Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

36 minutes ago, McLeod said:

Ma koliko smesno zvucalo, Monfis je imao nekoliko procenata sanse da pobedi Nadala. Beretini nema nikakve. Ovo je laganih 3-0 uz 50+ UE iz bekhenda. Mozda dogura u jednom setu do tajbrejka i to mu je to.

Cestitke Beretiniju na prolasku u finale.

 

Zasto Meče ovo, zasto?🤦 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stray_cat said:

Pitanje: zašto Kirgijos nije DQ (a NĐ jeste na USO 2020)?

Napomena: pitanje nije retoričko, mora da ima nekakvo objašnjenje, utemeljeno u nekakvim pravilima.

Meni se čini od one priče sa USO da za DQ treba pogoditi nekog na terenu, ne znam da li se publika računa, a ako se računa verovatno se onda uzima u obzir i pričinjena šteta. Ako nije iz igre, naravno, ako je u igri šta da se radi. Nisam videla je li Kirgios dečka pogodio na kraju poena ili posle.

(Nevezano, sad mi pade na pamet, ne znam je li Henman ili ko svojevremeno tako nesrećno iz igre pogodio nekog linijskog na W da je ovaj kasnije umro u bolnici od nekog unutrašnjeg krvarenja :classic_ninja: ).

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alcesta said:

Zar nije Mek prognozirao Novakovu pobedu u finalu RG 2020? Ili sam pomešala s nekim drugim finalom? Svakako verujem da mu je prognozirao pobedu u svim mečevima protiv Marija :classic_biggrin:

Ne znam ali svakako Novak je jaci od Mekove kletve i bio ke tada u prajmu😀

4 minutes ago, Milica said:

 

Jel tada pao i Meda u finalu?😀

Link to comment
Share on other sites

Koliko je tada Nadal bio lepši, sada se osušio. Nisam stigao da gledam današnji meč, vidim da je odigran u pet setova, ali ostajem pri stavu da će Beretini žestoko da igra protiv Rafe. Nije lako mrčvariti se sa Monfisom i ranijim protivnicima i nije ista naloženost Beretinija, kao i protiv Novaka kada je prošle sezone uvek igrao kao u transu i ispaljivao topove.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, alcesta said:

Meni se čini od one priče sa USO da za DQ treba pogoditi nekog na terenu, ne znam da li se publika računa, a ako se računa verovatno se onda uzima u obzir i pričinjena šteta. Ako nije iz igre, naravno, ako je u igri šta da se radi. Nisam videla je li Kirgios dečka pogodio na kraju poena ili posle.

(Nevezano, sad mi pade na pamet, ne znam je li Henman ili ko svojevremeno tako nesrećno iz igre pogodio nekog linijskog na W da je ovaj kasnije umro u bolnici od nekog unutrašnjeg krvarenja :classic_ninja: ).

FJ8OuGpaIAc7Zx6?format=jpg&name=medium

 

stavila sam vec video, poen je bio zavrsen (tacnije Kokinakis je trebalo da ponovi servis), Kirios je mislio da ce ih diskvalifikovati (rekao to kasnije u intervjuu na tv).

nije dobio ni upozorenje sto je tako zveknuo lopticu (a dobijali su igaci upozirenja za slicne stvari)

 

pored toga, 2020 na "Sinsinati" mastersu u NY Bedene je takodje zveknuo lopticu i ona je udarila kamermana koji je bio na tribinama, pa je bila rasprava da li je trebalo da bude diskvalifikovan. Popravilima je mogao da bude diskvalifikovan, ali je sudija odlucio da ga ne diskvalifikuje.

Edited by wwww
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ma koliko smesno zvucalo, Monfis je imao nekoliko procenata sanse da pobedi Nadala. Beretini nema nikakve. Ovo je laganih 3-0 uz 50+ UE iz bekhenda. Mozda dogura u jednom setu do tajbrejka i to mu je to.

U redu,znam da imas tu neku svoju reputaciju ili reputaciju koju moras da opravdas..makar to bila reputacija klasicnog kontrasa na forumu,ali ovo zaista veze nema sa stvarnoscu..zapravo,Beretini jos i ima nekakvu sansu u tom mecu. Sa svojim servisom i mocnim fh on ce i protiv Alhemicara nahvatati dosta lakih poena,jer ima i dobar stav i ne odustaje lako.. prosle godine se nije savio ni pred Djokovicem - ni u Parizu ni u Londonu,bez obzira sto je bio relativno neiskusan na tom nivou.

Kazem,ne znam cemu ovakvi upisi,ali hvala ti na uverenju u svakom slucaju. Znaci to :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Nagledali smo se takvih meceva tokom godina protiv Nadala. Nije uopste poenta u tim lakim poenima kojih ce svakako biti. Berdih i Conga su svojevremeno imali slican broj lakih poena u mecevima protiv Nadala i, ne znam, Pere Ribe Madrida. Problem je sto skoro svaki poen u kojem ne uspeju da rese posle par udaraca, Nadal krene da te davi kao zmija zabu. A obojica su imali bolji bekhend od Beretinija.

Link to comment
Share on other sites

Ali i losiji mentalitet,voljni momenat i fokus. Meni je Berdih bio merna jedinica luzerstva,sem protiv Fedexa..tad je bas umeo da se razgoropadi..imace Beretini nekakvu priliku,to sigurno,dok bi La Monf statirao u kukuruzu i shodno tome dobio koje zrno koje bi mu zapalo..

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, wwww said:

FJ8OuGpaIAc7Zx6?format=jpg&name=medium

 

Ovo se poprilično svodi na slobodno sudijsko mišljenja šta je physical abuse (pa neki traže diskvalifikaciju čak i ako igrač dotakne sudiju u nekoj raspravi), šta je namerno a šta slučajno, i tako dalje... sve u svemu, nekom može a nekom ne može.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...