Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ma naravno da hoce...zreb ide posle konferencije...Nema ovo vise veze sa sportom...samo nek pripremi poreske obveznike, uci ce im Novak u novcanik...a i nek Nole razveze jezik o imigrantima zatvorenim u onom hotelu, da im da jos malo publiciteta...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Kakvo povlacenje i izvinjavanje. Ja bi sad isao do kraja. Opet zalba,  pa bih tuzio redovnim sudskim postupkom. 

Pa njegovi advokati pozovu granicnog policajca kao svedoka. Pa ga pitaju kad je izlazio s kim je pricao telefonom. Pa kad on kaze sefom onda njegovog sefa pozovu da svedoci na sudu. Pa njega pitaju ko je njemu naredio da mu otkazu vizu. Pa ides po vertikali pa ako treba zoves i samog premijera pa ih razbucas na sudu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

 

 

Zanimljiva teorija ali zbog samog protokola uzimanja uzorka i davanja nekog ID-a tom uzorku, mislim da je ta teorija malo verovatna. Mada mozda je ID uzorka odvojen totalno, pa sam unos u drzavnu bazu kreira potpuno novi ID, ali da sam ja pravio sistem, ne bih ga uopste tako napravio. 

 

 

Na samom pdf ima i poseban ID uzorka, koji se izgleda, ne kreira u bazi, vec na samom mestu uzorkovanja (testa). Nisam iz IT delatnosti ali bi bilo komplikovano da postoje dva razlicita unikatna broja koja generise baza, jedan je sasvim dovoljan. Logisticki je verovatno lakse izvesti na ovaj nacin, na epruvete sa uzorkom se unapred stavi  kod sa ID uzorka, drugi deo se nalepi na podatke osobe koja radi test. Test odlazi u laboratoriju a podaci na unos u DB eUprave. ID uzorka sluzi da poveze podatke sa rezultatima testa koji se, verovatno, unosi automatski.

ID uzorka moze i da se generise po mestima uzorkovanja, dok kod sertifikata (pdf i qr) se generisu i sa dodatnim podacima (oni brojevi koji su isti kod oba sertifikata u ovom slucaju) i mogu povezan sa nalogom na eUpravi.

Sva ova pojasnjenja bi mogla da pojasni IT eUprave (a da pri tome ne otkrije neki podatak koji bi olaksao hakovanje)

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno...Novak bi uz ludilo na tribinama i erupciju medijskog pritiska bio daleko od favorita za osvajanje titule ovde. Kakav crni inat, pa nije kiborg majkumu.

Ako mu je trener javio da završi trening ranije i da mora napustiti teren, očigledno da nije došlo do nekog kompromisnog dogovora i bilo bi mu pametno da danas ne saziva KZN i daje izjave.

Gotova je priča ovde...nadam se zauvek. Jebo ti takav trofej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci Novak ostaje i igra AO. Mnogo su u buli finansijskoj i ako im tv i (netflix :classic_smile:) smanje pare jer glavna uloga ne ide najvecoj zvezdi odose jos vise u bulu, Morrison gubi izbore, jer Novak odlazi a manjak u parama ostaje  - ocekujem da je i trening nastavljen 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...