Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

48 minutes ago, shonke said:


Boze me sačuvaj. 121+32+15+11+10

Ne znam zašto se iznenađujem sa ovih 11 i 10 kad znam koji narod glasa.

I znamo ko će biti premijer.

I znamo da smo sad sigurni za sankcije.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Polako. Jeste da možda nije zgodno da optimizam uliva onaj ko je do juče bio 101% za apstinenciju, ali potrebno je zadovoljiti se malim koracima. Kao prvo, SNS kao takav NEMA 50%. Ostala fukara na vlasti je samo fukara i prodala bi se za dinar. Danas će se prodati SNS-u, a sutra? Prodaće se onome ko bude dao više $$$. To što je u Srbistanu većina stanovništva u fazonu Putler-bog-SPC je druga priča. Od marve na dve noge se ne može ništa više ni očekivati. Jedina mogućnost je da ih neko zavrne na izborima, a da posle promeni priču i odjednom „shvati” da je deo Evrope. A ako ćemo realno, i opozicija je sklopljena s koca i konopca. Nisam ja glasao za njih jer mislim da su pametni, kvalitetni i da imaju mozga, već samo zato da bi se načinio prvi korak. I dalje mislim da je to samo skup kretena, ali i kreteni mogu da načnu monolitnu strukturu vlasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, JohnnyDragon said:

Ja sam u šoku.

Jebo mater, putujem, mnogo, baš, cene manje više u prodavnicama kao u Švabiji, Francuskoj....Dodjem ovde, svi se žale na plate, svi kukaju.... Nekretnine kao u Kanu, izbori, brda omladine, glasa se do 21:30, Rik ne postoji, opozicija ćuti, ovaj se poredi sa Pašićem...

Pa sve ga nejebalo možda je ovo zaista zemlja nekih umobolnih psihopata zapravo, a mi smo ovde greška u sistemu i ne pripadamo ovde, ne umemo da realno procenimo svoju ulogu i sopstveno okruženje?

Mi smo ti dinosaurusi politički i etički, naša društvena načela pripadaju nekom drugom vremenu. Smejali smo se filmu Idiocracy, a živimo ga. I naš lični eskapizam nam je uteha i ograničenje da sagledamo realnost.
Srećom bezopasni smo po društvo sa jedne strane, finansijski nezavisni i možemo da živimo u svom eskapizmu, pa hej - nije tako loše po nas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mi jesmo umobolni. Ovo jeste zemlja desnicara, zemlja idiota. Ja sam to pricao i na ovom i na proslom forumu i trpeo napade zbog toga sto pisem.

 

Vucic je posledica, ne uzrok. Vucic jeste ogledalo nas, a i ovi desnicari u parlamentu su ogledalo nas.

 

Jedan od najvecih problema, sto sada vidimo i po ovome kako se odnosimo prema brutalnoj agresiji Rusije ka Ukrajini, je sto nismo prosli pravu, mozemo reci cak i denacifikaciju, posle 90-ih.

 

Sloba je izgubio izbore ne jer je ratove vodio, nego jer je ratove izgubio.

 

Svi koji su krenuli u obracun sa nacionalizmom su platili to glavom.

 

Da vas podsetim, platio je to glavom i Ivan Stambolic, ne samo Zoran Djindjic. Zoran Djindjic nikad nije imao dvocifrenu podrsku ovde, sam. Zbog nase nekrofilije, kako neko pomenu danas, imao je posle smrti.

 

Propustili smo sve sanse da okrenemo Srbiju natrag ka zapadu.

 

A najveci problem je bio taj sto nismo posle, da je nazovem tako, katarze devedesetih, NATO bombardovanja i kapitulacije, iskoristili da odmah posle promene vlasti otvorimo taj razgovor odmah i shvatimo sta su bili uzroci a sta posledice naseg delovanja devedesetih.

 

I umesto silovanja po medijima srpstvom i patriotizmom i braCkom Rusijom, da recimo silujemo time da nisu ulozili veto nikad Amerima, nasa braca, a cak nam i oni uveli sankcije.

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja pre izbora nisam očekivao ništa da budem iskren, čak ni Beograd da padne. Kako je dan proticao, budila se neka nada da će Beograd da padne, a da će na parlamentarnim da dobije ozbiljan udarac.

 

I onda se posle izbora dešava to što se dešava. Crta ćuti, opozicija ćuti, izlazi onaj imbecil Klačar sa nekim uzorkom za koji niko ne zna šta je, da bi na kraju izašao vrhovni psihopata i popišao se po svima. Nebulozne brojke koje služe pre svega da se obeshrabri bilo kakav otpor daljoj krađi. I sve to Crta i opozicija dozvoljavaju tako što ćute. E pa nek se najedu govana i oni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Mi jesmo umobolni. Ovo jeste zemlja desnicara, zemlja idiota. Ja sam to pricao i na ovom i na proslom forumu i trpeo napade zbog toga sto pisem.

 

Vucic je posledica, ne uzrok. Vucic jeste ogledalo nas, a i ovi desnicari u parlamentu su ogledalo nas.

 

Jedan od najvecih problema, sto sada vidimo i po ovome kako se odnosimo prema brutalnoj agresiji Rusije ka Ukrajini, je sto nismo prosli pravu, mozemo reci cak i denacifikaciju, posle 90-ih.

 

Sloba je izgubio izbore ne jer je ratove vodio, nego jer je ratove izgubio.

 

Svi koji su krenuli u obracun sa nacionalizmom su platili to glavom.

 

Da vas podsetim, platio je to glavom i Ivan Stambolic, ne samo Zoran Djindjic. Zoran Djindjic nikad nije imao dvocifrenu podrsku ovde, sam. Zbog nase nekrofilije, kako neko pomenu danas, imao je posle smrti.

 

Propustili smo sve sanse da okrenemo Srbiju natrag ka zapadu.

 

A najveci problem je bio taj sto nismo posle, da je nazovem tako, katarze devedesetih, NATO bombardovanja i kapitulacije, iskoristili da odmah posle promene vlasti otvorimo taj razgovor odmah i shvatimo sta su bili uzroci a sta posledice naseg delovanja devedesetih.

 

I umesto silovanja po medijima srpstvom i patriotizmom i braCkom Rusijom, da recimo silujemo time da nisu ulozili veto nikad Amerima, nasa braca, a cak nam i oni uveli sankcije.

 

 

te su teze ihahaj puta izrecene, nista novo ni na Zapadu ni na Balkanu, sta i sa ovim@@@ izborima@@@.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

Ne mogu više da slušam ove "početak kraja sns-a" izjave

 

"Nece moci vise da sedi na dve stolice"; "prosao medeni mesec sa EU"; "u trendu pada je"; "sukobi unutar sns"...

 

Dopuniti opozicionu fatamorganu po zelji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Da li je realno da niko nista nece reci? To je to, hvala sto smo se igrali, svako nazad u svoju rupu..? 

 

Usli su u skupstinski restoran, nece vise biti svi Djilasu na grbaci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

 

Šta je potrebno da nam se desi da shvatimo? Nuklearka?

 

Ne kažem da su me ložile ikad te izjave, uvek ih me je bio blam

 

3 minutes ago, JohnnyDragon said:

Koliko ste, ne mislim samo na tebe, na sve, godina imali kada je SNS došao na vlast a koliko ćete imati 2027 kada i ako odu?

Ja sam imao 24 a imaću 39

 

Od punoletstva, pa nadalje

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:

Ne mogu više da slušam ove "početak kraja sns-a" izjave

Problem je u tome što su one prerano počele. Početak kraja do sada nije mogao ni da bude u najavi iz jednostavnog razloga što je opozicija bila tunjava. Tek sada su načinili prvi korak, što je odlično, bez obzira na rezultate. Kada shvate da je ovo tek prvi korak, i to mali, pa kada se uzobilje, možemo da pričamo o nečemu ozbiljnijem. Ima vremena do sledećih izbora, upravo su dobili kakav-takav kredit, a dalji uspeh zavisi od njih samih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo ne deluju kao pobednicki govori, pogotovo ako uporedim Dacica sa onim ne zna se ko ce biti u vladi ali se zna ko ce biti premijer, i Vucicev kad se grlio i ljubio sa Nebojsom iz Beograda recimo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...