Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

3 minutes ago, erwin said:

Reklo bi se da je javno mnjenje i dalje nenaklonjeno Đokoviću.

 

mg87I17.png

https://twitter.com/WeTheVoters2013/status/1480440308034793474

Ovo je cak i dobar procenat od 26%.:classic_laugh:

 

Ljudi Djokovicev imidz se u nekim zemljama popravio ako je to bitno nekome, ali ovo oko vakcina je jednostavno previse. Zapad i mi uopste ne gledamo i shvatamo na isti nacin celu situaciju i to je jednostavno to. Nema ovde nista cudno. Zapadne zemlje recimo u Evropi imaju minimum procenat vakcinsanosti od 85% a dosta imaju i 90%. To je ogroman procenat i nije za dzabe tako. Ne zanima ih da li valja ili ne, da li je farmaceutska mafija ili ne, da li ce biti dovoljna druga, treca ili buster doza. Jednostavno veruju struci medicinskoj vecinskoj, a neki imaju recimo i uslov za posao, za bioskop, za putovanja trte mrte. 

 

Imaju drugaciji pogled prosto na dosta stvari u odnosu na nas pa i za ovo i to je to.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Drzava im je teska banana i sprdnja  kada i nakon odluke suda mogu da ge deportuju. Toga nema cak ni kod nas jbt.

 

Ali za sada je ovakvo stanje :thumbup:

 

 

Kod nas ima gorih stvari.

 

Za pocetak. Cenis da bi sud smeo da donese presudu koja protivreci vladi? Ne zezaj.

 

A da jesu banana zemlja u odnosu na neke uredjene jesu, u odnosu na nas jbg nisu.

 

Pretpostavio sam da ce ovako biti, ne znam odakle vam bio optimizam, al nisam hteo da mracim.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Ceo ovaj slučaj se zasnivao na tome da su njegovi advokati dokazali da su napravljene proceduralne greške pri poništavanju vize. Uopšte nije bilo priče o tome da li je postojao osnov da se viza poništi. Ako ovaj put ispoštuju proceduru za poništavanje vize po diskrecionom pravu ministra, sud tu teško da nešto može da promeni.

Edited by Wookie
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa vidis da je setao zarazen. Pisao sam da ce sud reci sta je prava istina. Ima pravo na vizu, sa eticke strane mozda je bas on zarazio sve igrace a ne oni njega..ko zna???

 

Prava istina je da Australija nije nikakva uređena zemlja, pogotovo ne pravno, ako premijer može da se da ne kažem šta na prvostepenu sudsku odluku, i to sat vremena nakon što je donešena. To je banana država.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzoneee said:

Kod nas ima gorih stvari.

 

Za pocetak. Cenis da bi sud smeo da donese presudu koja protivreci vladi? Ne zezaj.

 

A da jesu banana zemlja u odnosu na neke uredjene jesu, u odnosu na nas jbg nisu.

 

Pretpostavio sam da ce ovako biti, ne znam odakle vam bio optimizam, al nisam hteo da mracim.

 

Jel sud preinacio presudu protiv NIN-a od strane Stefanovica sa obrazlozenjem da javni celnici moraju da trpe vecu kritiku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...