Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

3 minutes ago, Instinkt said:

U petak su muška polufinala, tako je svake godine koliko ja znam.

Oba muska polufinala se igraju u petak ove godine. Dnevna I nocna sesija. Do ove godine polufinala su bili u razlicitim danima, jedno u cetvrtak a drugo u petak.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jel to imas Beretinija u fantaziju?

Nemam, samo mi je nezamislivo da Nadal odustaje nakon ne baš jakih udaraca nakon 3 sata igre, kako će li tek onda biti sa Beretinijem koji šalje topove. Ne šalje ni Rafa kao ranije sve na liniju i bekhend, Beretini će sasvim sigurno u kasnijoj fazi meča imati sve više nameštanja na forhend, nakon čega Nadal more samo da se slika.

 

Slažem se da bi prajm Nadal dobio Beretinija, ali Nadal je daleko od prajma, puni skoro 36. godina.

 

Plus na to, verovatno je da će opet biti u dnevnom terminu, ako se igra u petak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Nemam, samo mi je nezamislivo da Nadal odustaje nakon ne baš jakih udaraca nakon 3 sata igre, kako će li tek onda biti sa Beretinijem koji šalje topove. Ne šalje ni Rafa kao ranije sve na liniju i bekhend, Beretini će sasvim sigurno u kasnijoj fazi meča imati sve više nameštanja na forhend, nakon čega Nadal more samo da se slika.

 

Slažem se da bi prajm Nadal dobio Beretinija, ali Nadal je daleko od prajma, puni skoro 36. godina.

Ajde da ne salje sve na liniju, to i mogu da progutam, ali zasto ne bi slao sve na BH?

 

On cak i da je 3x slabiji igrac od svoj prajma nema razlog da menja sablon koji mu je doneo beskonacno pobeda protiv igraca sa slabijim BH-om. S tim sto Beretini nema slabiji BH vec nepostojeci.

 

Ja bih prvi voleo da neko ovde nasutira Nadala, ali je Beretini takav igrac kao da ga je Nadal pravio u laboratoriji za idealnog protivnika.

 

Siner osvaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt na dublu mecu Kirios je iz obesti osamario lopticu, pogodio neko dete, dete počelo da place, Kiriosu bilo krivo i otišao i odmah mu poklonio reket.. Kažu Italijani, veliki gospodin Kirios.. Znaci, Djokovic je onoj ženi na USO 2020. samo trebalo da pokloni reket i time bi sve bilo reseno

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ajde da ne salje sve na liniju, to i mogu da progutam, ali zasto ne bi slao sve na BH?

 

On cak i da je 3x slabiji igrac od svoj prajma nema razlog da menja sablon koji mu je doneo beskonacno pobeda protiv igraca sa slabijim BH-om. S tim sto Beretini nema slabiji BH vec nepostojeci.

 

Ja bih prvi voleo da neko ovde nasutira Nadala, ali je Beretini takav igrac kao da ga je Nadal pravio u laboratoriji za idealnog protivnika.

 

Siner osvaja.

Zavisi kako se Rafa nametne u poenu, treba doći do toga da mu Rafa pošalje jaku loptu na BH. Ja sam mišljenja da će tih udaraca biti manje nego što misliš. 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

pa ako ovo sad ne natera Novaka da se vakcinise i  vrati tenisu... 

onda mu i treba sve ovo sto mu se desava. :mad:

Da. Ove godine bi porobio, sa nekom normalnom formom od proslih godina.  Kakvo spektakularno pucanje sebi u nogu, posebno ako povredjeni I umorni Nadal ovo osvoji. 🙁 

Principi... Hebali ga principi.:frusty:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borko said:

Jbt na dublu mecu Kirios je iz obesti osamario lopticu, pogodio neko dete, dete počelo da place, Kiriosu bilo krivo i otišao i odmah mu poklonio reket.. Kažu Italijani, veliki gospodin Kirios.. Znaci, Djokovic je onoj ženi na USO 2020. samo trebalo da pokloni reket i time bi sve bilo reseno

 

1 minute ago, Boxy said:

@wwww

 

 

 

"rules are rules" :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

Komentarisu Beker i Stah situaciju s Shapovalovim kad se zalio oko Nadalovog odugovlacenja. Beker prvo kritikuje Denisa zbog toga sta je rekao, da bi Stah onako stidljivo rekao da tehnicki Denis je bio u pravu. Na to ce Beker kako strogo gledano, ako se posmatraju pravila, onda Denis jeste bio u pravu, ali (i sad ide relativizacija) Nadal kao i Federer i Djokovic imaju tu privilegiju da mogu malo da zaobidju pravila jer su to zasluzili. :ajme::twak:

Pa ako cemo iskreno, Federer tesko da je koji put prekoracio dozvoljeno vreme ( ne mogu kategoricki da tvrdim, mozda je koji put, ali to definitivno nije ni u kom slucaju pravilo sto se njega tice), a vala ni Novak to ne radi vec odavno (samo po nekad se to desi, pa onda mu i daju TV). Za razliku od njih Nadal to regularno radi, na svakom mecu, bas kao sto i Tsitsipas stariji na svakom mecu u svakom gemu ne zatvara usta.

 

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

ali (i sad ide relativizacija) Nadal kao i Federer i Djokovic imaju tu privilegiju da mogu malo da zaobidju pravila jer su to zasluzili. :ajme::twak:

 

 

 

pozdravio ga novak iz pritvora za izbeglice... seronja alkoski

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...