Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts



 
Mislim da ga nikad ne bi uhvatili, ali onda bi se znalo da je vakcinisan, sto je za njega ocigledno neprihvatljivo.


Ja sam, iz "pouzdanih izvora" (navodno su pouzdani, ali svakako ne verujem) dobio info da je NĐ već odavno vakcinisan sa obe doze Pfizera, ali da to ne želi da objavi u svojoj suludoj želji da se dopadne svom navijačkom telu u Srbiji i da ne ispadne pizda.

Elem, to se sad još više uklapa. Lažiran test da bi otišao na AO, a da ne kaže da je vakcinisan, naravno onda znajući da je negativan nije ni decu ni novinare ugrozio.

Sve sam bliže tome da poverujem da je lažnim testom pokušao da dobije exemption.

Mislim, ne znam šta je gluplje, ali u svakom slučaju će ispasti nešto ekstremno idiotski.
  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ma daj, vakcinisao se a krije zbog navijaca u Srb.

Pa ni dete to ne moze da poveruje. Bukvalno ni jednog jedinog navijaca ne bi izgubio, ukljucujuci avaxe.

 

Edit- i na sve to rizikuje nastupe na GS zbog sacice ljudi. Apsolutno nemoguce.

Edited by Losmi17
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

 

Kad lavrnja vidi, ne gine ti ban, bolje obrisi :classic_biggrin:

 

Ma jok, pitao bih ga sad bez zezanja, kako gleda na primer tour de france ili ciro. Sta mu je tu interesantno kad se vozi etapa , toliko sati, a nema preticanja kao u F1. Jeste zahtevan sport, al meni nije zanimljiv za gledanje.Jel  zanimljiva priroda okolo i tome slicno. Pitam da bih i ja mozda naucio kako da uzivam u tim trkama.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma jok, pitao bih ga sad bez zezanja, kako gleda na primer tour de france, ili ciro. Sta mu je tu interesantno kad se,vozi etapa , toliko sati, a nema preticanja kao u F1. Jeste zahtevan sport, al meni nije zanimljiv za gledanje.Jel  zanimljiva priroda okolo i tome slicno. Pitam da bih i ja mozda naucio kako da uzivam u tim trkama.

 

I mene ovo zanima, možda da @Malkolm Brogdon objasni, ne ovdje na svaštari, ili @Darth Steva edit: ili @Jurgen

Edited by svi pjevaju
Link to comment
Share on other sites

Naravno da to sto španski.mediji ne zalaze u sitna crevca po pitanju Nadalovih eventualnih mujavina ne znaci da nasi grese jer cackaju oko Novaka, naprotiv. Treba sve da se istraži. Uzgred, na tviteru je mnogo Španaca koji su popljuvali Rafu ovih dana uz opsti zakljucak da je ljigavac.

Ovo sto se desava sa Novakom u konkretnom slucaju je jedna stvar i treba da se rascisti. Moze sve to da se posmatra u širem kontekstu kao jos jedna stvar u širokom opusu udaranja po Novaku, kao ovde, tako i van. Toliko pljuvanja, omalovazavanja i svacega retko koji toliko vrhunski sportista je pretrpeo. Neplacanje poreza i srbovanje,  neatraktivno igranje, srecno osvajanje slemova i nesrecni porazi njegovih najvecih rivala, foliranja povreda, kritika za nepristojno ponasanje... Prostacko ponasanje publike prema njemu, izbacivanje iz najava turnira, skandalozno najurivanje sa us opena... Toliko toga jos. 

Omalovazavanje Novakovih rezultata i igre  kada je po svin parametrima najveci igrac svih vremena je samo losa namera i nista drugo.

Zbog svega toga mnogi ovi posmatraju samo kao jos jedan udarac u nizu. I da nije ovih brljotina sa datumima, ponasanje australskih vlasti prema njemu je bilo skandalozno i na pitanje da li bi se ovako ponasali prema fedalu da je neko od njih dvojice slucajno ima lose papire, odgovor se nameće

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Eddard said:


 

 


Ja sam, iz "pouzdanih izvora" (navodno su pouzdani, ali svakako ne verujem) dobio info da je NĐ već odavno vakcinisan sa obe doze Pfizera, ali da to ne želi da objavi u svojoj suludoj želji da se dopadne svom navijačkom telu u Srbiji i da ne ispadne pizda.

Elem, to se sad još više uklapa. Lažiran test da bi otišao na AO, a da ne kaže da je vakcinisan, naravno onda znajući da je negativan nije ni decu ni novinare ugrozio.

Sve sam bliže tome da poverujem da je lažnim testom pokušao da dobije exemption.

Mislim, ne znam šta je gluplje, ali u svakom slučaju će ispasti nešto ekstremno idiotski.

 

 

Nema ni veze. Primao bi sav negativan medijski publicitet, jebavao se sa izuzecima, a vakcinisao se. To nema sanse da je tacno.

 

Plus niko mu od navijaca u Srbiji  ne bi zamerio. 

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

hajde da probamo da malcice pozitivnije :wink2: pogledamo na par stvarcica:

 

dobra stvar je da je s ljudima iz L'Equipa nosio masku. a to znaci da je tada 18.12. znao da je zarazen i nije hteo da ih zarazi. iz cega onda moze da sledi  da tokom manifestacije s decom 17.12. nije jos uvek znao da je pozitivan (ne bi valjda hteo da zastiti Francuze, a ne srpsku decu). makar nesto.

 

a i ove maske potvrdjuju da je pcr test zaista bio pozitivan, tj. da pcr test nije laziran, vec trokira sajt jer su sad svi redom krenuli da proveravaju njegov QR kod. :classic_rolleyes:

 

ostaje negativna stvar sto nije rekao Francuzima da je pozitivan, sto je u vreme kad je trebalo da bude u izolaciji on ipak imao kontakt s nezarazenima (mada s maskom i u malom krugu, u velikoj prostoriji). no u nekim trenucima je bio i bez maske, a i vikao.

 

ostaje misterija tog testa u ponedeljak (koji?) i kakve to sad veze ima s putom u Australiju kad u tom trenutku (ponedeljak 13.12.) nije ni imao sansu da ide za Australiju jer nije imao uslov (cak ni ovaj koji dovode u pitanje).

 

22.12. je testiran negativno, 25.12. se pojavljuju snimci s ulica BG

 

31.12. iz Marbelje:

znaci da je negde izmedju ta dva datuma odleteo u Spaniju.

 

Link to comment
Share on other sites

Ministar ima diskreciono pravo i po onome što su tvrdili relevantni sagovornici u medijima gomilu puta u prošlosti su ministri tako uslovno rečeno preinačivali sudske odluke samo zato što im se nisu sviđale.
 

Quote

The power states that the minister would have to be satisfied “a ground exists to cancel the visa”, in this case a threat to public health because Djokovic is unvaccinated; that Djokovic can’t dissuade him of this; and that it is “in the public interest to cancel the visa”.

Immigration law professor, Mary Crock, told Guardian Australia the Migration Act gives the minister “god-like powers” to cancel visas and if “they really decide to … the power is there”.
“Everything that has gone before can be disregarded – it is set up precisely for this situation, to come in and cancel a visa anyway.
“The politics behind this is enormous … If the visa is cancelled under this provision – you’re excluded for three years … Australia would be at risk of losing the Australian Open.”

https://www.theguardian.com/australia-news/2022/jan/10/novak-djokovic-wins-appeal-against-decision-to-cancel-his-australian-visa

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Sta znamo:

 

Lazirao test ili isao zarazen po svetu (licno mislim da je prva solucija)

Ne moze jedan covek na drzavu...on bi zbog ovog mogao imati velike probleme.

 

Nijedna drzava nije tako napadala svoje sportiste, covek da primer kontre. Tajac.

 

Kad on izigra zakon, onda je neodgovoran.

 

Jedino se sa dve stvari slazem sa Novakom, da je na terenu No1 i da ne placa porez Srbiji..

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Losmi17 said:

 

I on je sam svestan na cemu mu je ljubimac.

Ma zbog biciklizma bre :classic_biggrin:

15 minutes ago, Eddard said:


 

 


Ja sam, iz "pouzdanih izvora" (navodno su pouzdani, ali svakako ne verujem) dobio info da je NĐ već odavno vakcinisan sa obe doze Pfizera, ali da to ne želi da objavi u svojoj suludoj želji da se dopadne svom navijačkom telu u Srbiji i da ne ispadne pizda.

Elem, to se sad još više uklapa. Lažiran test da bi otišao na AO, a da ne kaže da je vakcinisan, naravno onda znajući da je negativan nije ni decu ni novinare ugrozio.

Sve sam bliže tome da poverujem da je lažnim testom pokušao da dobije exemption.

Mislim, ne znam šta je gluplje, ali u svakom slučaju će ispasti nešto ekstremno idiotski.

 

I mi ovde imamo pouzdane izvore da nije vakcinisan, a roditelji su mu vakcinisani Fejzerom.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma jok, pitao bih ga sad bez zezanja, kako gleda na primer tour de france ili ciro. Sta mu je tu interesantno kad se vozi etapa , toliko sati, a nema preticanja kao u F1. Jeste zahtevan sport, al meni nije zanimljiv za gledanje.Jel  zanimljiva priroda okolo i tome slicno. Pitam da bih i ja mozda naucio kako da uzivam u tim trkama.

 

Bilo je lepo druziti se sa tobom :smiley64:

 

16 minutes ago, Eddard said:


 

 


Ja sam, iz "pouzdanih izvora" (navodno su pouzdani, ali svakako ne verujem) dobio info da je NĐ već odavno vakcinisan sa obe doze Pfizera, ali da to ne želi da objavi u svojoj suludoj želji da se dopadne svom navijačkom telu u Srbiji i da ne ispadne pizda.

Elem, to se sad još više uklapa. Lažiran test da bi otišao na AO, a da ne kaže da je vakcinisan, naravno onda znajući da je negativan nije ni decu ni novinare ugrozio.

Sve sam bliže tome da poverujem da je lažnim testom pokušao da dobije exemption.

Mislim, ne znam šta je gluplje, ali u svakom slučaju će ispasti nešto ekstremno idiotski.

 

 

Crni je imao suprotne insajderske informacije, da nije vakcinisan i da mu ne pada napamet...

Link to comment
Share on other sites

 

Misliš napredno. [emoji854]

Postoji dobra priča na tu temu kada konobar pred penziju odreaguje na prezentaciju novih standarda, kodeksa oblačenja i smernica u servisu od strane novopridošlog top F&B menadžera: ,,dete, pa nećeš ti čika Stevu da učiš poslu...ja ovo radim četres godina" na šta dobija odgovor: ,,uz dužno poštovanje ka vašem velikom radnom iskustvu... vas su nažalost tokom prve godine rada pogrešno naučili većinu segmenata ovog posla i vi ste bez ikakvih korekcija to primenjivali narednih 39 godina...toliko o učenju...možete da sednete".

 

Srdjan je najbitniji deo Novakove karijere, kada je trebalo istrajati i dogurati talentovanog sina do nivoa profesionalca, sve sam odradio kako je znao i mogao i to nesumnjivo uz impresivnu posvećenost. Sigurno nije lako objasniti Srdjanu da je level na kojem se zadnjih deset godina nalazi Novak sa svim pritiscima, zamkama i aktuelnim medijskim cirkusom ipak za njega sada "over the top" da bi ovako preuzimao damage control ulogu u krizi koja nakon "pobede sistema" nezgrapnim nastupima i impulsivnim izjavama otvara sve više opcija koje bacaju sve deblju senku na verovatno najveću sportsku karijeru na ovim prostorima, a sve je srećom nevezano za sportske rezultate. Srdjan je bio prezadovoljan nastupom preskupog advokatskog tima i njima se i da je hteo nije mogao mešati u rabotu...ali ovo PR i ta sranja...pa to će on da završi. Tvrdim da niko iz te struke nije konsultovan ili angažovan u pripremi apsolutno nepotrebne KZŠ i to sa najgorim mogućim tajmingom i realizacijom.

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...