Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Ma,ovo je bio ektrem kod mene..npr.mirno sam gledao kako ga Medo cetka na proslom USO..nego,nisam mogao da podnesem da mu se ponavlja scenario kao sa Vavrinkom na RG:ubije bika u koridi,a onda mu slavu preotme neki bedni muletas (ili kako se vec tacno zove matadorov asistent)

 

8 minutes ago, stray_cat said:

Alkohol može da pomogne,

:lol_2:
Da,ovo moze da pomogne..jednom sam praktikovao u drustvu,ali tada je dobio finale bas u Melburnu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siner je danas izgledao kao da ga je napao roj pcela pa ne zna kako da se odbrani. Cicipas agresivan i perfektan u izvodjenju scakog udarca. Ni jednu brejk loptu nije pruzio protivniku. Na pocetku treceg seta pocela da pada kisa pa je navucen krov. Ocekivalo se da ce Siner u toj pauzi da se sabere malo i proigra i zaista napravio je par dobrih poena koje je publika nagradila burnim aplauzom ali na zalost nije potrajalo... 

Za sat i 56 min 63 64 i 62 Cicipas stize do polufinala. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Kakav poen malopre :Hail: baš me zanima koliko Feliks može da drži ovaj nivo.

 

Quote

Ja sam prestao da se nerviram u neizvesnim mečevima NĐ ili kad gubi 0-2 onda kada sam se naterao da ukapiram da ja, koji gledam njegove mečeve, kada se iznerviram, mogu prosto da prestanem da pratim meč, a on (NĐ) koji se 100% isto nervira, on nema gde da ode sa terena (ko ja), već mora da nastavi s igrom.

To je, bar za mene, bilo posle US opena 2015, od tada ne prekidam (da gledam) meč do kraja..

Ne znam kako ovo pomaže, osim da budem srećna što ja nisam na tom terenu :lol_2: ali svakom svoje.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

"Ako ne mozes da ga pobedis,pridruzi mu se"

Uzima ovo Raca Farmacija..laganeze..gledam kako FFA bambusa ovu rusku prevaru..MASIVNA titula ce ovo biti za igraca koji svake godine nosi patike za broj manje..MASIVNA! I ne postoji sanasa da ce propustiti priliku,niti postoji igrac koji ce ga zaustaviti.

E,moj Novace,zacepljena braunilo!

Link to comment
Share on other sites

Medvedev je dosao u Australiju neodmoran (da to tako definisem): on je veoma kasno zavrsio sezonu, tek posle DC, jedva da je imao medjusezonu da se odmori i potom odradi dobre pripreme. Na ATPCupu se vec videlo da nema potrebnu svezinu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...