Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

8 minutes ago, Wingwalker said:

Ok, tek sada nije u formi ali svejedno žali Bobe tih predispozicija.

Čitam ovo i razmišljam kakve sad veze ima

 

Boba i kakve je to on predispozicije imao :classic_biggrin:

 

5 minutes ago, wwww said:

Sasvim fin i elokventan intervju na terenu posle meca. Danka kao da vec godinama to radi, i to na odlicnom engleskom. :thumbsup:

ako sam dobro videla, napisala na kameri IDEMO, plus je to i rekla.

Napisala je Srećno Lavovi, za naše rukometaše :classic_smile:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gistro Bančo said:

Ja nikako da upratim sta arlauce neko iz publike..ne znam je l’ uuuuu ili buuuu ili ovo kretensko suuuu (ili sta je vec) popularno medju djecom. Na Danilove greske se uglavnom cuje..a i kad dobije poen. 

Siuuu 😂

To je Ronaldov usklik kad proslavlja gol pa ga oponašaju.. kengurska posla 😂

Link to comment
Share on other sites

Nik razlupao reket. Cekam sad da vidim zgrazavajuce napise u novinama :wink2:

Spoiler

kad bi se zezali :classic_dry:

nemacki komentatori su samo konstatovai da je razlupao reket i odmah prebacili pricu kako Nik u ma kraljevske krvi, bla, bla, bla... da bi onda samo kratko prokomentarisali kako ce verovatno slomljeni reket dati nekom fanu.

 

toliko o "nedolicnom ponasanju" koje samo Srbenda Djokovic upraznjava i na koje se svi onda zgrazavaju. :classic_dry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svidelo mi se i sto nije prihvatio Kurijerovo opravdavanje publike kako oni "samo imitiraju Ronalda" (hau jes nou:wink2: )

 

videcemo da li ce Danil imati dovoljno svezine do kraja (jer je imao veoma kratku medjusezonu). Ne bih se bunila za finale Zverev-Medvedev.

Link to comment
Share on other sites

Много се потцјењује Надал. Прије ће он до финала са Данилом него Зверев, колико год да добро игра Саша. Просто глава и падови који су му се знали дешавати кроз каријеру до сада не уливају толико повјерење. 

Новак пада на друго мјесто само ако Данил освоји? 

Link to comment
Share on other sites

Razlika u Medvedevu je strpljenje koje ranije nije imao i fizicka sprema koja je sada konstantno na vrhunskom nivou. On je jos kod prvog proboja imao seriju turnira gde je naredjao skalpove ili bar skupo prodavao kozu u zavrsnici, pa onda nestajao sa lica zemlje, sada se vise to ne desava.

 

Ipak nisam preterano impresioniran nivoom. U ovom mecu je maltene sve zavisilo od Kirjosa, tajbrejk prvog seta je odigrao vrhunski, a onda generalno pustio Kirjosa da se samounisti, sto je naravno validna taktika, ali ne bih mu na osnovu ovog meca procenjivao sanse.

 

Zverev do sada deluje ozbiljnije, ali je jos rano da se nesto definitivno tvrdi.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Гио94 said:

Много се потцјењује Надал. Прије ће он до финала са Данилом него Зверев, колико год да добро игра Саша. Просто глава и падови који су му се знали дешавати кроз каријеру до сада не уливају толико повјерење. 

Новак пада на друго мјесто само ако Данил освоји? 

 

Или Зверев.

 

Ако Надал освоји, онда остаје на првом месту.

 

Па ти сад види.

 

Испада, да навијамо за Циципаса.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novak na zvizdanje izmedju 2 servisa publiku na kraju meca nagradi slanjem srcadi, a oni mu uzvrate tako sto mu na sledecem mecu jos jace zvizde.

Medvedev bez uvijanja stoki u lice kaze da je stoka i da ima nizak IQ i odjednom svi srecni i odusevlheni njime :classic_biggrin: 

Poenta? Da li je Novak shvatio kakav tretman stoka zeli? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Medi su ta ladna glava i prajsles iskustvo " already been there, done that" sasvim dovoljni da sa najmanje eforta i stresa stigne do finala. Tri dobivena seta su najveći benefit upravo za najveće igrače...ima se kad sve vratiti na svoju vodenicu ako i pogrešno proceniš šta dolazi sa one strane mreže.

 

Pokušavam da zamislim Novaka kako na bilo kom slemu ikad u svojoj karijeri nakon meča dovodi u pitanje IQ nevaspitanog dela publike...ili sa druge strane Medu kako im deli srca... Medvedev će u nastavku verovatno osetiti posledice te izjave, ali i za to mu se vazda klizaju kokoške.

 

Lako je zdravom razumu da zgotivi Medu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Гио94 said:

Много се потцјењује Надал. Прије ће он до финала са Данилом него Зверев, колико год да добро игра Саша. Просто глава и падови који су му се знали дешавати кроз каријеру до сада не уливају толико повјерење. 

Новак пада на друго мјесто само ако Данил освоји? 

Ja bih svakako stavila Medu i Zvereva pre Rafe, ali nije ovo samo pitanje tenisa, poprilično se i omikron pita, tako da je sve potpuno otvoreno po meni.

Mislim da postoji scenario da Novak padne i na treće mesto, ali mrzi me da računam, ima ko će :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Ja bih svakako stavila Medu i Zvereva pre Rafe, ali nije ovo samo pitanje tenisa, poprilično se i omikron pita, tako da je sve potpuno otvoreno po meni.

Mislim da postoji scenario da Novak padne i na treće mesto, ali mrzi me da računam, ima ko će :classic_cool:

 

Ja mislim da ga finale Zverev-Medvedev i titula Zvereva salje na trece mesto, ali nisam 100% sigurna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...