Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts


Zanimljiva su ova pisma iz novembra, sad da li se tu nesto menjalo u medjuvremenu i sta li je od toga komunicirano ka Djokovicu, verovatno nikada necemo znati.

 

Quote


To support this aim, the Australian Border Force has advised that people must be fully
vaccinated, as defined by the ATAGI, to gain quarantine-free entry into Australia. As detailed in Ms Schofield's correspondence of 18 November 2021, this means that people who do not meet the ATAGI's definition of fully vaccinated will not be approved for quarantine-free entry, regardless of whether they have received foreign vaccination exemptions.

 


In relation to your specific questions, I can confirm that people who contracted COVID-19 within the past six months and seek to enter Australia from overseas, and have not received two doses of a Therapeutic Goods Administration (TGA)-approved or TGA-recognised vaccine (or one dose of the Johnson and Johnson COVID-19 vaccine), are not considered fully vaccinated.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

 jedini problem jeste sto je antivakser i ako podelimo te dve


Hajde pre nego što batališ skroz samo jedno pitanjace, može?

Gde je to Nole rekao, izjavio, imamo li to antivakserstvo negde dokumentovano, a da nije medijski hype, ono baš rekao, jasno i nedvosmisleno: 
Ne vakciniši se, ja se nisam vakcinisao, nemoj ni ti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@implant Smeta njemu, ocigledno smo po njemu samo mi osudjeni na totalne duduke i neznalice u administraciji i sad mu je tesko da prihvati da toga ima i u toj obecanoj zemlji Austtaliji, a mi smo svi blesavi jer smo teoreticari zavere i krezubosrbi. Koja kolicina autosovinizma kod nas postoji a obozavanje tudjeg je nadrealna. Bukvalno su vladari Australije odradili populizam kakav ni Vucic ne moze da sanja, ni da sanja. To se moze videti i po onom novinaru koji se smeje pred sirokim auditorijumom, crkava covek od smeha. 

 

Ej, o cemu mi pricamo, pa ministarka sporta Aus je izjavila da se nada da ce Rafa da osvoji AO, kakav danak neiskustvu i blamiranje pred celim svetom obecane zemlja Australije. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, alcesta said:

Inače smo svi mi ovde po defaultu antivakseri i niko neće primiti vakcinu dok Novak to prvi javno ne uradi. Smrt fašizmu, sloboda narodu!

Idem dok nisam prolupala skroz, ovo postaje kao ona spirala u Zoni sumraka

 

OpulentDesertedHoneybadger-size_restrict

Ne, napisao sam da branite antivaksera. Sa nekim foricama a veze nemate sta pisete. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Znaci Australija ne postuje svoje zakone. Dobro, a Nole ih je striktno postovao. Mislim, da li ste vi ljudi realni. Nole je tamo osvojio 9 titula, jedini problem jeste sto je antivakser i ako podelimo te dve licnosti ili jos bolje da je neki sta znam ajde cak i ovaj nas drugi teniser npr imao taj problem, niko ga ne bi hebo dva posta, o strancima da ne pricam.

 

Prica celo vreme da je protiv vakcine i sad eto ima nekih zdravstvenih problema zbog kojih ne moze da primi vakcinu..pa nekog je onda lagao...

haha..ne mogu vise..Odustajem. Skroz ste nerealni, skoro kao Srdjo Djokovic..

 

Što su mu onda izdali vizu, ako je njegov stav o vakcinaciji toliki problem? Hteli su da se hebu a da im ne uđe, pa se onda popišmanili zbog backlasha i odigrali par političkih igrica da umanje štetu i zarade koji poen - to se desilo, ukratko.

 

Pa da, kada nemaš argumente onda ćeš da proglasiš sagovornika sledbenikom Srđana Đokovića, pređeš preko toga da sam napisao u ovom konkretnom slučaju i ostalo iz uobičajenog repertoara. Pali bre, nisam ti ja studentkinja prve godine sociologije koju muvaš na nekoj žurci, čak ni ona ne bi progutala ovu tvoju priču.

Edited by implant
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Znaci Australija ne postuje svoje zakone. Dobro, a Nole ih je striktno postovao. Mislim, da li ste vi ljudi realni. Nole je tamo osvojio 9 titula, jedini problem jeste sto je antivakser i ako podelimo te dve licnosti ili jos bolje da je neki sta znam ajde cak i ovaj nas drugi teniser npr imao taj problem, niko ga ne bi hebo dva posta, o strancima da ne pricam.

 

Prica celo vreme da je protiv vakcine i sad eto ima nekih zdravstvenih problema zbog kojih ne moze da primi vakcinu..pa nekog je onda lagao...

haha..ne mogu vise..Odustajem. Skroz ste nerealni, skoro kao Srdjo Djokovic..

Ajde kad si obećao da nećeš više i ja ću se u prazničnom duhu nekako uzdržati da ne ispravljam ništa u ovom postu. I hvala na komplimentu :classic_rolleyes:

 

2 minutes ago, urosg3 said:


Hajde pre nego što batališ skroz samo jedno pitanjace, može?

Gde je to Nole rekao, izjavio, imamo li to antivakserstvo negde dokumentovano, a da nije medijski hype, ono baš rekao, jasno i nedvosmisleno: 
Ne vakciniši se, ja se nisam vakcinisao, nemoj ni ti.

Joooj pa nemoj molim te sad da ga vučeš za jezik taman kad smo nešto rešili ovde :default_sofa:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, urosg3 said:


Hajde pre nego što batališ skroz samo jedno pitanjace, može?

Gde je to Nole rekao, izjavio, imamo li to antivakserstvo negde dokumentovano, a da nije medijski hype, ono baš rekao, jasno i nedvosmisleno: 
Ne vakciniši se, ja se nisam vakcinisao, nemoj ni ti.

Kakve veze ima to?

 

Covek da veruje u vakcinu, vakcinisao bi se. Zato sam ga nazvao antivakserom. Sad bacate neke price kako hoce na NDJ da zarade poene.

 

Imace castan i nepristrasan sud koji ce uz sve dokaze doneti pravednu odluku.

 

Verujem u institucije Australije jer su pomogle mnogim Srbima..ne znam koja se fama digla oko ovog. 

 

S' postovanjem

 

Devil

Link to comment
Share on other sites

Ja idem u 6 da se testiram, od juče 38, jutros od bolova sam mogao samo da trećem,sat vremena nisam mogao da se pomerim...Cepam brufen, malo spusti, pa budem dobar dva sata, bez temperature...
Glavobolja jutros takodje.
Čuvao se, dzabe kad niko ne nosi maske na poslu, za NG stojali jedni drugima na glavi itd...
Verovatno je koronija..
Probaj paracetamol.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Kakve veze ima to?

 

Covek da veruje u vakcinu, vakcinisao bi se. Zato sam ga nazvao antivakserom. Sad bacate neke price kako hoce na NDJ da zarade poene.

 

Imace castan i nepristrasan sud koji ce uz sve dokaze doneti pravednu odluku.

 

Verujem u institucije Australije jer su pomogle mnogim Srbima..ne znam koja se fama digla oko ovog. 

 

S' postovanjem

 

Devil

Okay cool smo. I ja mislim da između pro i anti postoji skeptik, iz svega što zna do sada Novak je skeptik nije anti, ali dopuštam da sam, možda, nešto i propustio. Sve što znam do sada je da se Novak javno zalagao za pravo ličnog izbora što je manje zlo od antivaksera, iako za moj ukus nedovoljno.
Ja sam za obaveznu vakcinu 😉

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dl91 said:

 

Ej, o cemu mi pricamo, pa ministarka sporta Aus je izjavila da se nada da ce Rafa da osvoji AO, kakav danak neiskustvu i blamiranje pred celim svetom obecane zemlja Australije. 

 

Gde ima ta izjava da se vidi ili pročita?

Link to comment
Share on other sites

U svakom zakonu postoje izuzeci, kada ih te politicke bitange koriste za razne mahinacije onda su to ''rupe u zakonima'' i oni su jelte pametni jer poznaju materiju.

 

Sa jedne strane mi je bas krivo sto nije dosao sa fantomskom potvrdom o vakckinacije iz Ustiprace i rekao da je nazalost morao da se vakcinise kao profesionalac ali da to nikad ne bi uradio da nije bio primoran.

 

Verovatno bi onda Australijanci trazili sminak kao dokaz da se vakcinisao ili bi ga uhapsili jer siri antivax propagandu? Posto je jelte ionako proglasen za antivaxera...

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Darth Steva said:


Zanimljiva su ova pisma iz novembra, sad da li se tu nesto menjalo u medjuvremenu i sta li je od toga komunicirano ka Djokovicu, verovatno nikada necemo znati.

 

 

Ne mogu da otvaram slike, ali u ovom delu koji si citirao pominje se samo quarantine-free entry, što implicira da ni drugima ulaz nije zabranjen ako islune uslove i odu u karantin.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Odlazim sa ove teme...tepajte jedni drugima bez prava misljenja za drugog. Goldberze, stari druze, idemo!!!

 

Vraticemo se kad nepristrasni sud da konacnu odluku!!

 

S'postovanjem 

Devil

 

Cuvajte se, ovo je zamka, poverovasmo mu jednom na KKP temi

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cavani said:

@Eddard Niko nije napisao da su svi Nemci fasisti, Hrvati ustase ni Srbi genocidni, nema potrebe generalizovati ni izmisljati.

Koliko vidim samo su navedene istinite istorijske cinjenice.

 

 

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

b1: Nije on napisao da su svi australci ološ, jer su potomki ološa. Nego je samo napisao da su potomci ološa. A to kako si ti zamislio poentu te izjave u svojoj glavi je drugi par cipela. A čovek je napisao to što je napisao.


Ako nešto ne volim, to je ovo tipično “pravimo se ludi” ponašanje. A jeste, “navođenje istinitih istorijskih činjenica” je na ovoj temi u ovom trenutku rađeno zato što smo na diskusionom forumu istorije Australije, jel’te.

 

Ko vas ne zna, još bi vam i poverovao. 
 

@wwww

A kako želiš da te okarakterišem ako daš podršku jednoj takvoj ogavnoj fašističkoj generalizaciji? Zarad nekog tamo sportiste, pa makar bio i najbolji na svetu, je u redu čitav narod nazvati ološem i šta sve ne, a na osnovu pravimo-se-englezi istorijskih činjenica. Moźda u vašem svetu. U mom je to samo za poslednju reč u mom prethodnom postu upućenom tebi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...