Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Dobro je sto je po svoj prilici Tiley fer on se bori na istoj strani kao i Novak. Priznajem da sam se plasila da ce on da pusti Novaka niz vodu to bi bila katastrofa ali izgleda nece - njih dvojica zajedno imaju naravno mnogo vece sanse za pristojan zavrsetak price

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

Ako ga izvuku advokati iz ovoga bice cudo - s jedne strane on ima protiv sebe vladu australije , atp sve koji podrzavaju vakcinu da ih ne nabrajamo a sa druge strane on je najbolji teniser sveta koji se sa overenom vizom i dozvolom za ucestvovanje na turniru odjednom nasao u zatvoru optuzen za ko zna sta. Irealno


Ko ce ga znati sta je stvarno istina…mozda mu, na kraju, ni ta viza nije bila kako treba i to je bio inicijalni razlog zasto su krenuli da cesljaju dokumenta i da ga zezaju.

 


Ne moze da se pristupi kompletnoj vesti ali bi bilo zanimljivo procitati sta kazu.

 

IMO, jedno je sigurno, samo je Craigu stvarno zinulo dupe da Novak ucestvuje na AO (sponzori jbg) dok je fed gov u fazonu 0fucks i mogu da zajebavaju ako im se zajebava a deluje mi da je Novakov instagram post bio taj okidac da zele da ga zajebavaju ako im pruzi i najmanju ft1p mogucnost.

Link to comment
Share on other sites

Quote

a deluje mi da je Novakov instagram post bio taj okidac da zele da ga zajebavaju ako im pruzi i najmanju ft1p mogucnost.

 

meni ovaj argument nikako nije logican, pa on bi svakako bio tamo  i nije nevidljiv.videli bi ga po treninzima i gdevec svi oni cirkulisu pre pocetka turnira.

a svi su toliko osetljivi na njegove ig objave, kako da ne.

Edited by vanjabarsa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vanjabarsa said:

 

meni ovaj argument nikako nije logican, pa on bi svakako bio tamo  i nije nevidljiv.videli bi ga po treninzima i gdevec svi oni cirkulisu pre pocetka turnira.

a svi su toliko osetljivi na njegove ig objave, kako da ne.


U smislu, javan “prst u oko” vlastima… pretite obaveznom vakcinacijom mesecima a vidite mene kako sam vas zajebao.

Da je cutao, javnost bi mogla samo da spekulise da li je vakcinisan ili je s exemptionom a onda i pitanje da li bi bilo cesljanje dokumenata u potrazi da se nadje nesto ili bi mozda prosao kao i ono dvoje pre njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je najjaci tekst koji sam videla tekst o Charlen iz Monaka (zeni Albertovoj ne znam koja je njoj titula) o kojoj se pise vec mesecima kako je u depresiji neka cudna stanja bolnice, ne zna se sta je, a tekst sada kaze otprilike " Jadna Charlen tako joj je tesko vec mesecima a sada dodatno pati zbog ovoga sa Novakom ona mnooogo voli Djokovica" - obozavam, necu da kacim link nekako mi bez veze

 

Za Tajlija sad da vidimo kako ce ATP da se pokaze, oni mogu da mu pomognu a mogu i da ga puste niz vodu

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, urosg3 said:

Računajte da je Tajli već dao ostavku 

 

Tali da ti stabilizujes sistem ovih par dana, pa da radis nesto drugo :s_d:

39 minutes ago, svi pjevaju said:

 

@zoe Bg

 

Snaso sam se sam .Trebalo bi u 1:00 ujutru po nasem vremenu. Dobro sluze one vremenske zone na Windows-u :s_d:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno 😄

 

Ali moram da priznam da se i ja uvek uhvatim u kolo, samo sto to ne smem ni da zamislim kako izgleda, ali ja ne odustanem 😁

 

To jeste deo srpske tradicije, ja imam veliko postovanje ka tome.

 

Nego, ovo sto kaze Vanja, kako je moguce da u ovom hotelu ima ljudi koji su tu godinama? To je tako nenormalno i neljudski. Kao da ih drze u zarobljenistvu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 033zero330 said:

To je samo podatak, kad se slika pojavila na internetu.

 

Svakako se nije na internetu pojavila 18.12. pošto ju je Ekip čuvao kao ekskluzivu za svoje papirno izdanje od 29.12, tj. 28.12. kasno uveče za web izdanje.

 

U opisima slika na sajtu stoje lokacija i vreme.

 

tPg0ZN1.png

https://www.pressesports.com/tl/image/info/3323331/tennis-champion-des-champions-monde-2021-remise-trophee-champion-des-champions-2021-a-djokovic.html

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Ti ovde ne podrzavas NDJ kao tenisera, vec kao antivaksera. Pravila su prosta i jednostavna koja ima australijska vlada, tu dalje ne bih nastavljao jer tebi ta prosta pravila nisu jasna.

 

Poslednji bold, nisam ''uleteo'' sa tom pricom i tu se vracamo na prvi tvoj pasus koji ti nije jasan.Prosto ne znas kvalitetno da se izrazis da bi te drugi ljudi razumeli,a jos manje razumes druge ljudi sta su napisali.

 

 

Koja tacno pravila? Ako premijer Australije kaze da moze da udje u zemlju pa kasnije kaze da ne moze posle dobijanja izvestaja o reakciji javnog mnjenja, pa krenu da vijaju tenisere koji su vec tu neko vreme da ne ispadne da eto samo Novak je problem, pa covece tu nema pravila.

 

I da kakva crna pravila kad oni vode politicki rat vakcinama? Zasto npr nece da priznaju Sputnik V? 

 

Ako se jelte borimo protiv virusa onda je svaka vakcina dobrodosla neke su manje efikasne neke vise, drzava moze da odluci da nabavi odredjene vakcine ali da zabranjuje ulazak ljudi koji su vakcinisani tom i tom vakcinom to je cista politika.

 

Meni je veci problem ovo Novakovo setkanje kad je vec zarazen. To je ozbiljan problem a i bezobrazluk a bogme i implicira da mozda i nije bio zarazen da je test lazan, jer ipak je ovo Srbija.

 

 

Edited by MeanMachine
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, 033zero330 said:

 

To je samo podatak, kad se slika pojavila na internetu.

 

Ne može se keširati nešto što ne postoji na internetu.

 

Ono što može biti eventualno relevantno, jeste EXIF fotografije, ako isti postoji.

 

EXIF moze da promeni ko god hoce tako da tesko da moze da se prihvati kao dokaz.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CheshireCat said:

erwine, sad sitničarimo iako je Đoković magare u blatu kako god da okrenemo.

 

ali nije isto exif time i upload time

 

Ovo nije upload vreme.

 

Da li mislite da bi slika bila online nedelju dana pre nego sto su ga proglasili za sportistu godine?

 

To nema nikakve logike.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vanjabarsa said:

nesto rekao i makica

 

https://t.co/4gwb5lqrfv

 

Quote

He said: "I think everyone is shocked by it [the circumstances], to be honest.

"I'm going to say two things on it just now. The first thing is that I hope that Novak is OK. I know him well, and I've always had a good relationship with him, and I hope that he's OK.

"The second thing I'll say on it ... it's really not good for tennis at all, and I don't think it's good for anyone involved. I think it's really bad."

 

Quote

"I haven't spoken to him, but I know the ATP have tried to be in communication :classic_ohmy:and contact with him. I, personally, haven't spoken to him," Murray added.

 ATP kao pokusao da bude da ga kontaktira! IDI! Ma bas su se pretrrgli! Doduse, ne kaze s kim je ATP pokusao da bude u komunikaciji :wink2:

 

Podsecanje: Endi je u PC. Znamo da jedan clan PC (Nadal) sigurno nije kontaktirao kolegu u nevolji, za Feda ne znamo, on je na bolovanju. A ni rec nismo culi od predsednika PC Kevina Andersona (on je najveci fikus od svih fikusa). Feliks je mlad, ne znam koliko je od njega za ocekivati da kontaktira NOvaka i pita ga kako je kad ovi stariji ne daju primer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...