Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Problem je ovo sto premijer navodi: pravila su ista za sve.
Ok majstore, ti si doneo ta pravila i Nole je mogao da napise da se boji igle a do tebe je da mu das vizu ili ne na osnovu toga.

A dao si mu je, nije ni on posao onako pa sta bog da.

Sace oni verovatno da pimplaju lopticu od jedne instance do druge kako niko nije kriv, ali to je suplja prica.

Mada, sa druge strane je dobra pokazna vezba za antivaxere sirom sveta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Necu mu “oprostiti” sto se barem nije Sinofarmom bocnuo jer je klasicna vakcina koja nije pokazala bogzna kakvu efikasnost ali bolja je nego nikakava no cini mi se da je ovo sve i unutrasnjo-politicko poentiranje oko pravdanja svega sto poduzimaju oko virusa. 
Obzirom da i Aus obara rekorde sa brojem zarazenih i da se vlada prilicno freneticno boji virusa i ako je tacno da

su strogi s

mjerama…mene ne bi cudilo i da otkazu turnir. 
 

Edited by Gistro Bančo
Link to comment
Share on other sites

Covek ne zeli da se vakcinise, ne veruje u to i drzi do principa. Ne zeli ni da javnost misli da se vakcinisao, cak i onda kada nije. Znaci bitnije mu je to i taj njegov stav, nego da osvoji rekordni slem. Naravno da je mogao da sredi vakcinu.
Dakle njemu je bitno da javnost misli da se nije vakcinisao?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Ja bih rekla da se verovatnije zarazio posle USO, nije ta utakmica bila jedini takav događaj, on je okružen gomilama ljudi neprestano.

na koju foru je onda usao na onaj dogadjaj u Central parku, za vreme odrzavanja US Opena?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gistro Bančo said:

Necu mu “oprostiti” sto se barem nije Sinofarmom bocnuo jer je klasicna vakcina koja nije pokazala bogzna kakvu efikasnost ali bolja je nego nikakava no cini mi se da je ovo sve i unutrasnjo-politicko poentiranje oko pravdanja svega sto poduzimaju oko virusa. 

 

Sinofarm bi mu pomogao u Australiji, ali ne u USA i EU.

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ćemo dobiti razrešenje u čemu je zapravo problem jer po ovome trenutno izgleda kao klasično izdrkavanje

 

ne znam da li su mi gori ovi što sad pričaju kao ma dobro možda su ga zajebali, ali trebalo je da se vakciniše ili ovi imbecili iz Australije što su kmečali kako za njega važe posebna pravila a oni morali dve godine u zatvoru da budu - pa to je vaš problem idioti :classic_biggrin: 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Problem je ovo sto premijer navodi: pravila su ista za sve.
Ok majstore, ti si doneo ta pravila i Nole je mogao da napise da se boji igle a do tebe je da mu das vizu ili ne na osnovu toga.
A dao si mu je, nije ni on posao onako pa sta bog da.
Sace oni verovatno da pimplaju lopticu od jedne instance do druge kako niko nije kriv, ali to je suplja prica.
Mada, sa druge strane je dobra pokazna vezba za antivaxere sirom sveta.
Na jednom od tih portala piše da je on vizu dobio u novembru!?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, shonke said:

Pa kako onda pišu da mu vlasti nisu priznale tu mogućnost ako onamo piše da to spada u uslov za ulazak (ne piše medical exemption nego se tretira kao imunizovanost).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

Ne znam ima li razlike neke, ni on nije napisao u onoj svojoj objavi medical exemption nego samo exemption, ali ovde se očigledno navode i medicinski razlozi za exemption. Možda bi lekari bolje znali, mada koliko ja vidim sve ovo nema veze ni s medicinom ni sa javnim zdravljem, samo sa politikom.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, shonke said:

Dakle njemu je bitno da javnost misli da se nije vakcinisao?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

To ne znam, ali znam da mu je bitno da ne misli da se vakcinisao. To je kao sto ne zelis da neko misli da si glasao za Vucica, ako nisi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

 

FIYKSb0XMAAZWxD?format=png&name=medium

 

:twak::twak:

 

ludilo!

 

Ovo sam se i ja zapitao - ako je izvadio "pogresnu" vizu, zasto ne bi skoknuo kuci, trazi po nekom ubrzanom postupku (uz urgiranje ambasada i drzavnika) "ispravnu" vizu i vratio se? 

 

Nisam pratio bas sve detalje, svasta se pise. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

 

FIYKSb0XMAAZWxD?format=png&name=medium

 

:twak::twak:

 

ludilo!

Nije valjda toliko blesav da će da se vraća i putuje ponovo?!?!

 

10 minutes ago, Wingwalker said:

Meni je neverovatno da nevakcinisanima ne dozvoljavaju ni u prodavnicu, mislim jasno mi je ako ne mogu u parfimerije i slično, ali valjda u supermarkete nije zabranjeno s maskom da uđu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To ne znam, ali znam da mu je bitno da ne misli da se vakcinisao. To je kao sto ne zelis da neko misli da si glasao za Vucica, ako nisi.

I ja mislim da je ovo suština njegovih problema sa aktuelnom situacijom. Ako Pariz uvede nešto slično siguran sam da i nakon ovog ponižavanja neće lažirati potvrdu o vakcini već će opet probati da dobije izuzeće...magare je to. A u medjuvremenu...unervoziće se kada izgubi prvu poziciju...može da se povredi a mladih lavova sve više. AO mu je bio zicer od preostala 3 slema.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeboga patak…jel’ fulio s vizom ili medicinskim dokazom? 

1 minute ago, Wingwalker said:
9 minutes ago, diego said:
To ne znam, ali znam da mu je bitno da ne misli da se vakcinisao. To je kao sto ne zelis da neko misli da si glasao za Vucica, ako nisi.

I ja mislim da je ovo suština njegovih problema sa aktuelnom situacijom. Ako Pariz uvede nešto slično siguran sam da i nakon ovog ponižavanja neće lažirati potvrdu o vakcini već će opet probati da dobije izuzeće...magare je to.

Mnogo je bolje da ne lazira nista. Necemo se zajebavati…to je mogao uraditi ali je i mnoooogo gore nego nevakcinisati se. 
 

Link to comment
Share on other sites

Смехотресна је цела ситуација. Ја бих ово разумео да у Аустралији има 0 заражених плус да вакцинисани не могу да се заразе. С обзиром да је ситуација каква јесте ово је стварно бесмислено. 

 

Иначе вакц сам се са све 3 дозе до сад да не помисли неко да сам авакс ( 2 рус 1 фајзер)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...