Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

6 minutes ago, implant said:

Šta je sa još troje tenisera koji su ušli na osnovu medicinskog izuzeća? Jel' ih pojeo mrak, zna li se išta?

Jedna teniserka je uhapšena na turniru i deportovana dok su Novaka držali u hotelu, a ovaj drugi koji nije bio teniser nego valjda neko od osoblja je sam strugnuo iz zemlje kad je video šta se sprema. Mislim da nije bilo nikog trećeg, valjda troje ukupno sa Đokovićem.

 

Edit: ili ako misliš na one koji su imali neku drugu vrstu izuzeća, za njih ne znam, mislim da su i dalje anonimni. Ovo dvoje su ušli po istom sistemu kao Novak.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos nema vesti?

Kontam da ce sat vremena pred zreb odraditi to.

Ne prepusta se nista slucaju.

Btw procitah kako je Atp pomilovao Kverija zbog onog u Rusiji.

Jasno je da je u pitanju ozbiljna urota protiv Novaka, i da u istom ritmu igraju atp, aus i vodeci svetski mediji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sagledamo sve vesti i informacije, jasno da je pobedila pravda, uredjena i samostalna drzava. Nema zajebancije sa sistemom gde se slusa glas naroda. Ovde navikli da im diktatori sve resavaju pa im cudno. Mi kad budemo imali sistem,onda cemo postati drzava. Jbga i ovde dobija bez tendera, brani prirodu, ali nije osudio svekrvu. Sve u svemu nek je on nama ziv i zdrav i nek ne radi vise ovakve stvari i da osvoji RG i sl godine ako bude mogao uci u Australiju, AO.

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Kad sagledamo sve vesti i informacije, jasno da je pobedila pravda, uredjena i samostalna drzava. Nema zajebancije sa sistemom gde se slusa glas naroda. Ovde navikli da im diktatori sve resavaju pa im cudno. Mi kad budemo imali sistem,onda cemo postati drzava. Jbga i ovde dobija bez tendera, brani prirodu, ali nije osudio svekrvu. Sve u svemu nek je on nama ziv i zdrav i nek ne radi vise ovakve stvari i da osvoji RG i sl godine akobude mogao uci u Australiju, AO.
Eto nama zanimacije u iščekivanju razrešenja u lebtejebo samostalnoj državi.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:
12 minutes ago, Devil In My Pants said:
Kad sagledamo sve vesti i informacije, jasno da je pobedila pravda, uredjena i samostalna drzava. Nema zajebancije sa sistemom gde se slusa glas naroda. Ovde navikli da im diktatori sve resavaju pa im cudno. Mi kad budemo imali sistem,onda cemo postati drzava. Jbga i ovde dobija bez tendera, brani prirodu, ali nije osudio svekrvu. Sve u svemu nek je on nama ziv i zdrav i nek ne radi vise ovakve stvari i da osvoji RG i sl godine akobude mogao uci u Australiju, AO.

Eto nama zanimacije u iščekivanju razrešenja u lebtejebo samostalnoj državi.

Nemoj, molim te.

 

Mada ja idem da spavam, ali makar da mi ne presedne citanje ujutru.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da ga vrate ovde da ga mi priupitamo što neće da se bode dok se večeras igrači Partizana u regularno punom Pioniru nakon pobede grle sa publikom...a Obradović na kzn zabrinut nabraja bez koga će biti u narednom periodu jer su pozitivni. A mukici Joksimoviću otkazali koncert...znači lud zbunjenog.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

 

Doping i ajde, ali to koje non performance enhancing droge radi je samo njegova stvar. 

 

 

Doping treba legalizovati. Isti uslovi za sve, svodilo bi se na to ko zeli vise zrtvovati svoje telo, zdravlje.

 

Isto kao i sada, da li zelis prolivati krv i znoj, ici u teretanu sest puta nedeljno, lisiti sebe stvari u kojima drugi uzivaju svakodnevno ili zelis biti Stimac(ne mislim nista lose) Doping bi uneo jednu potpuno novu dinamiku u sport. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mile1 said:

Kad bi trebalo da se donese ta olduka i kad je zakazan zreb?

 

Ma danas se donosi odluka, evo prva ekipa CNN-a sa USA izbora sada uzivo o tome kakvu ce odluku doneti , oblikuje se medijska slika za odluku o deportaciji.

 

Ili ce i to da prolongiraju do vikenda da posle ne bi imalo smilsa da se zali. Ali jasno je da ce biti doneta odluka da ce da ga deportuju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

  Stvarno su Joksimoviću otkazali koncert? 

 

 

 Strašno...ali karte možete već sutra da vratite uz full refound...:)

Vade se na matematiku da će se u Kombank areni zipovati više joksimovaca nego večeras grobara u Pioniru...i još svi znaju sve pesme. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neće valjda Netflix da dolazi samo zbog ovog pišljivog drndanja na granici i suđenja, red je da odigra turnir i da u filmu (ili seriji) vidimo vređanje sa tribina, Rotenberga kako onaniše u svečanoj loži...da bude ekskluzivno, Bajo moj :ajme:.

Sad čitam, Netflix ima pristup svlačionicama, sobama za masažu...a šta će im to ako Đokovića deportuju?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, alcesta said:

Jedna teniserka je uhapšena na turniru i deportovana dok su Novaka držali u hotelu, a ovaj drugi koji nije bio teniser nego valjda neko od osoblja je sam strugnuo iz zemlje kad je video šta se sprema. Mislim da nije bilo nikog trećeg, valjda troje ukupno sa Đokovićem.

 

Edit: ili ako misliš na one koji su imali neku drugu vrstu izuzeća, za njih ne znam, mislim da su i dalje anonimni. Ovo dvoje su ušli po istom sistemu kao Novak.

Nemci su pominjali 5 ljudi koji su na isti nacin usli u zemlju (ne znam da li je i Novak uklucen u ovih 5)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Nemci su pominjali 5 ljudi koji su na isti nacin usli u zemlju (ne znam da li je i Novak uklucen u ovih 5)

 

Meni se isto čini da ih je bilo 5, Čehinju šutnuli, jedan pobegao, Novaka uhapsili :ajme:, šta je sa još dvoje? Ili su oni po nekim drugim kriterijumima u zemlji? Ne može više da se zapamti, krečana...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...