Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

ja retko prognoziram sem sto uvek prognoziram Novaka ako igra , sad kad nema Novaka lici mi (nazalost zbog ovih izjava) da Rafa ima velike sanse iz jednostavnog razloga sto je takoreci jedini siguran da ce zdrav stici do finala jer je skoro prelezao koronu

Link to comment
Share on other sites

Rafin sindrom je u progresiji. Problem mu je da duže bude na terenu kada dejstvo pain kilera oslabi. Na prošlom AO je izgubio od Cicija nakon vodjstva od 2:0 i primetno se lošije kretao u naredna tri seta. I sa USO se povukao zbog hroničnih bolova. Glavni problem mu je što mora da reducira intenzitet priprema da bi se sačuvao za turnir a njegova noćna mora je peti set na tvrdoj podlozi. Manijak će igrati dok god može da hoda.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Laslo i Dusan citavu karijeru ne mogu da se nose sa pritiskom u znacajnijim mecevima, pogotovo kada vode i treba da odserviraju za set/mec. Neverovatno. Recimo osporavani Viktor nikad nije bio tremaros, Janko takodje.. al ova dvojica, a pridodaje im se i Miomir polako, imaju ogroman problem u glavi. Krajinovic nekad i dobije nekog jaceg, ali generalno sva cetvorica su nestabilni..

Link to comment
Share on other sites

Ja se uvek iznenadim kad oni nekog dobiju :classic_biggrin:

Đere je svakako prijatno iznenadio, uradio je koliko je mogao.

 

Žao mi baš što se Žaber povukla. Evo i Jastremska predala.

Vang rutinski izbacila Gof, doduše ona već ima i Serenin skalp.

 

Je li ovo Alize Lim sa Matsom u studiju? :classic_ohmy: Smeta mi što nema Barbare, ali verujem da muškom delu neće smetati :classic_tongue:

 

Edit: Milojević i Kecmanović dobili prvi set, Fonjini gubi 0:2 od Grikspora :classic_wacko:

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Đere u prvom setu na 5:4 servira za set, i ne nagradi se gemom, već napravi duplu na brejk loptu Šapovalova. Rurinski gubi i taj brejk i sledeći set, u trećem diže nivo igre uz dosta grešaka Kanađanina. I onda 4.set, brejk Šapovalova, ako se ne varam vodio je 5:2, Laslo se vraća, pravi brejk na 5:5 i opet gubi servis za set. Neverovatno kako nije u stanju da se smiri u tim momentima. Šteta, baš šteta. Šapovalov nervozan, dosta grešaka, mogao je to biti dobar skalp da se ušlo u peti..

 

Lajović, toplo hladno, kao i uvek, retko kad je vruće, al u petom je baš bilo. Mađar loš meč odigrao, bar ono što sam ja uhvatio, al bez obzira dobar meč Dušana i konačno neka veća pobeda.. Ko hoće da zaradi 4+ setova na gs kada Dušan igra, nema greške.

 

Ostalo što sam video, zanimljiv meč Beretinija, prelomio je kako je meč odmicao dobrim forhendima uz standardno dobar servis. Čak sam stigao da pogledam kratko Vesely Kozlov, kvalitet meča ne veći od nekog fjučersa u Prištini. Vesely je toliko zapušten i debeo, trom, da ga je užas i gledati. Kozlov ispada u sl kolu s kim god da igra.

 

Nadal bez problema sa lošim amerikancem, igrao je korektno, koliko je bilo potrebno da ga rutinira.

Mali Alkaraz odličan, malo se mučio u par gemova na servisu, na riternu sjajno, Tabillo ni blizu seta.

 

Možda sam još nešto pogledao, ali sad ne mogu ni da se setim 😂

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

australijska vlada od danas "priznaje" sputnik v vakcinu.

 

Quote

Nata Vikhlyantseva

@NVikhlyantseva

· 1h

Guys, I have an amazing news for you! As you might know Sputnik V was accepted by Australian government this morning #BetterLateThanNever #ЛучшеПоздноЧемНикогда

 

necu da pisem komentar.....

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Karacev ocajan, ne moze da se sastavi, sd je napravio i duplu na bp, tako da Munar vodi 2:0.

 

 

 

subjektivni osecaj na ovoj temi

 

milhouse-the-simpsons.gif

 

Mi ostali nismo vakcinisani, ne smemo na AO.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Onda da vam prenosim sta se desava, nesto kao radio prenos :classic_biggrin:

 

Pre oko pola veka, na jednoj lokalnoj radio stanici išao prenos boks meča, pa kaže reporter: Eve ga, saće ga udari, ih, udari ga levom, pa desnom...saće opet...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BojanaCZV said:

Od ovih nasih, sta cenite, ko ce najdalje otici?

 

U zenskoj konkurenciji nemamo igracicu?

 

Ja nesto ne ocekujem da bilo ko dodje do 3.kola, Lajovic me prijatno iznenadio sto je prosao, ostali ocekivano, jos Krajinovic sutra ali igra protiv Svarcmana, nimalo lak protivnik.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...