hoću li moći da ga gledam (a svakako bi u ovim okolnostima titula bila veće čudo nego RG prošle godine), ali je ovo sve baš sramota. Ako se već nije na aerodromu okrenuo i otišao kao što bi 99% milionera uradilo, sad posle ovolikog maltretiranja neka ih tuži za sve što može, makar presedeo ceo turnir u izolaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

evo malo da se zabavljate citanjem, kad vam je dosadno:

https://www.news.com.au/sport/tennis/live-updates-on-novak-djokovics-visa-cancellation-deportation-news/news-story/5cbaa65990a2bd6984072760bf2b9014

 

Quote

“The Djokovic visa and vaccination saga has reflected poorly on all those involved, which is a tragedy considering the excellence of our infrastructure and tournament planning,” Ms Letts said.

“No matter who is right or wrong, (the saga) has shown a vindictive and intolerant face of Australia which we can ill afford as we seek to open up again to the world.

“As Australia’s global events and sporting capital, we really want to be seen as competent and welcoming as we emerge from being one of the world’s most locked-down jurisdictions in 2020 and 2021.

“We cannot let the Australian Open debacle set the tone for the rest of this and future years and leave the door wide open for others to step in and take our (major events) crown, which they will take every opportunity to do.”

 

 

Quote

Meanwhile, the Herald Sun reports government sources are blaming Djokovic and his camp for using delaying tactics to draw the saga out.

:classic_rolleyes:

Edited by wwww
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:
39 minutes ago, alcesta said:
Molim vas da ne pominjete toliko pravnu državu, da ne prizivate đavola :default_sofa:

Djavo se ovde ne priziva...on sam dodje.

Pa reko je prvi put da ce da zbrise ako Novak dobije presudu protiv pravne drzave.

Pa se vratio kad je video da despoti i diktatori mogu ipak diskreciono da pobede.

Posto se u pravnoj drzavi sud ne slusa izgleda.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

Pa reko je prvi put da ce da zbrise ako Novak dobije presudu protiv pravne drzave.

Pa se vratio kad je video da despoti i diktatori mogu ipak diskreciono da pobede.

Posto se u pravnoj drzavi sud ne slusa izgleda.

Pazi se, obrisace ti post, zahuktali su se

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se neki ovde i dalje nadaju da ce Novak Djokovic biti deportovan. A i ako ne bude deportovan nadaju se da nece osvojiti.

 

Nema nista od deportovanja, to je jasno kao dan. Previse je vremena proslo, obavljen je i zreb. Svakako mu to sad nece raditi jer pocinje turnir, to bi zaista bio skandal svetskih razmera, i to bi bila velika ljaga za njih.

Ono sto ce sigurtno raditi jeste da ce se ponasati kao da svaki cas mogu da ga deportuju, tako da ce Novak imati presiju pred svaki mec i nece biti potpuuno koncentrisan.

To je ono sto ce oni raditi, vrsice psihicko maltretiranje. Verujem da ce njihovo likovanje biti ogromno ako Novak ispadne u ranoj fazi.

Link to comment
Share on other sites

u medjuvremenu u USA:

 

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-59989476
 

Quote

 

The US Supreme Court has blocked President Joe Biden's rule requiring workers at large companies to be vaccinated or masked and tested weekly.

The justices at the nation's highest court said the mandate exceeded the Biden administration's authority.

Separately they ruled that a more limited vaccine mandate could stand for staff at government-funded healthcare facilities.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tek sad sam videla sta Cicinjo lupeta ako su ovo stvarno njegove reci

 

"Tsitsipas criticizes Djokovic: "He has been playing by his own rules. No-one would have thought: 'I can come to Australia unvaccinated and not have to follow the protocols they gave me'. It makes the majority look like they are all fools."

 

Prosto neverovatno kako se izgleda svuda pa i ovde na forumu odmah zaboravi ono sto je bilo na zvanicnom sudjenju i sta je sudija rekao posle detaljnog izucavanja procesa nego se ponovo i ponovo izmislja, pretpostavlja, diskutuje sve i svasta. Posle tog sudjenja vezano za Australiju otkrivena je strasna stvar da je greskom upisano na formularu da Novak nece putovati nigde 14 dana pre puta na Australiju a on je iz Beograda otisao u Spaniju i odande otputovao u Australiju i zbog toga ce sada da ga deportuju ako ga deportuju. Sve ostalo sto se pise i nagadja izmislja pretpostavlja nema veze sa Australijom i ovim, naprotiv ono sudjenje i odluka sudije ima ali to je vec zaboravljeno, i sudjenje su vec svi zaboravili kao i odluku sudije. Svet je stvarno poludeo.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije Cicipasa briga za suđenje, zašto bi se on udubljivao. On samo vidi da je on morao da se vakciniše a Đoković nije, a on jeste jedan od onih koji je to uradio samo zato što mora. Sigurno ima još dosta tenisera koji razmišljaju tako. Samo mi nije jasno, i ne samo kod tenisera, kako takvima ne padne na pamet da možda od te vakcine koju su ih naterali da prime mogu imati i neke koristi po sopstveno zdravlje, na primer da ne zaglave u bolnicu, a ne samo to što mogu i dalje da rade svoj posao?

U tom smislu ne krivim Cicipasa jer je Novak svima njima prst u oko kao i Australijancima, samo ako iko, on bi mogao da ne istrese baš sve što mu padne na pamet o čoveku koji je jedan od retkih stao u njegovu odbranu kad je sam bio u... fekalijama pre par meseci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Branio sam Novaka ranije gotovo uvek, 

obim njegovog glupiranja je retko izlazio iz 

domena neceg normalnog, mogao sam da nadjem neke reci, neko opravdanje. 
Sad samo mogu da gledam kako ga drugi brane i da se putam gde nalaze motivaciju 

za izjave tipa: nije znao, drugi su pogresili za njega itd. 
 

Kad sam se pre neki mesec zezao da treba da uradi lazne potvrde o vakcinaciji, da brat podmetne ruku ili da mu Nestorovic napise opravdanje, nisam pretpostavljao da ce on to sve uraditi amaterski, u poslednjem sekundu i bahato. 
 

Covek koji se u minut do dvanaest zarazava kovidom da bi mogao da udje u AU nije covek koji ima jasan plan, nego izgleda izmanipulisano i prevareno. 
 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, KfJ said:

Branio sam Novaka ranije gotovo uvek, 

obim njegovog glupiranja je retko izlazio iz 

domena neceg normalnog, mogao sam da nadjem neke reci, neko opravdanje. 
Sad samo mogu da gledam kako ga drugi brane i da se putam gde nalaze motivaciju 

za izjave tipa: nije znao, drugi su pogresili za njega itd. 
 

Kad sam se pre neki mesec zezao da treba da uradi lazne potvrde o vakcinaciji, da brat podmetne ruku ili da mu Nestorovic napise opravdanje, nisam pretpostavljao da ce on to sve uraditi amaterski, u poslednjem sekundu i bahato. 
 

Covek koji se u minut do dvanaest zarazava kovidom da bi mogao da udje u AU nije covek koji ima jasan plan, nego izgleda izmanipulisano i prevareno. 
 

a sta sad ti radis? ides iz jednog ekstrema u drugi.

mnoge stvari mogu istovremeno biti tacne, nije sve crno-belo, najcesce je zapravo u razlicitim nijansama sive.

 

Edited by wwww
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...